reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Witam
Poranny spacer zaliczony a teraz czekamy na chłodek wieczorny.Madzia śpi(niesamowite), dla odmiany Emilka za nic dzis nie chciała spać popołudniu.
 
reklama
Przyszła mam konto na NK ale nie byłam tam 100 lat :-p

Anneczka
my nie mamy auta więc nie mam nawet jak dodatkowo poćwiczyć ale jak to mawia mój instruktor stan jest ciężki ale stabilny :-D
Długo mieszkasz w Tarnowie ??

Llaria u nas jest późnym wieczorem w sypialniach 28 stopni :-( masakra czwarte piętro i okna na zachód . Idzie zdechnąć wieczorami
:confused2:
 
Witam.


Przyszła współczuję poronienia. Moja koleżanka ostatnio to przeżyła. Oby tym razem było już jak należy.
A jeśli chodzi o tv to charakter ma znaczenie ale też podejście rodziców. Moje dziecko czasami lubi coś oglądnąć ale staram się włączać mu głównie wtedy gdy muszę coś zrobić lub jestem totalnie padnięta. Przyznaję że jednego dnia ogląda 3 godziny a innego w ogóle ale nie jest to jego główny punkt dnia dlatego nie uważam tego za coś złego.


Mini jak złapiesz bakcyla to zobaczysz jaka jazda będzie fajna. Mój tata jest kierowcą prezydenta więc bardzo dużo jeździ a jak byliśmy gdzieś blisko miejsca gdzie można było pojeździć to i mi dawał. Pełna zapału postanowiłam zrobić kurs jak miałam 17 lat i przyznam że pierwsze lekcje koszmarnie mnie męczyły i stresowały. Jeżdżę już jakieś 8,5 roku i dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez samochodu.


Dana super że Madziula śpi. Dominik śpi średnio 3-4 razy dziennie po 30 min.


Agunia to wielka tragedia dla rodziców.


Beti a jak Twoje oko? Chyba przeoczyłam temat.
 
Wróciliśmy dzisiaj do Tarnowa i muszę się troszkę pochwalić :-) Matuś pięknie zakłada już sam sandałki. Tylko jak zakładam mu adidaski to się żali że nie potrafi ich ubrać.
Poza tym dzisiaj w Łańcucie powiedział że chce kupkę więc załatwiliśmy potrzeby pod drzewkiem i do domu dojechaliśmy z suchą wewnątrz pieluchą. Na zewnątrz była mokra bo Matuś zapomniał zamknąć butelkę z piciem :-D

Niestety w domu były wojna Dawid-teść i teraz Dawid nie gada z ojcem. Pewnie teść jak zwykle miał pretensje że pojechałam do Przemyśla do lekarza a nie do Tarnowa :baffled:
 
ufff ale dziś upalnie normalnie nie da się wytrzymać a ja jeszcze wczoraj dostałam @@@@ i dziś niemiłosiernie zdycham :confused2:
Mini dasz rade dziewczyno pewnie z jazdy na jazdę będzie coraz lepiej ;-)
Przyszła współczuję przeżyć :-( i życzę aby tym razem wszystko było ok :tak:
Aneczka cóż za precyzja 5 lat i 13 dnie hehehehe
Agunia strasznie to smutne przyznam się że nie słyszałam nic o tym wypadku :no:
 
Wróciliśmy dzisiaj do Tarnowa i muszę się troszkę pochwalić :-) Matuś pięknie zakłada już sam sandałki. Tylko jak zakładam mu adidaski to się żali że nie potrafi ich ubrać.
Poza tym dzisiaj w Łańcucie powiedział że chce kupkę więc załatwiliśmy potrzeby pod drzewkiem i do domu dojechaliśmy z suchą wewnątrz pieluchą. Na zewnątrz była mokra bo Matuś zapomniał zamknąć butelkę z piciem :-D

Niestety w domu były wojna Dawid-teść i teraz Dawid nie gada z ojcem. Pewnie teść jak zwykle miał pretensje że pojechałam do Przemyśla do lekarza a nie do Tarnowa :baffled:
brawo dla Matusia :laugh2:
 
Witam wieczorową porą.
Dawno upałów nie było. :tak: Pojechałam sobie dzisiaj do Galerii Krakowskiej - chciałam popatrzeć sobie na jakieś buty tenisówkowo-balerinkowe, ale nic nie było. I nie mam w czym chodzić. (prawie, bo ostatnio większość mnie obgniata w różnych miejscach :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:)
Mierzyłam też jedną bluzkę, ale S było za duże. :szok: Nawet obawiam się, że XS też mogłoby być gdyby było. Co oni robią z tymi rozmiarami.:szok:
Wróciłam więc z pustymi rękami.
Może jeszcze jutro wyskoczę niedaleko.
 
agunia271 Niestety wypadki się zdarzają. :-(

przyszła80 Witaj. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze poszło.

karolcia-83 Brawo dla Matusia.


Dziewczyny - dysponuję jeszcze dwoma piątkami. ;-)
 
reklama
Witam. Na początek stawiam mocną kawę bo inaczej oczy na zapałkach będę musiała podtrzymywać :eek: Noc była koszmarna. Najpierw Mateusz nie mógł usnął do 22:30 bo się bał (nie wiem czego) a potem Dominik wołał od północy co 2,5 godziny. Zaspałam dopiero przed 1. a o 5. Dawid mnie obudził bo zaspał na autobus. Nie wiem jak przetrwam ten dzień :baffled:
 
Do góry