reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Cześć Wam wszystkim :-)
Jestem w domu od południa ,także cieszę się bardzo ,że te upaly spędze u siebie a nie na oddziale :-)
narazie bez jakiś rewelacji po prostu stabilnie, ale dalej nie za ok :confused2:
nie czytałam Was bo nie miłam komputera mąż mi zabrał podobno dla mojego dobra :crazy:
widze że dyskusja o dziadkach się zaczeła,każda z Was ma recję,a co do sadzania dzeci przed TV to mój brat ma troje dzieci,kapitalne ,bardzo żywiołowe-bo zdrowe:tak: i powiem Wam ,że bratowa to ma tylko tyle spokoju co oni bajeczki ogladają,nie uważam tego za coś złego, jak urodze też moim bede czasami TV pryedstawia w repertuarye dnia, bo wszystko z umiarem ma sens :-p
 
reklama
Mimi55 ja zrobiłam prawo jazdy 5 lat temu i oprócz egzaminu nie jeździłam już ani raz,a teraz chyba bym umarła jakbym miała prowadzic samochód ,także nie popełnij takiego błędu ;-)
 
poroniłam ciąże wcześniej i ta jest bliżniacza in vitro ,od początku jest nie za dobrze,ale walczymy:-( tak czy siak tylko jakieś spokojne dzeciaczki są w stanie przesiedzieć cały dzeń przed tv,bo energiczne to na pewno nie :tak: jak rodzice są jak flaki z olejem to pewnie i maja takie dzieci ,a jak dusze towarzystwa to geny robią swoje:) u nas są same energiczne i nawet jak Kasia sadza je z myślą o paru godzinach to nie ma szans:tak: Tylko jak są jakieś spotkania rodzinne to bajki sa na maksymalnym topie:-p:-p i spokojnie dorośli mogą porozmawiać ,a dzeciaki wszytkie przed DVD i TV:tak: bo ja osobiscie na spotkaniach wole nie widzeć dzieci i krzyki:wściekła/y: może po porodzie zmienie zdanie;-):-p
Idę bo zaraz mój ślubny wraca i bedzie afera ,że nie śpię
 
Hejka!!!

Mini nie martw się... stres trochę przejdzie;-);-);-)ale zdarzają sie wpadki...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:na przykład totalnie zły dzień:baffled::baffled::baffled::baffled: ja w ogole mialam wczoraj taki....przeczytalam klepsydre że w wypadku zginęła w sobote 8 letnia dziewczynka:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:wpiegła na Nowodąbrowskiej na jezdnię...i niestety zmarla w szpitalu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:tak mnie to jakoś wyprowadzilo z rownowagi że się skupić nie mogłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A myśmy po południu imieniny babci zaliczyli:happy::happy::happy:84:laugh2::laugh2::laugh2:
Anitka śliczny avatarek:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Witam :-)
Mini bedzie coraz lepiej :tak: Stres na poczatku to normalka. Szczerze Ci powiem, że nawet jak juz miałam prawko to jak miałam gdzieś jechać sama to na początku bardzo się stresowałam :tak: Z czasem jest coraz lepiej :-) Jazdy w takim upale to sama przyjemność, nie? :baffled: Też tak miałam :tak:
Agunia słyszałam i tym wypadku też :-( Działa na wyopbraźnię, nie? :-(
Udała się naszym wczasowiczkom pogoda :-):tak:
Anita super awatarek:-)
 
dzięki dziewczyny :tak:

Agunia nie słyszałam o tym wypadku :szok: ośmioletnia dziewczyna ??, a mnie się wydawało ze dzieci w tym wieku już są dość rozsądne . Masakra .

Przyszła
dobrze ze już jesteś w domie :tak: Ale masz troskliwego męża ;-):-)
Co do Tv .... Umiar jest rzeczą względną więc wszystko zależy co masz na myśli mówiąc umiar ;-) Ja uważam ze bajki są ok pod warunkiem ze oglądane są z rodzicami . No chyba ze dziecko jest duże i już tak bajek nie przeżywa :-D. Mój Borys nie ogląda tv . Zdarza się ze bawimy się przy włączonym telewizorze i wtedy luknie na niego ale i to bardzo sporadycznie . Jedynie na co mu pozwalam odkąd skończył roczek to oglądanie piosenek na you tubie :-p Ze trzy razy w tygodniu puszczam mu ze dwie piosenki z ulicy sezamkowej . Mogę mu wtedy np spokojnie obciąć paznokcie :tak:

a jeśli chodzi o dzieci i chałasy na spotkaniach rodzinnych :-) to wierz mi swoje dziecko traktuje się zupełnie inaczej niż czyjeś :-D. Mój np ostatnio nauczył się móiwć kaka ( tak według niego robi kura :-D ) i sto razy dziennie go pytam jak robi kurka ... tak się tym jaram . A inni już pewnie dawno by tym kaka rzygali
:-D:-p
 
dzięki dziewczyny :tak:

Agunia nie słyszałam o tym wypadku :szok: ośmioletnia dziewczyna ??, a mnie się wydawało ze dzieci w tym wieku już są dość rozsądne . Masakra .

Przyszła
dobrze ze już jesteś w domie :tak: Ale masz troskliwego męża ;-):-)
Co do Tv .... Umiar jest rzeczą względną więc wszystko zależy co masz na myśli mówiąc umiar ;-) Ja uważam ze bajki są ok pod warunkiem ze oglądane są z rodzicami . No chyba ze dziecko jest duże i już tak bajek nie przeżywa :-D. Mój Borys nie ogląda tv . Zdarza się ze bawimy się przy włączonym telewizorze i wtedy luknie na niego ale i to bardzo sporadycznie . Jedynie na co mu pozwalam odkąd skończył roczek to oglądanie piosenek na you tubie :-p Ze trzy razy w tygodniu puszczam mu ze dwie piosenki z ulicy sezamkowej . Mogę mu wtedy np spokojnie obciąć paznokcie :tak:

a jeśli chodzi o dzieci i chałasy na spotkaniach rodzinnych :-) to wierz mi swoje dziecko traktuje się zupełnie inaczej niż czyjeś :-D. Mój np ostatnio nauczył się móiwć kaka ( tak według niego robi kura :-D ) i sto razy dziennie go pytam jak robi kurka ... tak się tym jaram . A inni już pewnie dawno by tym kaka rzygali
:-D:-p
Ciekawa jestem czy tez tak bede robić :-p ,upał dzis ogromny moja mama właśnie wróciła z zakupów i ledwo zyje,a ja leże:-( Mam teraz mamę codziennie ,sprzata ,pierze,prasuje ,gotuje :-D full wypas
Ale bym sobie w baseniku poleżała:tak::tak:
macie na nk profile?? ja usunełam swój jak urodze dzieci to zaloże,pochwalic sie mam nadzieje że bede mila czym:) obecnie buszuje po nk na pforilu mojego męża,kurcze wszyscy dodaja zdjecia w basenie:eek:
ok został mi TV :-D DZIEKUJE BOZE za TV
milego dnia dziewczynki:)
 
melduję się :-)

upał dzisiaj niesamowity :happy: kisimy się w domu bo na takim upale trudno wytrzymać, m pojechał do Lublina :baffled:

mini z czasem coraz łatwiej się jeździ tylko trzeba dużo ćwiczyć :tak: ja mam prawko już 9 lat i nie wyobrażam sobie już życia bez auta :-p
 
hej,
Widzę że jest parę nowych osób, a ja nie jestem na bieżąco. Fajnie, że chociaż w piątek miałyśmy mini spotkanko.
Trzeci tydzień siedzę na urlopie.
Rano byliśmy w parku a dopiero teraz mały mi usnął-tradycyjnie już w trakcie jedzenia zupy.;-)
 
reklama
Do góry