reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

reklama
Cześć dziewczyny, :-) :-D powiedzcie mi prosze, doświadczone mamy butelkowe, czy wasze skarbki wypijaja podaną ilość mleczka jaka przypada na ich wiek. Bo moja córcia wypij,a zamiast 5x200ml czyli litr, jakieś 650ml.:tak: Troche się tym martwie bo pediatra kazał podtuczyć ją bo przybiera 500kg na miesięc. A może wasze dzieci też tak przybierają i lekarz tylko niepotrzebnie panikuje. Dodam że mała ma 3 i pół miesięca i waży niecałe 6kg. A urodziła się to ważyła 3760:-D
 
A Marta to w sumie bardzo neutralne imie, podchodzące podte ładne :)
Martka_79 ja na drugie mam Agnieszka bo rodzice nie mogli się zdecydować:)
 
marta, po pierwsze moj synek (6 miesiecy) nawet teraz nie wypija 200 ml mleka tylko max 180 ml na jeden posilek. a po drugie nie martw sie tak waga (abstrahujac od tych 500 kg ;) ). wazne ze przybiera. moj teraz wazy nieco ponad 7 kg a jest 2 razy starszy od twojej corki.

p.s ja tez jestem Marta :)
 
Pozdrawiam wszystkie Marty w imieniu mojej Martuśki :-)
Pisałam już kiedyś na temat tych norm wszelakich .... O kant du..y je pobić i tyle :-) A jak chcesz swoją dzidziępodtuczyć to dawaj jej po mniej, ale częściej, zresztą nie uważam, że mało waży :-)
Jak moja mała miała 3 miesiące to ja mogłam prawie od kompa nie odchodzić, miałam ją pod ręką w nosidełku. Teraz to oczy wokoło głowy i co chwila przychodzi z inną zabawką .... :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, :-) :-D powiedzcie mi prosze, doświadczone mamy butelkowe, czy wasze skarbki wypijaja podaną ilość mleczka jaka przypada na ich wiek. Bo moja córcia wypij,a zamiast 5x200ml czyli litr, jakieś 650ml.:tak: Troche się tym martwie bo pediatra kazał podtuczyć ją bo przybiera 500kg na miesięc. A może wasze dzieci też tak przybierają i lekarz tylko niepotrzebnie panikuje. Dodam że mała ma 3 i pół miesięca i waży niecałe 6kg. A urodziła się to ważyła 3760:-D
Kochana moja wypija jak kurczak mały po 100 150(to sukces) na jedno karmienie 6 posiłków czasem 5 a czasem7 różnie sama sobie reguluje ile jej potrzeba...też się martwiłam bo lekarka powiedziałą ze mało waży ale w normie ostatnia butle je o 18-19 i potem idzie spać dokarmiam ja jeszcze o22 bo inaczej spałaby do rana a ja wole zeby jadła na noc na ten najdłuższy sen bo wtedy najbardziej potrzebuje no i jest sukces przytyła troche bo faktycznie taka chudzineczka była ateraz widze ze "urosła" i ona tez sie przyzwyczaiła do tej "kolacyjki na śpiocha" teraz waży 6400 chyba +-
 
Do góry