reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

Nie przejmuj sie tym wypijanym mlekiem, nasz raz wypija wiecej raz mniej, zalezy od humorku:-D A to co napisane na opakowaniu to tylko orientacyjne wartosci,nie sugeruj sie nimi.

Mnie pediatra nie kazal wprowadzac za wczesnie stalych pokarmow,pomimo ze maly juz bardzo wczesnie byl na butli. Gdy skonczyl 4 miesiace, zaczelam wprowadzac sloiczki. Mysle,ze nie ma co sie tak spieszyc z tym wprowadzaniem nowego jedzonka. Dzidzius jeszcze zdazy sie najesc tym stalym zarleczkiem:tak: Ale jak widac co kraj, to obyczaj;-)

Prasowania tez nienawidze, ale co zrobic, nikt inny za mnie tej roboty nie odwali:no:. Na szczescie z myciem garow no problem, to robi za mnie zmywarka;-) :-)
 
reklama
witam
moja maja do tej pory zje max. 180 ml i a jak była mniejsza to zjadała 120 ml i to finito ok. 5 razy na dobe . przyboerała jak TYTAN:-) ;-) :-D :-) ;-) :tak: a teraz nie chce prawie wcale mleka. ja sadze o tych normach tak jak minia.

baju baju spadam do raju..................:-D :-D :-D :-D
 
To bardzo fajnie, już się z nie martwimy, ale wiecie jak jest na poczętku, wcześniej jadła ile chciała z cycusia, nie było żadnych tabelek itp. to i my się nie denerwowaliśmy (z mężem). Bo teraz je 120 ml i jak przeczytaliśmy (z tabelki), że dzieci w jej wieku powinny jeść 200ml to Same rozumiecie. Napiszcie jeszcze po jakim czasie wam mleczko w piersiach zanikło.:)
 
To bardzo fajnie, już się z nie martwimy, ale wiecie jak jest na poczętku, wcześniej jadła ile chciała z cycusia, nie było żadnych tabelek itp. to i my się nie denerwowaliśmy (z mężem). Bo teraz je 120 ml i jak przeczytaliśmy (z tabelki), że dzieci w jej wieku powinny jeść 200ml to Same rozumiecie. Napiszcie jeszcze po jakim czasie wam mleczko w piersiach zanikło.:)

Cześć naprawde nie masz się czym martwić. Moja córcia powinna jeść według tabelek 180 ml 6 razy dziennie. A je od 80 ml do 130 ml. Raz po całej przespanej nocy zjadla aż 220 ml i bałam się ze będzie ją bolał brzuszekn ale się obyło. I mimo to przybiera na wadze. Jak wychodziłyśmy ze szpitala ważyła 3090 g a teraz po dwoch i pół miesiąca waży 5600 g. Aż się boję co to za cudowny grubasek będzie ponieważ wg tego co sie mówi dziecko powinno po pół roku podwoić wagę urodzeniową, a ona zrobi to w 3 miesiące. :-):-):-):-)
 
Dziś byłam ważyć małą odkąd jest na butelce przytyła przez 2 tygodnie 440g to prawie tyle co wcześniej przez miesięc.:-)
Jak tak dalej pójdzie to bąde mieć w domu małego grubaska;-)
 
To fajnie, ze macie na drugie imie Agnieszka, bo Agnieszki to fajne kobity;-) :-D , ja mam tak na pierwsze:tak:

Nasz dzis sie wyszalal na swojej maci z zabawkami, a teraz juz od godzinki smacznie spi. Zasypia zaraz gdy go wloze wieczorkiem do lozeczka, puszczam mu jeszcze jego ulubionego misia z Mozartem i natychmiast zasypia.:tak:
 
reklama
Hej Butelkowe Mamy!

Czy wiecie coś o tym że mieszanie mleka z piersi i mieszanki (na przykład karmienie z piersi i mieszanką w krótkim odstępie czasu) może powodować jakieś dolegliwości u dziecka? Ignac ma problem z zasypianiem wieczornym i mam podejrzenia że może to dlatego?

Agnieszka
 
Do góry