reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

Dzien dobry, widze, ze jestesmy pierwsi. Maly sobie drzemie, a mamusia przed kompem:tak: :-D. Musze sie pochwalic, ze wczoraj odkrylam u Eryka pierwszy zabek:tak:. Jak na zabkowanie, jest bardzo grzeczny, jak na razie i mam nadzieje, ze juz tak zostanie. Ogolnie jest bardzo spokojnym i wesolutkim bobaskiem. Ostatnio uparl sie, ze nie bedzie siedziec, tylko stac. Chce, by go stawiac lub oprowadzac, nie chce dac sie posadzic, bo usztywnia zaraz nozki:tak: :szok:. Powoli zaczyna raczkowac, na razie niefortunnie mu to wychodzi, ale zawsze, ma chlopack czas:tak: ;-) :laugh2:

Ja znam jedna Marte, ktora jest bardzo krzykliwa i klotliwa, ale zarazem dziewczyna o dobrym sercu:tak: ;-)
 
reklama
aga29 i takie własnie sa Marty! Jednak imie nadaje człowiekowi charakter, gdybym miała na imie inaczej, pewnie byłabym inna osoba!!! Ciekawe jak imiona naszych bąbelków wpłyna na ich życie, ama nadzieje że Michaśka nie będzie miała do nas pretensji za to imię?:confused::confused::confused:

Poczekaj jak mały zacznie raczkowac, to juz nie bedzie tak miło jak dotad, oczy dookoła głowy!!! Ale gratuluje Erykowi postępów, o i zabka oczywiście:-):-):-)
 
W imieniu Eryka dziekujemy!:tak: :-) Tez tak mysle, ze jak tylko ruszy do przodu, to w tylek sie nawet nie bedzie kiedy podrapac;-).

A Michalina to bardzo ladne i originalne imie, mnie sie podoba tez jego francuska wersja Michelle dla kobitki i moze sie na nia skusze, gdyby moje drugie dziecie (jezeli sie na nie zdecyduje) bedzie dziewczynka:tak: :-)
Poza tym moj brat to Michal i fajny z niego chlop!!:tak: ;-)
 
Cześć mamuśki. Mam pytanko. czy wasze dzieci miały kolkę i czy naprawdę mogę mieć nadzieję że po 3 miesiącu mija?:sick::sick::sick:
Dziękuję za mile powitanie. Caluski dla was wszystkich i waszych prześliczniutkich pociech.:-):-):-)
 
Niby mała ma przepisany Debridat i daję jej jeszcze Espumisan ale z tą kolką jest różnie. Raz jest silniejsza a raz tak jak by jej nie bylo. Ostatnio zauważylam ze herbatka Hippa koperkowa też dużo jej pomaga, ale już nie moge patrzeć czasami jak to moje najukochańsze maleństwo cierpi :sad::sad:i z utęsknieniem oczekuję tego trzeciego miesiąca po którym niby ma przejść.
 
Michalinka na kolki dostawała infacol,i działał super, ale nic jej tak nie pomagało jak mały ciepły termoforek na brzyszku (kupisz w aptece) no i masaż brzuszka,czyli kółeczka tylko juz nie pamietam w jaka stronę, a to podobno wazne!!!:-)

Chaśka nie miała mocnych i nie zdarzały sie często, ale pewnego dnia w okolicy 3-go miesi,aca po prostu zniknęły na zawsze:-D:-D:-D
 
reklama
u nas kolka trwała 3 dni i była w pierwszym miesiącu, teraz nie wiem co to kolka, poza tym ogólnie Oliwier nie ma problemów z brzusiem, huurraaa...

a masaże na bolący brzuszek należy robić zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, no im my zamiast termoforu stosowaliśmy nagrzaną pieluszkę np. przeprasowaną żelazkiem albo ogrzaną na kaloryferze
 
Do góry