reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

reklama
Marta@79 - sądzę, że nie jest za mały, za 2 dni kończy 3 misiące, więc zgodnie z kalendarzem rozwoju i żywienia niemowląt Gerbera (polecam, jest na stronie tej firmy) już od początku 4 miesiąca przy sztucznym karmieniu można wprowadzać soczki, deserki i jednoskładnikowe warzywa, my zaczeliśmy tydzień wcześniej, ale to z tego względu, że chcę żeby Oliwier "opanował" sztukę jedzenia z łyżeczki i przyzwyczaił się do nowych smaków, bo ja już wkrótce wracam do pracy. Poza tym na razie jest tylko jabłuszko i bacznie obserwuję jego kupy, by mu nie zaszkodzić.
 
Oj Ola ja uważam że za szybko wprowadzasz nowe pokarmy, maluszek nie ma jeszcze 3 miesięcy , a słoiczki nawet jabłuszko jest po 4 miesiacu, czyli nie jak zacznie czwarty, tylko jak skończy czwarty miesiąc!!!Ale skoro nic sie nie dzieje,...?
Tyle że układ trawienny nie jest jeszcze rozwiniety dobrze u dzidzi w tym wieku... Ale życzę małemu smacznego skoro mu smakuje!!!:-)
 
gerber ma produktyu - po4 miesiącu czyli jak skończy 4 w sumie od piątego
a Bobo vita po 5 czyli wychodz na to samo tylko nazewnictwo inne-generalnie powinno się wprowadzać od skończenia 5 miesiąca tak jak nowe mleko 2 :tak:

a ja i tak wczesniej daje :happy: bo mozna kupki regulowac ryżykiem jabłuszkiem i marcheweczka :laugh2:
 
martka_79 - to zależy od stanowiska, pediatra zalecił powoli wprowadzać stałe pokarmy, mój syn od urodzenia jest karmiony sztucznie i niezły z niego głodomor, poza tym na razie porcje jabłuszka są małe, bo tylko 3-4 łyżeczki a soczku tylko 30 ml, poza tym bacznie obserwuję reakcje na wprowadzane produkty
 
ola_c2 no oczywiscie, ja nie neguje tylko sie zdziwiłam że tak szybko mozna, Michalina "cyckowa" to zaczęła dostawać inne pokarmy dopiero po piątym miesiącu!!!
 
No no no dyskusja na całego :-)
Ja własnie odkleiłam się od deski do prasowania buuuuuuuu :-(
Czego najbardziej na świecie nie lubicie robić w domu? Ja właśnie prasowac, mordęga :-( Wszystko inne jakoś ujdzie, ale to praswonia ...... Ozłocę tego kto wymyśli coś do prasowania jak wymyślono zmywarkę do zmywania garów :-)
 
no właśnie, pediatra też mnie zdziwił, ale w przypadku dzieci "butelkowych" wprowadzanie stałych pokarmów zaczyna się znacznie szybciej, wiem, że nie negujesz, przecież wymieniamy sobie tu tylko nasze poglądy, nawet w tych kwestiach jest bardzo dużo róznych opinii
 
reklama
Ja tez nie lubie prasować i tego nie robię:happy::happy::happy:, po prostu nie kupuje ciuchów, które trzeba prasować!!!Małej skończyłam prasować jak miała miesiąc, a mój Darek sam sobie prasuje koszule i mi też czasem cos jak gdzieś wychodzimy, a że nie byliśmy nigdzie od 14 miesięcy:wściekła/y::no::wściekła/y::zawstydzona/y::no::wściekła/y:to deski do prasowania używam do składania prania:happy::happy::happy:!!!

Zmywac nienawidzę (to juz wole prasować) a zmywarki brak:-:)-:)-(
Mi sie poprostu wydaje że meble kuchenne są dla mnie za niskie, nie jestem super wysoka (175cm) ale po minucie nad zlewem bolą mnie plecy....:-:)-:)-(
 
Do góry