reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital

Dołączył(a)
8 Czerwiec 2022
Postów
10
Witam, obecnie leżę w szpitalu. W środę pojechałam z powodów silnego bólu brzucha. Dziś miałam ktg robione, skurcze co chwilę miałam. Potem przyszedł lekarz i dostałam kroplówkę ,, Optilyte" jak powiedział lekarz że to ma pomóc ,, mi i małej". Teraz mam ktg robione i zero skurczy. A pielęgniarki ani doktor nic mi nie mówią. Czy miałyście coś podobnego, też dostałyście tą kroplówkę? Jestem w 37 tygodniu i 3 dniu.
 
reklama
Witam, obecnie leżę w szpitalu. W środę pojechałam z powodów silnego bólu brzucha. Dziś miałam ktg robione, skurcze co chwilę miałam. Potem przyszedł lekarz i dostałam kroplówkę ,, Optilyte" jak powiedział lekarz że to ma pomóc ,, mi i małej". Teraz mam ktg robione i zero skurczy. A pielęgniarki ani doktor nic mi nie mówią. Czy miałyście coś podobnego, też dostałyście tą kroplówkę? Jestem w 37 tygodniu i 3 dniu.
To zwykle nawodnienie, z tego co mi wiadomo..
Ja także zostałam w szpitalu po badaniu ktg, 37+3, miałam wywoływany porod, nastepnego dnia urodziłam
 
Miałaś jakieś rozwarcie? Ja jak zajechałam to miałam 1,5cm, teraz mi nic nie wiadomo
Nie, ja nic zupełnie nie miałam. Mialam pójść na izbę przyjec, żeby sprawdzić badanie ktg(bo na wizycie wyszło źle, za wysokie). Na przyjęciu zrobili usg i non stop ktg (byłam tam ok 14), wieczorem balonik i oxytocyna, rano kolejny.
 
Nie, ja nic zupełnie nie miałam. Mialam pójść na izbę przyjec, żeby sprawdzić badanie ktg(bo na wizycie wyszło źle, za wysokie). Na przyjęciu zrobili usg i non stop ktg (byłam tam ok 14), wieczorem balonik i oxytocyna, rano kolejny.
Mi tylko mówiły pielęgniarki że jeszcze za wcześnie. A mam silne bóle w kroczu.
 
Na pewno jesteś pod opieką i to jest najważniejsze!
U mnie po usg wyszło, że corka jest dużo większą niż wychodziło wcześniej o to dlatego zdecydowano o wywołaniu, choć ja wolałam jeszcze poczekać. Nie miałam jednak za wiele do powiedzenia. Mam nadzieję,że wszystko skończy się bezproblemowo!
Trzymaj się zdrowo!
 
Mi tylko mówiły pielęgniarki że jeszcze za w

Na pewno jutro na obchodzicie Ciebie zbadają i się okaże jak się sytuacja rozwija. Zadawaj pytania personelowi, które nie dają Ci spokoju, przecież to chodzi o Wasze zdrowie.
Spytałam przed chwilą o te kłócia i bóle to odpowiedź była że ,, Ból może zwiastować że coś się zaczyna dziać, że jakieś skurcze a kłucie to po prostu taki bonus "
 
reklama
reklama
Do góry