reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna, leczenie metotreksatem

Hej dziewczyny
Mam wyniki dzisiejszej bety 543 przyrost 74% więc niby prawidlowy
Progesteron nadal spada 14 (dwa dni temu 16)
Brak boli, plamień
Jutro usg, jest sens iść? Beta pewnie będzie koło 700
 
reklama
Idę dzisiaj, a powiedzcie w razie co do jakiego szpitala się kierować? Może któraś miała w Warszawie ?
Ja miałam wykrytą i usuwaną CP na Żwirki i Wigury, rodziłam też tam i roniłam. Mogę z czystym sercem polecić ten szpital, cokolwiek się dzieje zawsze jadę tam.
 
Idę dzisiaj, a powiedzcie w razie co do jakiego szpitala się kierować? Może któraś miała w Warszawie ?

Ja na Żelaznej - farmakologicznie.
Miałam wsparcie psychologa. Leżałam na ginekologi najpierw długo sama a potem z dziewczyną też z CP. Jedzenie okej. Wszystkie moje życzenia były spełnione. Sala max 3 osoby z łazienką.
 
Generalnie sprawdzałam opinie ma grupie Warszawskiej i pakietami że odradzano Bielański, Bródnowski i Inflancka. Choć w tym ostatnim urodziłam 8 miesięcy temu syna i byłam mega zadowolona z prowadzenia ciąży, pobytu na patologii w święta Bożego Narodzenia i samego porodu
 
reklama
Do góry