reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

A jeszcze odnosnie tego BPA..tak sie tylko zastanawiam jak duzy udzial w wywolanym alarmie mieli producenci nie uzywajacy w swych produktach BPA...;-)
 
reklama
Jutro jadę zakupić rożek jak już poznam płeć i kocyk tylko się zastanawiam czy kupować gruby czy cieńszy bo w Anglii nie ma az takich srogich zim jak w Polsce...chciałabym też znaleźć jakąś kołderkę i podusię do łóżeczka ;-)
Dziś oglądaliśmy z R. łóżeczka i jemu się spodobało drewniane a ja wole turystyczne bo jest praktyczniejsze i sama nie wiem może któraś z was pomoże:confused: Jak byśmy kupili drewniane to wyjdzie nas drożej to raz a dwa to że nie mamy swojego mieszkanka i czeka nas na pewno jeszcze jedna przeprowadzka oby nie więcej.:baffled: Pomóżcie
 
Kruszynka, z tego co wiem to w łóżeczkach turystycznych nie ma regulacji wysokości więc to będzie bardzo niewygodne kłaść dzidzię na sam dół, no chyba, ze są jednak takie regulowane:confused:
to może jakieś drewniane które łatwo się składa?
 
A jeszcze odnosnie tego BPA..tak sie tylko zastanawiam jak duzy udzial w wywolanym alarmie mieli producenci nie uzywajacy w swych produktach BPA...;-)

Myślę, że przed alarmem nie było w ogóle takich typowych plastikowych butelek bez BPA. No chyba, że masz na myśli szklane butelki. Dlatego, że dopiero po wywołaniu tego alarmu niektóre kraje zakazały produkcji butelek dziecięcych z BPA i zmusiły tym samym firmy do produkcji takich butelek. Widać w Polsce tak jakoś nie doszło to do świadomości ludzi. Bo jak wytłumaczyć fakt, że w niektórych krajach avent sprzedaje butelki tylko "bez BPA" (np. w USA), w nie których krajach z i bez BPA(np. w UK)a w Polsce tylko "z BPA" Czyżby u nas pozbywa się resztek :sorry2:

My kupujemy drewniane łóżeczko. Turystyczne tylko na wyjazdy. Nie wyobrażam sobie takiego niemowlaka w takim łóżeczku. Widziałam takie, co posiadają takie nakładki właśnie dla maleństwa, ale mi się to jakoś nie podoba.
 
Ja też niewyobrażam sobie łóżeczka turystycznego na codzień:baffled:, chyba że jako kojec, choć rzadko które dziecko chce w nim siedzieć:tak:.
Ja w łóżeczku muszę zmienić jedną listewkę bo nie wytrzymała Szymusiowego hopa hopa;-) i oczywiscie nowy materacyk:tak:
 
Oliś miał od urodzenia łóżeczko turystyczne i u nas się sprawdziło :tak: Dopiero teraz zmieniłam na drewniane, ale to tylko dlatego, że tamte komuś obiecaliśmy odsprzedać, a poza tym to co teraz ma można na tapczan później przerobić :tak:
 
ja jestem zdecydowanie zwolenniczką drewnianych łóżeczek. Choć każde pewnie mają wady i zalety.
Wreszcie kupiliśmy coś dla dzidzi! Przewijaczek :-) z jaką ogromną frajda go składałam :-D
 
reklama
Jak dowiedziałam się o bisfenylu A to po prostu nie lałam wrzątku do butelki, tylko wodę u kubeczku studziłam i to wszystko, bo tylko w wysokiej temp ponoć BPA się wydziela z butelki.

A wkładki laktacyjne to jakie będą najlepsze?
Ja używałam wkładek nuk i avent, obie firmy mogę polecić, ale mi z piersi prawie nie ciekło, produkowałam tyle, ile mój Wiki potrzebował, a jak przestałam karmić to samo się unormowało, dosłownie w 2 dni już piersi były puste, także cudownie wspominam laktację i już nie mogę się doczekać kolejnej!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry