reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

apropo przewijaka... co myslicie o takiej nakladce do przewijania na lozeczko?? bo mi sie ona wydaje troszke nie stabilna... ale na normalny przewijak juz mi miejsca w pokoju nie starczy...
 
reklama
apropo przewijaka... co myslicie o takiej nakladce do przewijania na lozeczko?? bo mi sie ona wydaje troszke nie stabilna... ale na normalny przewijak juz mi miejsca w pokoju nie starczy...
Jak nie ma miejsca, to jest najlepsze wyjście. Na pewno nie jest niestabilny, po prostu ogranicza dostęp do łóżeczka i to wszystko.
 
Moim zdaniem najlepsze łóżeczko jest drewniane dużo zalet ma:tak:
Butelki oj kochane dużo by można wszedzie się naczytać co to nie szkodzi jaka butelka jaki smoczek itp.co jak NIKKI pisze wrzątku niewlewamy(co ja właśnie nigdy tak nierobiłam tylko ostudzone wlewałam)i to tyle:tak:
Przewijak ja bede miała ten na łóżeczko bo przez pewnien czas(aż samo nie będzie spało w miare całej nocy)będzie łóżeczko stało u nas w salonie(bo tu będziemy spać bo synuś już ma swój pokój )co z komdą jak najbardziej nie pasuje nam tu ale ja nie widze problemu jest tak samo dobry jak się skończy przewijać to się go odstawi z boku łóżeczka i gra;-)
 
my mamy drewniane łóżeczko, udało nam się je nawet w ten weekend poskładać. do łóżeczka zamówiłam przewijak nakładany na łóżeczko i taki zestaw wydaje mi się najsensowniejszy, jeśli ktoś ma mało miejsca w pokoju.
 
A to moje dzisiejsze zdobycze...:-D
1. Rajstopki 0-6m
2. Sukienusia 3-6m
3. Pajacyk 1m
 

Załączniki

  • IMG_0038.jpg
    IMG_0038.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 21
  • IMG_0039.jpg
    IMG_0039.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_0040.jpg
    IMG_0040.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 25
Ja już po starszym synku nic nie sprzedaję,. tylko trzymam dla młodszego, muszę znaleźć sposób na przechowywanie... Sporo rzeczy sprzedałam na allegro, teraz mi szkoda...
 
reklama
Do góry