reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
A ja dzisiaj się spotykam z koleżanką, od której mamy mieć ciuszki, więc w końcu dowiem się, co będziemy mieli dla maluszka :-)
 
Moje zdobycze:tak: nowe i spadkowe:tak:
img1835whg.jpg


img1837s.jpg


img1838y.jpg


ubranka bede miala jeszcze po synku szwagierki, a u tego uzytkownika chce zrobic zakupy Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Sliczne te ubranka :tak:
 
Dziewczyny a skąd wiecie jaki rozmiar wyprawki kupować :confused: Bo ja nie wiem ,hehe
Boję sie, że ten 56 będzie za mały może, przecież nie wiem jaki się synuś duży urodzi :confused: Moja koleżanka kupowała te 56 pare i 62 pare, a synka pare dni temu urodizła 4500 i 63 cm:tak:
 
Ja bede kupowac na 62 wszystko, moze pare rzeczy na 56 , bo my wysocy jestesmy to córcia malusia nie bedzie, a jeśli nawet to będe miala pozyczonych ubranek na 56 dosc duzo...
 
No właśnie koleżanka kupowąła więcej na 62 a synuś się urodizł 63 cm :szok: a wcale nie są rodzice jacyśbardzo wysocy :-)
te rozmiary tez różnie wychodzą, czasem 62 jest male a czasem duże , od szwagierki synus ma juz 4 miesiace a w 62 jeszcze co po niektore wchodzi a urodził sie 55 cm dł... Nie martw sie mam ten sam dylemat co Ty, jestem zielona w tym wszystkim :zawstydzona/y:
 
No właśnie koleżanka kupowąła więcej na 62 a synuś się urodizł 63 cm :szok: a wcale nie są rodzice jacyśbardzo wysocy :-)
Jednak większość dzieci rodzi się ze wzrostem ok 53-56 cm. Dzieci np. 62 bardzo rzadko się zdarzają. Ja mam pełną wyprawkę na 56, bo nie będę synka w za duże ubierać, strasznie mi się to nie podoba...
 
reklama
Do góry