reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

No z tymi materacami.. to w szoku jestem :confused: Bedzie trzeba się poważnie zastanowić jaki materac kupić do łózeczka
Dziś byliśmy w dużej hurtowni dziecięcej w szczecinie, gdzie jest bardzo tanio i pojechaliśmy z babciami na wycieczkę aby sobie po oglądać i po lukać ceny...
Jak trudno się nie domyśleć na oglądaniu się nie skończyło i wspólnie zostawiliśmy w sklepie prawie 400 zł. Każda babcia dorzuciła i my trochę. :-D
 
reklama
No z tymi materacami.. to w szoku jestem :confused: Bedzie trzeba się poważnie zastanowić jaki materac kupić do łózeczka
Dziś byliśmy w dużej hurtowni dziecięcej w szczecinie, gdzie jest bardzo tanio i pojechaliśmy z babciami na wycieczkę aby sobie po oglądać i po lukać ceny...
Jak trudno się nie domyśleć na oglądaniu się nie skończyło i wspólnie zostawiliśmy w sklepie prawie 400 zł. Każda babcia dorzuciła i my trochę. :-D


tak trzymać:-D:rofl2:

A tak wogóle te kobitki co kupuj wszystko od zera warto się zastanowić kilka razy nawet co jest potrzebne na etap dziecka czyli tak dla noworodka-niemowlaczka bo naprawde niewarto wydawać kasy teraz co będzie potrzebne tak dopiero za pół roku licząć od urodzenia bo zobaczycie ile was będą kosztowały kospetyki pampersy(które nabieżocą trzeba kupować)a potem jeszcze szczepionki itp.itd.co jak nie jest jeszcze potrzebne to uwierzcie nie ma co bo może ta kasa się przydac naprawde na coś co będzie potrzebne natychmiastowo:tak:
 
Taak szczególnie jeśli chodzi na przykład o fotelik do karmienia... Choć inna sprawa jak za zakupy płacą babcie, bo później mogą już tak chętnie nie pomagać w płaceniu rachunków za pampersy... ;-)

Jedyne co zauważyłam.. to rozmiar rozmiarowi jak zwykle nie jest równy ;-) Wystarczy że inna firma... od razu wygląda zupełnie inaczej. Szczególnie na pajacach.
Mam takie w rozmiarze 62. Długość niby ta sama.. Ale szerokość już nie. Tak samo mam z dwoma koszulkami 56 niby są takie same.. ale jak przyłożyłam je do siebie to jedne są na chudego bobasa a druga już na bardziej pulchnego..
 
Mnie dalej przeraża ogrom tego kupowania, nie chciałabym zrobic bezmyslnych zakupow, najlepiej jak bym miala w reku liste tego co mam kupic (ubranka w sztukach , potrzebne kosmetyki), echhh jak ja sobie dam rade:zawstydzona/y::zawstydzona/y::tak::-D
 
Mnie dalej przeraża ogrom tego kupowania, nie chciałabym zrobic bezmyslnych zakupow, najlepiej jak bym miala w reku liste tego co mam kupic (ubranka w sztukach , potrzebne kosmetyki), echhh jak ja sobie dam rade:zawstydzona/y::zawstydzona/y::tak::-D


dasz dasz rade na spokojnie sobie usiąć zrób liste i wtedy do sklepów;-)a jak coś to się nie martw zawsze te body itp.można dokupić w razie czego ja bynajmiej tak robiłam jak pierwszą wyprawke robiłam to i tak wszystkiego się nie kupiło bo tez niewiedziałam co za bardzo :tak:
 
Ja listę zrobiłam w konsultacji z innymi mamusiami. Pozostało tylko kupowanie tego co nie dostanę a i tak kwota mnie poraża:szok:
 
Rzeczy poukładane tak więc zamieszczam zdjęcia:
Przy okazji spisałam listę jakie ciuszki mam, aby łatwiej było zawsze sprawdzić co dokupić.
Dostałam cały wór od kuzynki. Rozmiary 50-62 przejrzałam i co mi się spodobało to odłożyłam, a resztę wsadziłam z powrotem. Zostały mi rozmiary 68 i 74.

Jak łatwo zauważyć tak jakoś nam się zielony spodobał.
Ręczniki, kocyki polarowe, rożek usztywniany i wanienka.
dsc04549v.jpg

butelki, podgrzewacz, szczoteczka z miękkim włosiem, termometr, malutka miękka łyżeczka do podawania kropelek, ceratki do łóżeczka.
dsc04551.jpg

Wszystkie ciuszki poskładane. Pomieszane ciuszki od kuzynki i nowe.
dsc04552.jpg

Ciuszki już powkładane do szafy. Na dole rozmiar 56, wyżej 62, wyżej pościel do łóżeczka, a jeszcze wyżej nasza ;-)
dsc04554.jpg


dsc04549v.jpg
 
reklama
Kubiaczka jesteś już nieźle przygotowana, właściwie to brakuje tylko maleństwa do tych wszystkich zdobyczy, ja mam dopiero 5 bodziaków z krótkim rękawem, 1 pajacyk i śliniaczek i nie mam pojęcia co dokupić bo mam dostać dużo rzeczy od siostry i szwagierki, więc chyba poczekam aż dostanę a potem dokupię.
 
Do góry