reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
ANAAA w twojej sprawie z bratowa dopiero dzis bede gadac bo na feriach byla, chyba ze to juz nie aktualne
Ok bede czekala na wiescie mam nadzieje ze cos po mysli bedzie chociaz troche

a.gif
l.gif
i.gif
c.gif
j.gif
a.gif

empty.gif

ticker.php

024013950.png
 
Chciałam się z Tobą policytować, ale widzę, że choć jesteśmy z tego samego rocznika to Ty jesteś i tak rok starsza:-D

Ano będą.;-):-) Mam nadzieję, że jednak jedno:tak::-)
widze suwaczka:happy2: wielkie gratulacje rybko--- jak najlepszego samopoczucia i pięknie rosnącego brzusia:tak: --- to termin gdzies na pazdziernik?...
ano ja starsza:sorry2:
buuuu ja chyba naprawde stara jestem:cool2: a wcale się nie czuje tak...
jak się zrobi wiosenka to moze na jakis spacerek na placyk się umowimy --- skoro ta sama dzielnica?.... ja mieszkam przy SP 48:blink:

anaaa - jak sprawy?
 
Rybka gratulacje ogromniaste
a084.gif


co do wieku to ja prawie 28

a ja kiedy tez do galaxy często śmigałam a teraz jakoś mniej sama nie wiem czemu
 
Dziękuję Wam Baboszki za gratulacje.
hana31 pisze:
jak się zrobi wiosenka to moze na jakis spacerek na placyk się umowimy --- skoro ta sama dzielnica?.... ja mieszkam przy SP 48:blink:
Ja wprawdzie placyk mam pod samym oknem, ale na spacerek możemy się umówić. Czemu nie:confused: A do SP 48 to ja chodziłam.
Ja mieszkam właściwie bliziutko Łukasińskiego, niedaleko piekarni.
 
reklama
Do góry