reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Ja karmię co 3 godziny i w dzień i w nocy. W nocy czasami zdarzy się, że pośpi 4 godziny:happy2:
Ja też karmię mlekiem modyfikowanym, a właściwie teraz to preparatem mlekozastępczym Nutramigenem.
ANAAA Twoja mała wcale nie jest jakaś duża- Szymek waży prawie 7kg, a ubranka nosi w rozmiarze 80:-)

Dzisiaj byliśmy na zakupach w Auchanie i kupiliśmy małemu książeczki, bo są na promocji :-)
No teraz sa takie fajne promocje szkoda ze ja zadaleko mieszkam.
ticker.php
 
reklama
Hej:-)
właśnie gdzieś czytałam, że później dzieci już tak szybko nie rosną, tylko w pierwszych miesiącach szybko przybierają na wadze:happy2:

Mam nadzieję, że wkrótce uda nam się tez przespać całą noc:-) chociaż tak się przyzwyczaiłam, że już sama się budzę co 3-4 godziny w nocy
Mowicie ze maluchy nie rosna tak szybko to chyba tez zlezy on genow. Bo moja mala ma ojca bardzo wysokiego ponat 180 cm. mniej wiecej co dwa tygodnie przekladam ubranka. Tak samo z butami tydzien przed swietami moja mala nosila buty o num. 18 a dzis juz prawie zamale ma 20.
 
No teraz sa takie fajne promocje szkoda ze ja zadaleko mieszkam.

Ja lubię jeździć do Auchana, bo nie ma tylu ludzi i można spokojnie zrobić zakupy i obejrzeć rzeczy. No i do kas też nie ma gigantycznych kolejek :-)

Szkoda tylko, że mają dość drogie ciuszki dla dzieci, bo zawszę lubię coś małemu kupić:-) Oczywiście dzisiaj też musiałam chociaż jedne śpioszki :zawstydzona/y:
 
Ja lubię jeździć do Auchana, bo nie ma tylu ludzi i można spokojnie zrobić zakupy i obejrzeć rzeczy. No i do kas też nie ma gigantycznych kolejek :-)

Szkoda tylko, że mają dość drogie ciuszki dla dzieci, bo zawszę lubię coś małemu kupić:-) Oczywiście dzisiaj też musiałam chociaż jedne śpioszki :zawstydzona/y:
Ja tez zawsze jak jestem na szczcinie to zachodze do galaxy i musze cos jej kupic mam poprostu bzika
ticker.php
 
Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio byłam w galaxy:baffled: Kiedyś prawie codziennie latałam tam na zakupy, ale teraz jakoś za tłoczno się tam dla mnie zrobiło... Chyba się zestarzałam:-D
 
reklama
Do góry