reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Witam :) Można się dołączyć :) ?
Jestem Mamą Laury :) urodziłam 23.01 więc całkiem nie dawno ;)
Pozdrawiam :)
Zapraszmy masz sliczna coreczke
a.gif
l.gif
i.gif
c.gif
j.gif
a.gif
empty.gif


ticker.php

024013950.png

empty.gif
 
widze suwaczka:happy2: wielkie gratulacje rybko--- jak najlepszego samopoczucia i pięknie rosnącego brzusia:tak: --- to termin gdzies na pazdziernik?...
ano ja starsza:sorry2:
buuuu ja chyba naprawde stara jestem:cool2: a wcale się nie czuje tak...
jak się zrobi wiosenka to moze na jakis spacerek na placyk się umowimy --- skoro ta sama dzielnica?.... ja mieszkam przy SP 48:blink:

anaaa - jak sprawy?
No wlasnie niewiem narazie wszystko ucichlo bede dzwonic do sekretarki sedziego moze cos sie dowiem w tym tygodniu maja byc juz wyniki w sadzie z testow. Podobno sad bedzie wysylal pismo do USC o odpis aktu zgony ojca mojego dziecka ale znam mozliwosci sekretarki sedziego wysylala mi postanowienie z wyroku ponat miesiac i nadodatek moje dziecko mialo juz 18miesiecy a co to nie bylo prawda. Nie wiem co bedzie dalej zrobila mi sie w glowie pustka. Mysle ze bede sadzic rodzicow ale kiedy zaczne to niemam zielonego pojecia. Bo podobno jezcze bedzie mnie czekala jedna sprawa. Wkoncu musza nadac mojemu dziecku ojcostwo prawda posmiertnie ale ojcostwo.
a.gif
l.gif
i.gif
c.gif
j.gif
a.gif
empty.gif


ticker.php

024013950.png

empty.gif
 
hej dziewczyny :-) dawnoo mnie tu nie było bo pisałam tą nieszczęsną prace :eek: która właśnie się teraz drukuje :-D:-D:-D mam nadzieje , że promotor mi ją przyjmie bo jak nie to zalamka totalna.
Co do spotkanka to jestem ZA , chętnie gdzieś się wyrwe na ludzi popatrzeć bo już człowiek dziadzieje w tym domu.Tylko kiedy się pogoda zrobi:-( bo coś się nie zapowiada niestety.

Witam nowe mamuśki :-)
 
Witam się i ja po długiej przerwie. Byliśmy kilka dni w górach, jest biało, pięknie, i przede wszystkim nie jest tak wilgotno jak w Szczecinie.Młodego woziliśmy w sankach, bo inaczej się nie dało. Ta zima tutaj mnie wykończy, byłam dzisiaj z Młodym na spacerze i nie dość że przemarzłam to jeszcze przejechanie wózkiem po koleinach to wyższa szkoła jazdy :) Pewnie nie będę oryginalna ale napiszę CHCĘ WIOSNĘ, zieloną trawkę i ciepełko i słonko :)
Witam nowe mamusie, jest nas coraz więcej:) Ja też jestem za tym by się spotkać, jeśli oczywiście miałybyście ochotę mnie poznać :)

Mam pytanie: możecie mi polecić jakieś fajne krzesełko do karmienia? Zależy mi na jakimś składanym, bo mam niewiele miejsca w kuchni.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:-) to siedzenie w domu już mnie dobija:wściekła/y: 28lutego mamy chrzciny więc w końcu jakieś spotkanie w większym gronie będzie:-) już się nie mogę doczekać, tylko oby pogoda dopisała.
I tak z okazji chrzcin zastanawiam się czy nie wybrać się do fryzjera... może polecicie jakiegoś?

Mam pytanie: możecie mi polecić jakieś fajne krzesełko do karmienia? Zależy mi na jakimś składanym, bo mam niewiele miejsca w kuchni.

podpinam się pod pytanie:happy:
kiedyś gdzie widziałam takie fajne krzesełko z regulowanym oparciem i podnóżkiem, ale teraz szukam i jak na złość nie mogę znaleźć :wściekła/y:
 
reklama
assiia82 dzięki za podpowiedź. Myślałam o czymś takim tylko jakoś miałam obawy, że nie będzie ono zbyt stabilne i bezpieczne, co muszę brać pod uwagę bo moje dziecię jest baardzo energiczne i żywiołowe:)
 
Do góry