reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

DZIEN DOBEREK :)

katesh my mamy najblizej do siebie:) wiec mozemy codziennie chodzic na spacerki:)

choc z dziewczynami tez:) tylko ,ze musiałybysmy sie spotkac gdzies w połowie drogi:D bo ja na piechotke chodze.jak narazie jestem bez kasy,wiec jakis wypad na jakies np.norbelino sie nie pisze:( ale spacerek jak najbardziej.
moze napiszcie dziewczyny jakie godziny wam pasuja??moje gg 8271929 odezwijcie sie na gg tez:)
Jutro jadę do Warszawy i wracam w środę wieczorem więc może spacerek we czwartek tylko mnie trzeba nakierować gdzie ta połowa drogi bo ja szczecinianka jeszcze słabo obeznana ale już co nieco wiem więc przy jakimś punkcie orientacyjnym:rofl2: moje gg 9280047
 
reklama
hello:)

o jak mnie nie ma to cos skrobiecie a rano to co pusto:(

katesh nie martw sie nakierujemy sie wszystkie razem:)

wogóle to sie przedstawie:) ewa jestem:D

co do przedszkoli to ja tylko wiem,gdzie jest dobre w centrum a trak to sie nie znam na tym.
malinka ja tez omijam wielkim łukiem zlobki.Kuba chodzil tydzien,ale przez tydzien tak sie zmienił,ze szok.jak byl zywym dzieckiem to po zlobku stał sie smutny ,siedzial sam w kacie i sie nie odzywal do nikogo,a jak widzial budynek to plakal odrazu.jak po niego szlam to byl strasznie zasmarkany z placzu.potrafil 4godz plakc non stop.a on nie byl taki zeby sie nie bac obcych.nawet teraz zaczepia ludzi i gada z nimi.kontaktowy jest i to bardzo:D


Polka ja niestety nie slyszalam nic o czyms takim dla maluchow. byla babka ktora zalozyla klub rodzica(mialy byc spotkania wyjazdy)ale nic nie slychac-narazie jej maly za czesto choruje i ona nic z tym klubem nie robi.ostatnio wyslala ze chce abysmy jechali gdzies ale wybrala taki drogie nocleg ze 2000 to ja odpadam.
 
no kochane ja za spotkaniem jastem bardzo bardzo tylko moja znajomość szczecina jest zerowa:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:ale jak się nakierujemy wszystkie to się napewno spotkamy a co:-D:-D:-D:-D
a tak poza tym to wszystkiego naj naj naj w dniu naszego pięknego święta
bere000.gif
bere002.gif
039.gif
 
składałaś tam na jodłową?... moja natala tam chodzila - tylko wtedy dyrem była moja wychowawczyni z przedszko a teraz sobie nie wyobrazam ze młody mialby gdzie indziej chodzic.... a na 26go kwietnia składałas?
na pewno jakos wszystko da się ułożyc:tak:

Skladalam na 26kwietnia i na Jodlowa, a na Pomorzany jako trzecie i tam sie dostal. Dobre i to. Musi sie poukladac :)

A Wszystkim z okazji Naszego Swieta Mamus Duuuuzo zdrowka, radosci i usmiechu na codzien!!!
 
Czesc:-)
Apropo przedszkola na Jodlowej, slyszalam, ze wlasnie bardzo ciezko tam sie dostac.... czesto niestety trzeba miec plecy
 
Ostatnia edycja:
dzien doberek:)

wogole to wszystkiego naj naj...z okazji wczorajszego DNIA MAMY.

malinka przepraszam,ze wczoraj nie dojechałam,alepogoda nie pozwoliła i pokłóciłam sie z moim.bo obiadu naczas nie było hehehe
bo wczoraj bylam tam u tej babki zaniesc te dokumenty i na cmentarzu a ze mna była katesh:) bardzo fajna babeczka:D dzis widze,ze pogoda tez do kitu:/ ale mam nadziejee,ze do 10 sie rozpogodzi i przyjade do Ciebie:)

wogole nie amm siły wczoraj od 21 do 12w nocy robiłam kartki i zanim zasnełam była 1 a jeszcze damian przylazł do nas do łózka i pierdoła budził sie co chwile-jeszcze Kuba cos tam gadał przez sen,a wstałam o 6 a damian o 5 tylko,ze Julek sie szykował do racy to na niego lukał.zaraz zaczne plątac sobie kwiatki aby wieczorkiem kleic i moze jutro juz oddam te kartki:)
malinka mam pomysła bedziesz przyjezdzac do mnie i bedziemy razem robic:D
 
witam szczecinianki co tak pusto:sorry::sorry:
a pogoda u nas do bani :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
gdzie to piękne słonko i upał z prognozt tvn???????????????????
 
reklama
malinka nie wiem:( ale kurcze nie podoba mi sie ta pogoda:/ zabraklo mi kleju i nie mam jak tam pojechac:( a tu kolo mnie nie ma w sklepie:(
 
Do góry