reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Wlasnie znalazlam malemu zajecie-zdalnie sterowana kopara(dostal pod choinke, po 2 miesiacach ja schowalam)-moze zaraz jejnie rozwali, ale czarno to widze...

Zastanawiam sie co robic, wiecie, od 2 tyg jestem na L4 i szukam sobie zajec-nie jestem przyzwyczajona do siedzenia w domu po prawie 2 latach zycia praca...Straszne...
 
Hejka :-)
Royanna- ja tez z Kaliny, z Jodlowej dokladnie.....:tak::-)
A z tym usypianiem, to u mnie moze byc podobnie, bo Oliwier to straszny pieszczoch. Nie wiem jak mam go przekonac do usypiania samemu, no ale nie wprowadzilam zadnych zasad wczesniej, wiec teraz mam......:-D:baffled:
 
Mój synek dzisiaj przeszedł samego siebie jeśli chodzi o wydzieranie się. Tak mnie wykończył plus przeziębienie, że padam na twarz dobrze, że zaraz wróci mąż. Nauczył się nosić i teraz się drze jak tylko się go położy. A wszystko przez to, że mój mąż się nim zajmował przez 3 dni gdy ja się uczyłam i nie odstępował małego na krok. Efekt odczułam dziś na własnej skórze. :no:
 
Czesc dziewczyny:-)
Ja tez jestem ze Szczecina, choc teraz mieszkamy w UK. Wczesniej mieszkalismy troche Gumience, troszke centrum. Pozdrawiam;-)
 
reklama
a ta pogoda za oknem raz słońce raz chmury coś źle wływa na moje dzieci marudzą płaczą krzyczą mam dosyćć ide z nimi na 4 dziś spacer:cool2:
 
Do góry