reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

dziekuje:)

kasiu dni morza sa fajne,ale nie zawsze z koncertami trafia w ucho(nie raz jest taka beznadzije,ze nie chce sie tego słuchać)

maniulka to masz fajnie:)nie musisz w tym tloku sie ściskac:D

alex ja tez jak cos to ide w dzień aby dzieciakom pokazac cotam sie dzieje,Kuba sie ucieszy jak zobaczy statki(szkoda,ze sa takie ogromne kolejki aby je zwiedzic(Kuba szalałby:D
 
reklama
Witam:-)
Piękna pogode dzisiaj mamy a mi córcia w domu usnęła jak tylko wstanie to dam jej cyca i w drogę do parku :-)
Wczoraj byłam w galaxy po prezenty na dzień dziecka,syn miał sam sobie cos wybrac ale nic nie znalazł dla siebie(chyba za dużo w tyłku ma jak ja to mówie)a i maleństwu nic nie kupiłam bo najpierw nie wiedziałam co a później jak juz doszłam do tego co chcę to mała zaczeła jęczeć(z głodu)i biegusiem lecielismy do domu,jeszcze nas deszczyk po drodze złapał
 
witam:)

ej dziewczyny gdzie sie podziewacie????

piekna dzis pogoda w DNIU DZIECKA:)

a moj Kuba jak zwykle robi wszystko na złość:/ miałam dzis nie krzyczeC ale nie wytrzymałam:( ale juz dziś nie bede .będę dzis udawała ze nic nie widze.:D

wogóle od piatku jakas senna sie zrobiłam:( brzuch mnie boli jak na @ ciekawe czy dostane).wstałam w sobote o 7 a o 11.30 juz zasnełam spowrotem i do 14 spałam.pozniej wieczorem nie robiłam kartek tylko o 21 poszłam spac.w niedziele musiałam wychodzic co chwile z domu sie przejść bo zasnełabym.i ledwo robiłam wieczorem kokardki-do 23 i padłam.dzis obudziłam sie o 6 ale co chwilę zasypiałam-dopiero julek do pracy pojechał.prawdopodobnie przez tydz bedzie siedział w domu bo nie ma roboty:(
wiec mam nadzieje,ze bedziecie ze mna chodziły na spacerki????:)

tel juz mam aktualny:)
 
Witam sie i ja :-)
W Uk tez ostatnio pieknie.... wczoraj caly dzien spedzilismy na plazy, a dzis to tylko spacerek w miescie, bo sama nie prowadze, wiec nie mam mozliwosci dojazdu do plazy... Ale i tak spacerek byl fajniutki :tak::-)

Ewon- to do tych statkow takie sa kolejki? :szok: Ja prawde mowiac nie orientuje sie, bo poraz pierwszy bede tam z dzieckiem, wczesniej to jak bylam mala to chodzilam, albo dopiero wieczorami jak juz bylam starsza....A z moim dzieckiem pojde teraz poraz pierwszy wiec w sumie tez nie wiem jakie atrakcje mnie czekaja, a wlasciwie Oliwiera.... No zobaczymy....:-)

Maniulka- no i co w koncu wymyslilas na dzien dziecka?
Tutaj sie nie obchodzi, wiec ja tez nic nie robilam. Oliwier ma tyle zabawek, a w ogole nie bawi sie nimi, wiec stwierdzilam, ze nic nie robie na dzien dziecka. On jeszcze maly, wiec i tak nie wie co jest co......:laugh2::sorry:
 
Witam :-)
alex3meyer przyszła zamówiona gra dzisiaj wiec syn sam stwierdził ze to na dzień dziecka,a ja głupia zafundowałam mu dzisiaj płacz i ból a było to tak mielismy umówioną wizytę u dentysty małemu nie przeszkadzało to że w dzień dziecka bo lubi a raczej lubiał chodzić zawsze do tej samej lekarki juz od dłuższego czasu,ale dzisiaj miał miec pierwszy raz wyrywanego ząbka taki lekko ruszająca się 4,pobolewała go ostatnio bo mu pękła no i pani mu zamroziła posmarowała jakimis żelami chce wyciągac a mały się drze okazało się że takie łagodne znieczulenie jest za słabe i trzeba dac zwykłe,ząb juz nieźle zaruszony a mały nie chce dac sobie wbić igły no to ta znowu mrozi smaruje ciągnie zęba a ten wyje godzine namawiałam go na znieczulenie bo widziałm ze cierpi przy tym słabszym a on nie wkońcu dał się namówić i po kłopocie bo ładnie wszystko usuneła i było ok,ale ile się nacierpiał przy tych próbach.Jak patrzał na mnie takimi smutnymi oczami które błagały zabierz mnie z tąd jak se przypomne to samej mi się chce ryczeć :-(całe szczescie ze juz zapomniał mówi że na następny raz napewno weźmie znieczulenie więc troszke mi ulżyło ale prezent super :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mu zrobiłam
 
alex tu masz mniej wiecej napisane co bedzie :) Dni Morza - Sail Szczecin | Szczecin - Floating Garden

niestety tam zawsze sa duze kolejki,tyle mieszkam w szczecinie,ale jeszcze nie zwiedzalam statkow bo za duze kolejki:/
w tym roku moze stane w kolejke bo chcialabym aby dzieciaki zobaczyly statek.

maniulka no to nie fajny prezent,ale najwazniejsze,ze juz ma to z glowy.ja juz rok ide wyrwac zeba(pierw karmilam piersia i nie moglam pozwolic aby go nie karmic -a duzo mleka mialam,pozniej brak ubezpieczenia ,pozniej zawsze akurat w tym dniu wypadalo co dentysta:/)ale jutro musez juz pojsc sie zarejestrowac.wkoncu dojsc musze:)

kasia malinka co sie nie odzywacie???????????????????????????

pogoda super:0 trza wyjsc i dzis na spacerek:)
 
Czesc:-)
Tu w Uk bardzo ladnie, nawet upalnie bym powiedziala....

ewon- dzieki za info o dniach morza....:tak::-) Cokolwiek by nie bylo to i tak sie tam przejde...tylko raczej nie na statek.... no chyba ze pogoda wszystko popsuje i bedzie lalo, ale mysle, ze nie.....
maniulka- biedny synek....:-D mama zafundowala dentyste na dzien dziecka.....;-):-) dobrze, ze nie ma traumy i juz mowi o kolejnym razie....:tak:
 
hejcia:)

ale wczoraj była pora... pogoda:/ dobrze,ze jak poszlismy na zakupy to akurat przestało padac a jak wracalismy to troche padało ,ale nie zmoklismy:D

mma nadzieje,ze dziś pogoda dopisze i pójde wkoncu z dziecmi do parku na plac zabaw:)

alex samo to,ze sie pjdzie to dla dzieci frajda:) moj kuba boi sie hałasów wiec nie wiem jak tam mu sie spodoba,ale jak zobaczy statki,karetki iinne pierdoły moze bedzie ok:) mój Kubus jest stresowy za bardzo:(

Kasiu no,zeby pogoda sie poprawiła to pójdziemy na spacerek:) moze któras dołaczy do nas?? :)
 
reklama
witam dziewczyny:happy:
ja ostatnio weny coś nie mam .Antoni ząbkuje i daje popalić adam przechodzi jakiś bunt 10-latka wszystko jest złe mama szkoła obiad wszystko złe .julia masakrycznie znudzona wszystkim i przez to kapryśna...a buuuuu........... a ja chcę się tylko wyspać wreszcie bo po 9 pobudkach antkowych w nocy rano jestem nietomna:no::no::no:julka marzy już o wrześniu i zerówce chce do dzieci jednak rok przerwy od przedszkola to dla niej masakra...ja chyba też chcę września bo wizja ponad 2 m-cy z 3 dzieci w domu mnie przeraża:wściekła/y:
 
Do góry