reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Witam serdecznie, pierwszy post, ale chyba z mojej kategorii. Co do polisy dla dzieci to jest kilka zasad. Po pierwsze jest wiele rodzajów możliwości budowy kapitału dla dziecka, również możliwość chronienia zdrowia i życia dziecka. Przy inwestowaniu dla dzicka ubezpieczającym i ubezpieczonym zawsze jest dorosła osoba, nie ubezpieczamy dzieci, gdyż to dziecko winno mieć pieniądze gdy my zejdziemy z tego świata, a nie My gdy dziecko niedajboże "coś zje". Uposażonym jest wtedy mi.in dziecko. Czyli dostajemy pieniądze że dziecko umiera - chore.
PS. Polecam się na żywo, z racji wykonywanego zawodu niezależnego doradcy. mój meil do kontaktu do hessus@onet.eu proszę pisać. pozdrawia, Jesli chaotycznie to przepraszam. Gratuluje, że myślicie o finanasach.
 
reklama
o matko - tu się pisze:szok::-) zajrzalam tylko ot tak a tu 3 strony miałam do poczytania:tak:
My mieszkamy na osiedlu Kaliny:-)
ja 19 lat na os przyjaźni miszkałam;-) na kaliny do podstawówki chodziłam
Hejka :-)
Royanna- ja tez z Kaliny, z Jodlowej dokladnie.....:tak::-)
no no czy my wszystkie blisko siebie mieszkamy:-D
dziewczyny kaliny to nie tak daleko ode mnie :-):-)ale fajnie:tak::tak:
to moze jakieś spotkanko wypali
ja mieszkam przy reduty ordona (pogodno) rzucik beretem od derdowskiego....do stera jezdze dosyć często
a niedługo zaczynają się wakację wiec i czasu więcej....
royanna - dajesz małego do przedszkola już w tym roku?

pozdrawiam

moze cos wiecej o sobie powiemy?

mi się wydaje ze juz z tym moim bandytą nie wyrabiam... moj na chwilę nie spocznie, wszędzo go pełno- wszystko chce:confused:
ratunku!!!:-D
 
Ostatnia edycja:
ojej a ja nie zauwazylam ,ze ten watek odzył:/ jaka ja slepa:(((

czesc dziewczyny:)

katesh ja mieszkamna mzursiek:) mamy nie daleko do siebie:)

hana pewnie zawsze mozna sie umowic na jakies spotkanko:)

ja mieszkam od urodzenia w szczecinie:(

widze,ze dzis ładna pogoa,wiec ogarne chatke i siebie i wyrusze na spacerek:) bo wczoraj to pogoda była do kitu:/
 
hana a co wiecej??:) ja siedze w domku z maluchami,bo Kuba nie nadaje sie na przedszkole:( choruje mi na AZS,Astme i Aleria:( i same problemy z ztym,wszczegolnosci jak idziemy na spacer i mamy zabieraja swoje pociechy od Kuby bo mysla ,ze to zaraża:/ az mnie strzela .... . z kolezankami tak nie utrzymuje kontaktu(bo albo jeszcze sa bezdzietne i baluja albo maja dzieci ale nie zawsze wyjdzie,ze sie spotkamy-same wiecie ile jest roboty przy dzieciach i w domu:/ )
bozka nawet posiedziec przy kompie nie moge bo dzieciaki lataja i krzycza i rozrabiaja,a moj jest w domu i maluchy go obudziły ,wiec zaraz mnie pogonia od kompa:/
szukam pracy:D ale domowej hehehehehe bo nie mama co z maluchami zrobic.juz nawt dalam ogloszenie na nianiapl hehe

musimy na dobre rozkrecic te forum:)
 
DZIEN DOBEREK :)

katesh my mamy najblizej do siebie:) wiec mozemy codziennie chodzic na spacerki:)

choc z dziewczynami tez:) tylko ,ze musiałybysmy sie spotkac gdzies w połowie drogi:D bo ja na piechotke chodze.jak narazie jestem bez kasy,wiec jakis wypad na jakies np.norbelino sie nie pisze:( ale spacerek jak najbardziej.
moze napiszcie dziewczyny jakie godziny wam pasuja??moje gg 8271929 odezwijcie sie na gg tez:)
 
Witam Was,
ja co prawda ze Stargardu,ale do Szczecina to rzut beretem, właśnie szukam zajęć dla mam z dziećmi dla takich maluchów od 6 mc coś jak edukado w Warszawie,może słyszałyście o takich zajęciach, napiszcie proszę, moja koleżanka chodzi na takie zajęcia w Poznaniu i jest bardzo zadowolona, a dzieci jeszcze bardziej:-).
Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam:-)
 
royanna - dajesz małego do przedszkola już w tym roku?

Z ciezkim sercem, ale daje. W domu sie zaczyna nudzic. Zobaczymy jak zniesie przedszkole:confused: Ale nie dostal sie niesty blisko domu, tylko na Pomarzany, do zmianowego. A ja myslalam, ze jak urodze to z wozeczkiem bede po niego chodzic do przedszkola, a tak sama nie wiem jeszcze jak to rozwiazac najlepiej, bo jak wroce do pracy, to mam zmiany po 8-12godzin, nawet do 21, a moj maz pracuje albo od 9do 17.30, albo od 9.30 do 18. Tez nijka. Szkoda mi malego...
 
Ale nie dostal sie niesty blisko domu, tylko na Pomarzany, do zmianowego. A ja myslalam, ze jak urodze to z wozeczkiem bede po niego chodzic do przedszkola, ...
składałaś tam na jodłową?... moja natala tam chodzila - tylko wtedy dyrem była moja wychowawczyni z przedszko a teraz sobie nie wyobrazam ze młody mialby gdzie indziej chodzic.... a na 26go kwietnia składałas?
na pewno jakos wszystko da się ułożyc:tak:
 
reklama
ale fajnie szczecinianki ożyły:-D:-D:-D
z tymi przedszkolami to problem raz drogie dwa ciężko sie tam dostać :szok:o przedszkolu na jodłowej słyszałam dużo dobrego ja z praktyki znam tylko sz-ńskie żłobki wiem które są ok a które lepiej omijać szerokim łukiem bo miałam w żłobkach praktyki:tak::tak::tak::tak:
ja też jestem mama domowa ale potrzebuję pracy choćby domowej a najlepiej jakiejś weekendowej albo nocnej co by po pierwsze zarobić po drugie wyjść do ludzi:tak::tak:
ja tu prawie nikogo nie znam bo mieszkam tylko rok:zawstydzona/y:
 
Do góry