reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Mój synek nawet ładnie śpi od ok 21 ciągłym snem karmie go tylko 2 razy w nocy raz nad ranem ale za to wstaje zdecydowanie za wcześnie. Budzi się ok 5:30-6:30.Jak mam szczęście i go spacyfikuje to dośpi do po 7. Ale ja jestem nocnym markiem i mogę długo nie spać ale muszę rano pospać. Tobiasz ma odwrotnie chodzi spać wcześnie i wcześnie wstaje. I w dodatku tak się wierci przez sen, stęka, jęczy, rzuca rękami i nogami. Normalnie ADHD w dzień też nie poleży spokojnie.:baffled: A ja się uczyć muszę bo robię kurs inspektora ppoż a synuś mi to skutecznie utrudnia:dry:
 
Mój synek nawet ładnie śpi od ok 21 ciągłym snem karmie go tylko 2 razy w nocy raz nad ranem ale za to wstaje zdecydowanie za wcześnie. Budzi się ok 5:30-6:30.Jak mam szczęście i go spacyfikuje to dośpi do po 7. Ale ja jestem nocnym markiem i mogę długo nie spać ale muszę rano pospać. Tobiasz ma odwrotnie chodzi spać wcześnie i wcześnie wstaje. I w dodatku tak się wierci przez sen, stęka, jęczy, rzuca rękami i nogami. Normalnie ADHD w dzień też nie poleży spokojnie.:baffled: A ja się uczyć muszę bo robię kurs inspektora ppoż a synuś mi to skutecznie utrudnia:dry:
Moj synek do spiochow nigdy nie nalazal:baffled:. Jak byl maciupinki to karmilam go w nocy co 45minut! Przez 3-4miesiace, potem budzil sie 3-4razy w nocy, jak skonczyl rok to ok 2 razy...I nad ranem tez byla pobudka okolo 5tej:wściekła/y:. Teraz jak w dzien nie spi to zasypia ok 19-19.30 i budzi sie ok 6.30, jak w dzien zasnie to zasypia ok 22-23 i spi do ok 7-7.30:baffled:A ja tez lubie rankiem sobie polezec...A do tej pory potrafi w nocy sie budzic 2-3 razy i wedrowac do nas:-(
 
O to gratuluje. Za ile masz termin porodu. :-D Masz ślicznego synka. Nie mogę się doczekać kiedy Tobiasz zacznie siedzieć, chodzić i mówić.

Ja bym chciala aby Macius ciut mniej mowil:tak:Bo zaczal bardzo szybko-jak skonczyl 1.5roku to zaczal skladac proste zdania, a teraz buzia mu sie nie zamyka:tak:
 
Tobiasz dopiero gaworzy najczęściej grgrgrgr ale i tak nie lubi mówić w próżnię trzeba go słuchać aktywnie i odpowiadać. Czasami myślę, że jest tak paskudnie rozpuszczony, że jak pójdzie do żłobka to będę ciągle wzywana na dywanik. Już mówiłam mężowi, że jak w końcu skończę ten kurs bierzemy się za wdrażanie jakiś sensownych zasad. Typu w dzień usypia w łóżeczku a nie na rękach, nie wymusza płaczem noszenia itp. :no:
 
Z tymi zasadymi tez roznie bywa...Macio do 7miesiecy zasypial sam w lozeczku, bez problemu, ale jak zeby zaczely isc to nagle koniec-usypianie na naszym lozku, lezac obok. Tak do 2lat. Potem juz w swoim lozku, ale my obok-i tak do dzisiaj, ze klecze obok i sie musze do niego przytulac...
 
Musze konczyc, bo Macio cale mieszkanie mi zaraz rozniesie...Tak to jest-sam zajac sie nie potrafi bo za maly, pogoda paskudna i sie nudzi...
 
Znam ten ból ja po długiej walce w końcu uspałam małego. Na spacer nie pójdziemy ze względu na pogodę a ja się dodatkowo przeziębiłam.:wściekła/y: Więc czeka nas ciężki dzień, myślę że nawet tydzień.
 
ale super nasz wątek szczecinianek żyje:-D:-D:-D:-D:-D
dziewczyny z jakich dzielnic jesteście albo okloic bo ja gumieńce sandomierska okolice ster-stacja orlen:tak::tak:
pozdrawiam
 
reklama
Do góry