reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Dziewczyny, potrzebuję namiary na dobrego i niedrogiego fryzjera. W końcu oprócz bycia Matką Polką chcę się poczuć też jak rasowa kobitka. Potrzebuję salon, gdzie dobrze obcinają, cieniują włosy, bo swojego ulubionego fryzjera mam w Bydgoszczy i siłą rzeczy latac tam nie będę ;) W Szczecinie nie mam rozeznania. Dzieki za info.
 
Ja niedawno byłam w salonie Davidos na ul.Piastów 66 i powiem , że podobało mi się jak babka zrobiła mi pasemka na czarnych włosach więc był problem , ale wyszło jej to bardzo dobrze no i strzyżenie też było OK, a cena rewelacja bo tylko 110 zł zapłaciłam :-):-):-)


glitterfy095526T308D38.gif
 
Cześć!
Ja również jestem ze Szczecina, jestem mamą 5-miesięcznego synka. Od 4 miesięcy mieszkamy w Podjuchach. Moja pociecha przyszła na świat w Szpitalu Wojskowym i gorąco polecam ten szpital przyszłym mamuśkom :-)
Mam pytanko, czy była któraś z Was ze swoim niemowlakiem na basenie na bezrzeczu? Podobno są tam zajęcia dla maluszków.
Pozdrawiam cieplutko
 
szanowne mamy ze Szczecina mam gorącą prośbę-szukam dobrego kardiologa dziecięcego,który ma swój sprzęt i robi echo serca dzieciaczkom:happy:!!!może być prywatnie...bo na służbę zdrowia trudno liczyć:angry:!!!
piszcie na forum albo na priv jak kogoś macie!!
 
reklama
Do góry