reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

myślę podobnie opinia zależy od porodu więc jaki poród taka opinia ;-)gdzie byś nie zdecydowała się rodzić to życzę lekkiego szubkiego p orodu:tak:
 
reklama
Witam wszystkie MAMY!
Postanowiłam się dopisać do forum. Jestem mamą 14miesięcznej Misi i miesięcznej Martynki, pisząc to bujam wózek lewą stopą bo moje maleństwo zamieniło sobie nockę z dniówką i się po 22 zaczyna uaktywniać, więc trzeba wdrażać urozmaicony program artystyczny:)
Co do porodu to obydwa odbyły się na pomorzanach i pierwszy wspominam bardzo dobrze drugi natomiast wprost odwrotnie, więc nie ma reguły co do wyboru szpitala, podstawa to zaangażowany i pełen empatii personel. Z pewnością mogę z czystym sumieniem pochwalić opiekę noworodkową, pielęgniarki miłe, troskliwe i wyrozumiałe nawet w środku nocy gotowe do pomocy.

Czy są jakieś mamy z pomorzan? Byłoby mi raźniej wychodzić na spacerki i byłoby "gębę" do kogo otworzyć ;) zwłaszcza że w Szczecinie mieszkam całe dwa lata i jakoś nie było okazji do nawiązywania znajomości.

pozdrowienia serdeczne
 
Dziewczyny,

usiłuję zamieścić w sygnaturze suwaczki, które zrobiłam sobie na stronie lilypie.com i mimo wszelkich wysiłków mi nie wychodzi. Proszę o pomoc, bo też chcę mieć takie ładne jak wy ;)

pozdrowionka
 
taadam! No i się udało, bo zamiast w edycję ja z uporem maniaka chciałam poniżej w załączniku obrazków dodać linki suwaczków. Najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu ;) Dzięki piękne
 
Witam!!!Co do szpitali,to ja rodzilam w Policach i na Unii Lubelskiej.Police-ogolnie o.k.Porodowka-duza sala,a lozka przedzielone malymi sciankami a'la parawaniki (dobrze,ze w ten dzien rodzilam sama:tak:).Personel-przy porodzie trafila mi sie znajoma polozna (z racji wykonywanego zawodu-fryzjerka-na Policach troche osob sie znalo)wiec bylo milo.Po porodzie tez nie bylo zle.Drugi porod na Unii-bylam przerazona:szok:!Lekarze same mlodziutkie babki.Porodowka-trafila mi sie pojedyncza sala wiec na plus.Co do personelu po porodzie to tez przerazenie-pielegniarki nie bardzo mialy chec tlumaczyc i pomagac przy maluszku.Zwlaszcza,ze mialam problem z karmieniem-odbywalo sie to na zasadzie : no jak pani nie wie???Probowac,probowac!Ale nikt nie wytlumaczyl.Jedna byla tylko mila pani,ktora poswiecala nam chwile i z niecierpliwoscia czekalam na jej zmiane.Lekarzy masa i co wizyta inny lekarz i co innego do powiedzenia.

Kolezanka Unie chwalila-ja nie.Wiec na to czy szpital przyjazny czy nie sklada sie wiele zmiennych czynnikow.
 
Witam wszystkie mamusie ze Szczecina:-) Jestem zupełnie nowa na forum,mam nadzieję,że szybko się zadomowię.Pochodzę z Bydgoszczy,od ponad roku mieszkam w Szczecinie.Jestem mamą dziesięciomiesięcznej Karolinki.Rodziłam w Szpitalu Wojskowym na ul .P.Skargi. Baaardzo sobie ten szpital chwalę,personel był rewelacyjny. Mieszkam w centrum,zaraz przy placu Grunwaldzkim,na Jana Pawła II. Chętnie poznam inne mamusie ze Szczecina,zwłaszcza,że nie mam tu żadnych koleżanek ani znajomych.Pozdrawiam cieplutko;-)
 
reklama
ja też mieszkam w szczecinie od niedawna bo od czerwca i chętnie bym poznała jakieś mamusie ze szczecina:tak::tak::tak::tak:mieszkam na gumieńcach
 
Do góry