reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

aniulla ja teżbylam na zwiedzaniu i wydawało się super a jak kilka dni później trafiłam na patologie to juz tak róźowo nie było(ale to całkiem inna historia)
rodziłam w zdrojach i tam chcę trafić następnym razem( o ile taki będzie), cesarkę praktycznie miałam "na żądanie", nie zgodziłam się na poród drogami natury bo 1 raz miałam cc a w 2007 operację ginekologiczną.
na 3 dobę po cc wyszłyśmy do domu.
opieka super, położne rewelacja szczególnie p.Madzia, p.Ela i p.Ewa.
córcię miałam zabieraną na noc, przywożoną do karmiena a po karmieniu jechała spowrotem na oddział.
co do położnych laktacyjnych to tak jak pisała polka rewelacja. dziękuję bardzo p. Sylwi bo uratowała moje karmienie piersią
także wybór należy do was...

dziewczyny odzywajcie się częściej bo smutno tutaj bez was:-(
 
reklama
witajcie,
jesli chodzi o mnie to ja rodzilam w Policach. opieka przed porodem byla super bardzo mile i uczynne babeczki i myslalam ze znalazlam super szpital.gorzej bylo po porodzie,mozna bylo dzwonic tym dzwonkiem, panie mialy ciekawsze zajecia bo jak szlam ( prawie pelzlam ) do pokoju pielegniarek z problemem to siedzialy pily kawe i palily papierosy :( oburzone ze sama przyszlam i im zawracam glowe. ogolnie horror , no i karmienie piersia niestety przez to stracilam . nie polecam i napewno nigdy tam nie wroce !!!
 
Porodówka w Policach zamknięta jest bo remont robią , więc tu mamy z głowy :) matylda111 A co takiego na Pomorzanach było?? Piszesz , że już nie było tak kolorowo :confused: Może te zwiedzanie to tak tylko na pokaz :(
 
ja całkiem niedawno bo w listopadzie rodziłam na pomorzanach i jestem bardzo zadowolona to mój 3 poród więc mam porównanie .Opieka świetna pielęgniarki położne lekarze świetni studenci i owszem są bo to w końcu szpital kliniczny ale nie są upierdliwi bardzo taktowni i pomocni.Więc ja całym sercem ten szpital polecam jeżeli któraś ma jakieś pytania co do tego szpitala to chętnie od[owiem.trzeba mieć ze sobą pampersy dla maluszka i ubranka też:tak:
 
aniulla przyszłam tam ze skierowaniem na dopplera i przepływy u mojej kluski, o 10.00, a oni do mnie że już za późno i że na patologię mnie kładą:szok:
dobrze że miałam starsze dziecko ze sobą to nie poszłam na oddział "z ulicy", kazali mi na drugi dzień przyjechać i usłyszałam ten sam tekst że na patologie bo nikt mi tego dziś nie zrobi, była godzina 8.00
do prawie 11.00 siedziałam na izbie nie wiem po co? później przyjęta na oddział przeleżałam na łóżku cały dzień, kolacji nie dostałam "bo pani nie zaprowiantowana..", dobrze że mam w centrum koleżankę to dzwoniłam do niej i błagałam o kanapki i mineralną bo padłabym z głodu.
na wieczornym obchodzie jak lekarz dowiedział się po co przyszłam to mi się roześmiał w twarz...
na następny dzień USG miałam robione o 11.00, a po badaniu na wypis czekałam do 15.00.
przez nich straciłam 3 dni a mogły być tylko 3 godziny....

malinka a w zdrojach nic nie musisz mieć dla maluszka ani pieluszek ani ubranek, tylko ciuszki na wyjście....
 
ja całą ciąże chciałam rodzić a zdrojach bo słyszałam dobre opinie i pojechałam tam z bólami i rozwarciem i................. zbadali mnie i odesłali do innego szpitala bo nie mają miejsc:szok:nikt nie zaproponował karetki jak poprosiłam to powiedzieli że nie mają i mogę sobie wziąść taxi na izbie panie położne i lekarz byli bardzo niemili i to mnie osobiście bardzo zraziło trafiłam na pomorzany a tam milusio a pani doktor jak mnie zbadała i dowiedziała się że z takim rozwarciem i skurczami wypuścić pacjentke samą bez karetki to się do prokutatury nadaje:szok::szok::szok: dlatego ja osobiście zdrojom mówie NIE:no::no::no::no:
a szpital i opinia o nim w dużej mierze zależy od tego jaki pewnie miałyśmy poród;-)moje znajome rodziły w zdrojach i część bardzo sobie chwaliła a część narzekała to samo mówiły o pomorzanach.......... dużo kobiet uprzedza się do pomorzan ze względu nastudentów ja myślałam to samo będzie ich dużo i będą się gapić dotykać a ja będę się wiła z bólu a tymczasem poród miałam nocą więc studentów nie było a położne i lekarze na których trafiłam to aniołowie z dużym szacunkiem i zrozumieniem traktowali mnie i mojego partnera za poród rodzinny nic się nie płaci jedynie trzeba mieć ze sobą 2 razy po 5 zł i jedną 2 to po to by kupić sobie mógł tatuś ubranko ochronne:tak:po samym porodzie na noworodkach pielęgniarki tam to aniołki pomagają wspierają tłumaczą radzą nic nie nakazują cała obsługa jest tam po to by pomagać .ubranka dają dla dzidzi na początek no i chyba że któraś nie ma (jak ja na początku bo jechałam do zdroi gdzie nie trzeba) ale proszą zeby ktoś z bliskich dowiózł bo mają ich mało....przy samym porodzie też nikt nia nakazuje pozycji do rodzenia pomagają jak najlepiej masują pocieszają pozwalają spacerować i oksytocynie mówią nie ich zdaniem organizm sam dostosowuje się w miarę postępów porodu a oksytocyna to ostateczność bo po co kobiecie dokładać bólu jak i tak boli:tak: a studenci którzy są potem są pomocni na obchodach stoją z tyłu nie przeszkadzają a jak mają czas wolny to przychodzą kobietom pomagać np przystawić do piersi pomóc wstać mamie przewinąć maluszki są bardzo taktowni i delikatni...... tak więc ja ten szpital polecam
 
hej dziewczynki szczecinianki

ja swoją dwojeczke tez rodzilam w zdrojach - oba porody wspominam dobrze:tak:
corcia była wywoływana i tamtym razem czulam się jak na jakimś obozie - gdzie najpierw leząc na patologii po koleii z dziewczynami rodząc swoje male przechodzilyśmy na noworodki - pozniej się odwiedzalyśmy z malenstwami - fajnie było

synuś rodzony szybciutko przy wsparciu super położnej- która mowiala kiedy, ile i jak przeć i po 10 min juz był

opieka dobra:tak:
ja polecam!!!
 
reklama
kochana zdecyduj sama bo naprawdę co człowek to opinia.
jak pojedziesz z dobrym nastawieniem to wyjdziesz z dobra opinia i odwrotnie....
 
Do góry