reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Dziewczyny co tu taka cisza...?
ewon jak kurs, praca i kto jest w końcu w tym czasie z chłopakami?
k@m@ a Ty to w ogóle już się nie odzywasz, miałaś dać znać jak było na Pomorzanach i zero odzewu.
U nas w porządku. Słońce świeci to i żyć się chce :-)Tydzień temu byłam w Zdrojach na badaniach, wyniki mam na tydzień i znowu kolejne badania. Także może coś będziemy więcej wiedzieć.
AlicjaAnna napisz coś wiecej o Was.
 
witam dziewczynki:)
u mnie oki,narazie mieszkamy u tesciow,bo mamy remont pokoju.Kube zaworze do szkoly i czeka w świetlicy na tatusia,a Damian u teściowej siedzi.ja wracam kolo 18 do domku,wiec na nic nie mam czasu.Z kursu jestem bardzo zadowolona,ale malo modelek jest chętnych.od poniedzialku mam żel więc trzy chętne musze miec na 100% narazie mam jedną.w tym tyg robie rzęsy,zrobiłam szwagierce i dzisiaj mialam mieć modelke,ale zrezygnowała i mam wolne:/ odpracuję w inny dzień.jutro mam koleżanke i w piątek modelkę nie znaną. od przyszłego tygodnia zacznę kupować przybory potrzebne.
 
Jestem, jestem z tym,że chora i nie tylko ja ale mały również :( Gorączki, karaty, kaszle od niedzieli, w czwartek mąż przytargał choróbsko do domu i sie posypało!! Poniedziałkowa wizyta u naszej larki zaliczona i jak zwykle krzyki i ryki.... Ech... A z dentystą narazie daliśmy spokój. Zaciągając informacji u naszej lekarki rodzinnej postanowiliśmy na razie nic nie robić ze względu na wiek dziecka. Dzieciom do lat dwóch, które nie rozumieją kto to, co to, takie wizyty tylko szkodzą. Maluch nie da sobie zajrzeć do buzi a już w ogole nie pozwoli nic sobie tam włożyć, gdy opowiedziałam jak dziecko reaguje na tego typu wizyty kobieta aż zmarszczyła brwi a o narkozie by wyleczyć zęby nigdy nie słyszała, owszem robią, stosują, ludzie się decydują, ale nie na dzieciach. Dbamy o zęby, całkowicie wyeliminowaliśmy słodycze, pijemy tylko wode, nie kusimy, nie szczujemy aby oczy nie widziały i jest OK :))
A samopoczucie dzisiaj mamy do bani.... z męczącym katarem i cieknącymi nosami staramy sie przetrwać kolejny dzień, mały dziś o godz.6 obudził się z temperaturą 38, wiec od samego rana na pełnych obrotach.
Brak chęci i motywacji do działania, opatulona szalikiem leczę gardło. Nawet z nadchodzącej wiosny, nie mam tyle radochy co zazwyczaj :(
 
reklama
Wczoraj juz nie dałam rady aby sie bardziej rozpisać. Oprócz przeziębienia które dobija mnie całkowicie mam coś z żołądkiem, boli mnie już ponad tydzień (10 dni) skurczowy, kłójący ból gdy jestem głodna albo zjem coś ciężkiego lub surowego (owoc, warzywo). W nocy również, jest taki silny, że wybudza mnie zupełnie. Nie wiem czym sobie zaszkodziłam podejrzewam tylko jedno, raz wieczorem, gdy złapał mnie skurcz w pośladek połknęłam magnes skurcz (tableke) a że od dłuższego czasu też biore DopdelHertz Activ+ Kolagen to wzięłam i tę i zapomniałam, że łyka sie je w trakcie posiłku, nie na pusty żołądek! Po jakiś pięciu minutach myslałam że skonam. Obawiam sie że uszkodziłam sobie żołądek. Teraz jem posiłki rodem ze szpitala.
 
Do góry