reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Ewon myślałam o czymś kosmetycznym, ale kiedyś mi powiedzieli, że ja mam za wysokie wykształcenie :wściekła/y:

MłodaMama witamy :)
Co do szczepień to każdy ma swoje zdanie- jedni szczepią inni nie. Ja szczepiłam Priorixem (MMR-em bym nie zaszczepiła), ale według kalendarza szczepień ta szczepionka jest ok.13-14 miesiąca życia dziecka.
O ile dobrze pamiętam to pierwsza wizyta u okulisty i ortopedy jest ok. 3 miesiąca.
Do laryngologa nikt u nas nie wysyła. Chyba, że coś sie dzieje.
 
reklama
witam
dawno nie zagladalam tu, ale komputera brak, dopiero teraz mam, wiec mam nadzieje ze mnie pamietacie
ewon super ze ukonczylas kurs, ja w prawdzie paznokci nie robie bo w pracy by mi przeszkadzaly, ale popytam wsrod kolezanek
mloda mama witaj,
czarodziejka ja juz tez nie moge doczekac sie wiosny, ale takiej cieplej prawdziwej...
a u nas po staremu, praca, dom dzieciaki i tak w kolko, na szczescie dzieci nie choruja wiec jeden klopot mniej...
 
hej dziewczyny.

u nas lipa,dzieci chore już od poniedziałku gorączkują,Damian po 39-40stopni,byłam u lekarki,nic niby nie znalazła.nie wiem czy nie powinna im zlecić jakichś badań. Kuba jak wczoraj zasnął o 17 to dopiero dzisiaj po7 wstał.już nie mam siły,padam na twarz,nie wysypiam sie wyglądam jak zmora:( jeszcze te święta-potrzebne mi teraz jak wrzód na tyłku:/

kaoru
sobie zrobiłam to w żabce nie przeszkadzały:) można zrobić krótkie a i łamać się tak nie bedą jak są z akrylu.popytaj popytaj-muszę ciągle ćwiczyć,moja instruktora chce żebym u niej pracowała,jeszcze dostałam dwie inne propozycje ale póki Damian nie pójdzie do szkoły to nie mam szans bo nawet w wakacje nie będę miała co z nimi zrobic a tak poćwicze i zarobie na następny sprzęt.za pazurki biorę 50zł.


ImageShack.us
 
czesc dziewczyny ja na sekunde, drowych i pogodnych oraz smacznych świąt Wielkanocnych wam życzę.ja niestety chora;gorączka 39mnie od wczoraj trzyma:(
 
Edzia już dobrze,a święta wszyscy chorowaliśmy:(( ale już zdrowi.Kurcze jeszcze troche i wakacje:DDD a jak u Was??

Wogóle dziewczyny zapadłyście sen zimowy czy co???? dzisiaj nawet ładna pogoda,słoneczko za oknem.A ja nadal szukam chetnych na pazurki:) która się skusi:) 40zł dla mam z forum:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niestety w sen zimowy nie zapadłam,ale przez ostatnie tygodnie tylko o tym marzyłam.
Gdyby nie to słoneczko dzisiaj to bym już chyba w ogóle opadła z sił.

Ewon a myślisz o jakimś stanowisku gdzieś w salonie?
a pazurki robisz u siebie w domu czy z dojazdem?

Sweet ja jak mieszkałam na niebuszewie to chodziłam koło Manhattanu tam przy sklepie Społem
 
Do góry