reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

hello:)

no imam zwolnienie do 4grudnia:) chciałabym jeszcze:D dzisiaj pomyłam okienka,podłogi,poprałam firanki.Jutro ide do lekarza,pozniej latania mam troche. mam nadzieje,ze wkoncu odpoczne hehehe
 
reklama
a my już ozdobiliśmy okna ,chłopcy mega szczęśliwi :-)
my ciągle z Kubą w domu ale mam nadzieję że teraz już tylko lepiej będzie
balety fajny pomysł :tak: ja się na sylwka szykuję robimy z przyjaciółmi imprezkę domową w sumie około 15-17 osób ma być
kupiłam sobie na tę okazję zajefajne czerwone szpile oczywiście mega wysokie ;-) do czarnej sukienki jak znalazł
Ewon a Ty chora jesteś czy szukasz pracy na zwolnieniu ??
 
monia dostałam na kregosłup bo strasznie mnie boli.pracy szukam cały czas,muszę wkoncu tez połazic moze jutro,zostawie dzieci u teściowej i pójde.
 
kaoru3 ja byłam ale tez byłam bliska zrezygnowaniu. Mały przed wyjściem zrobił sie strasznie złośliwy i niecierpliwy, mąż zalał klawiture colą, wiec zajął sie ratowaniem sprzętu a ja zostałam sama na polu bitwy z maluchem, pakowaniem i ogarnianiem samej siebie do wyjścia....ale dałam rade i nawet dotarliśmy na czas. Badanie trwało chwileczkę,pani wykonująca USG byłą bardzo miła, w gabinecie było przyćmione śwatło, klimat podobny jak w dziecięcym pokoju, ciepło i cichutko. Sam oddział TERAPII PLUS bardzo nowoczesny.
A my z mężem sylwestra spędzimy sami :/ będzie nudno jak cholera!
Ewon życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;-)
Pozdrawiam.
 
Ewon niech kregoslup przestanie juz bolec!:)
Monika mi w tym roku szykuje sie tez super sylwester przyjezdza do nas 2 kuzynow z zonkami i dziecmi do tego moi bracia z rodzinkami ludzi bedzie w domu ze hooo hoooo okolo 30 osob:szok::-)
k@m@ podziwiam-dalas rade sama wszystko ogarnac brawo! a jak tam klawiatura zyje:-D:eek: czy nowa trzeba kupic??
 
Mona6061 oczywiście klawiatura do wymiany. Po rozebraniu jej na części okazało sie że już nic z tego nie będzie :-)
Szykuje Ci sie niezła impreza na sylwka :) 30 osób to prawie jak wesele :-D EXTRA :-)
A mnie chyba łapie jakieś choróbsko :/ głowa mi pęka od rana, zatkany nos, czuje gorąco w zatokach.... boje sie ze mnie rozłoży. Boje sie, że syna zarażę, nie dawno był chory, ledwo co wyzdrowiał i kolejne świństwo sie przyplątało !!! A byliśmy wczoraj u moich teściów na obiedzie i teściowa jest chora, silny kaszel, kichanie co 3 minuty, zawalony nos..... pewnie przywlokłam coś od niej :/ masakra!!
 
Hahahaha.... ja znając siebie nie dotrwam do 24, mały czasem daje tak w kość, że o 21 padam na twarz. Wiec ja Nowy Rok przywitam szampanem jak sie wyśpię :-D
 
Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio byłam gdzieś na Sylwestra. Pierwszego Sylwestra z M spędzaliśmy sami w domu romantycznie :) i planowaliśmy na następnego wyjść gdzieś na imprezę, ale niestety kolejny Sylwester był z maym w szpitalu. Ostatniego spędziliśmy w domu, a do 24 wytrwałam tylko ja- chłopaki odpadli po 22 :) a w tym roku nawet nie mam ochoty się ruszać z domu. Mam ochotę przytulic się do M i Szymona i to mi wystarczy :) chyba mało wymagająca jestem... ;)
 
reklama
K@m@ to duzo zdrowka-nie wiesz ze od tesciowej trzeba sie z daleka trzymac;-):-D:rofl2:
Sweet posiedz chociaz do 24 haha
Czarodziejka chyba lubicie poprostu takiego spokojnego sylwestra tylko ze soba.

Ja uwielbiam pelna chate ludzi:))) fajnie bedzie:tak: w tamtym roku Nadia miala 2,5 miesiaca tylko ale i tak u Nas bylo 8 osob:)) wiadomo ze jakiejs wielkiej biby nie bylo ale wole to niz samemu siedziec...
 
Do góry