reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
heja:)
no to piszemy tu i tu:D

Kasieńko wtorek,środa mam wolne mogę do Ciebie wpaść na kawuśke:))

a mój zrobił mi niespodzianke,w sobote zabiera mnie na balety :D pierwszy raz od hoooo...
 
a ja mam mały szpital w domu w zeszłym tygodniu Kacper złapał jakiegoś virusa a od wczoraj rozłożył się Kuba :wściekła/y: ale On to od razu tak że dostał antybiotyk :-(
kolejny tydzień zamknieta w domu
a jeśli chodzi o prezenty to już część mam kupioną ,mniej wydatków przed samymi świętami
 
aniołłek jakiego linka? ja mam w zakładkach forum i grupy i przez to wchodze,jak nie bylam moderatorem to też tak miałam i wchodziłam.czy o co chodzi bo ja nie kumata. ostatnio jestem zbyt wykończona aby myślec:( masakra ze mna sie dzieje.jakbym mogła to zapadłabym w sen zimowy:(

monia dużo zdrówka dla dzieciaczków:))
 
reklama
Aniołekk najlepiej jest zapisać sobie strony forum i grupy w "ulubionych" (zakładkach - zależy od przeglądarki) lub jak jesteś na forum "Szczecin" to wyżej obok napisu "Forum" jest napis "Grupy" (są to zakładki) i jak klikniesz w Grupy to po lewej stronie będziesz miała grupę do której należysz i możesz wejść.
Ewon fajnie masz, ja to już nie pamiętam kiedy byłam na baletach.
Monika zdrówka dla chłopaków.
 
Do góry