reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

hejka
no i sobie poszłam he:/ nie idziemy nigdzie:( trudno:/ Julkowi sie odechciało:/ ktora chce isc dzisiaj do brodway??mam zaproszenia.
 
reklama
ewon
chodzi mnie o coś takiego
przypięty temat z linkiem do wątku zamkniętego może tobie go założyć główny admin:)
Dzieci urodzone w styczniu 2006r.
tak mamy na styczniowkach Album zamknięty:) aby wejść zaloguj się:)

padam na pysk miałam juz chore gardlo, katar powoli mija jescze został kaszel....
na dodatek mam @:) wiec cudownie:(

Ula stara sie trzymac ale katar dokucza i daje przez to popalic:(
 
zdrowka dla chorych dzieciaczków, u nas też katar niestety!
mały drze się w niebogłosy jak widzi Frido-odsysacz więc uczę go dmuchać nos, nawet efekt jest jakiś ;) choć wiadomo że wszystkiego się nie wydmucha u takiego maluszka
 
Cześć dziewczyny :)
Troche tu wesoło u Was ;))
BALETY:tak:Już prawie trzy lata będzie jak nie byłam na baletach.....szok :szok:. Więc to dobry pomysł Mona 6061 :))) jestem ZA! Z chęcią bym sie odstresowała bo dobry nastrój opuścił mnie już jakiś czas temu :/ A na dodatek @ mi sie chrzani, dostałam o kilka dni za wcześnie:eek:
Jutro wioze mojego smyka na USG brzuszka :-) Troche niewygodna godzina (16) i będe musiała tułać się w korkach a mały nie lubi dłuższych postojów :crazy: Na szczęście już wyzdrowiał wiec moge z nim troche wyjść na świeże powietrze. A tak swoją drogą, fajna sprawa, że Szczecin zadbał o maluchów i ufundował te badania. A po badaniu do teściów na obiadek :rofl:
Pozdrawiam



"Jak juz nic nie możesz zmienić w swoim życiu, zmień sobie poziom cukru"
 
k@m@ ja mam badanie na 15.45 dzisiaj, więc moze sie zobaczymy:-):-):-) zastanawiałam sie czy isc na to badanie,ale mąż mnie przekonał, w sumie skoro robią nieodpłatnie to warto sprawdzic:)
 
Skoro będziesz ze swoim maluszkiem to się zobaczymy ;)) Ja również nie byłam zdecydowana na to badanie, ale tak jak mówisz, skoro jest darmowe, warto skorzystać (jak dają to trzeba brac, jak biją uciekać) hahaha..... Miłego dnia i do zobaczenia ;-)
 
reklama
no i nie pojechałam na badanie z Kubą, mężowi cos wypadło i musiał pojechac do pracy a mi sie wózkiem z 3 dzieciakami samej nie chciało ciągnąc:-:)-:)-(
 
Do góry