reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

hana, wiesz co z niektórymi rzeczami się nie zgodzę. Ty się już wypaliłaś. Dziękuję za to, że będzie nowy moderator!! :tak::tak:
Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować, bo Ty masz swoje racje, a ja swoje i jest to bez celowe. Jeśli uważasz, że nie doszłyśmy do żadnego porozumienia, to jest Twój problem. Pamiętaj jednak, że forum nie jest Twoim prywatnym folwarkiem. Ma służyć rozrywce, informacji oraz "pogaduchą". Komuś jak się nie podoba to niech nie zagląda w dany wątek. Tyle w tym temacie. Według mojej opini Bestyja jest odpowiednim moderatorem. Nie naskoczyła na mnie tak jak Ty, powiedziała, że warto spróbować coś robić i życzyła powodzenia. Jeśli wątek się nie przyjmie zawsze można go skasować.
Z wyrazami szacunku P.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hana, wiesz co z niektórymi rzeczami się nie zgodzę. Ty się już wypaliłaś. Dziękuję za to, że będzie nowy moderator!! :tak::tak:
Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować, bo Ty masz swoje racje, a ja swoje i jest to bez celowe. Jeśli uważasz, że nie doszłyśmy do żadnego porozumienia, to jest Twój problem. Pamiętaj jednak, że forum nie jest Twoim prywatnym folwarkiem. Ma służyć rozrywce, informacji oraz "pogaduchą". Komuś jak się nie podoba to niech nie zagląda w dany wątek. Tyle w tym temacie. Według mojej opini Bestyja jest odpowiednim moderatorem. Nie naskoczyła na mnie tak jak Ty, powiedziała, że warto spróbować coś robić i życzyła powodzenia. Jeśli wątek się nie przyjmie zawsze można go skasować.
Z wyrazami szacunku P.
nigdy nie traktowalam bb jak wlasnego folwarku---jest tu grupa dziewczyn z ktorymi pisze, niektore znam osobiscie
rozrywkowa to Ty jestes - tego swojego kapselka wklejasz gdzie Ci przyjdzie do glowy---nie wazne ze klikasz w niego tylko Ty:sorry: jakby forum na tym polegalo---nigdy nie zadalas sobie trudu zeby tutaj kogos poznac--- bo taki lekki bezruch jest w zasadzie od miesiaca:sorry:
i wcale sie nie wypalilam tylko osoby takie jak ty sprawiaja ze sie odechciewa
a Bestyja dla twojej informacji jest administaratorem calego forum
koniec w tym temacie
 
Hania zazdroszczę tej Turcji, my planujemy wyjechać na jakiś weekend tylko we dwoje, ale ciężko się zgrać tak żeby miał kto zostać z Szymonem i żeby M miał wolne, ale może do października się uda ;)
Ja w połowie lutego obroniłam inż i teraz "lenię się" w domu :) Za rok planuję Szymona posłac do przedszkola, a sama zobaczę czy pójdę na mgr czy najpierw zdobyć jakieś doświadczenie w zawodzie, bo to chyba jednak będzie ważniejsze przy szukaniu pracy w przyszłości... a może jedno i drugie...? No ale na razie za bardzo nie planuję, bo nigdy nie wiadomo co los przyniesie ;)
Do mieszkania najbardziej przyzwyczaił się Szymon. Jak jesteśmy u jednej albo u drugiej babci to jak mu już za długo to zbiera rzeczy i jedzie do domu ;)

fanta nie wydaję mi się, żeby hana na Ciebie naskakiwała. Fajnie, że starasz się udzielać i rozruszyc nasze forum :) Jednak może fajniej by było jakbyś najpierw poudzielała się troszkę na ogólnym wątku? Nie obrażaj się, ale wątek o pogaduchach to nic innego jak ten, na którym aktualnie piszemy... Ja przed założeniem nowego wątku proponowałabym skonsultowac to z innymi forumowiczkami własnie tutaj, przeciez możemy razem wymyślic nowe wątki, które będą interesowały nas wszystkie i będziemy się w nich chętnie udzielać :)

Północny Wiatr zgadzam się, że z wątku o pediatrach zrobił nam się wątek o wszystkich lekarzach, ale nigdy wcześniej nie zwróciłaś na to uwagi... myślę, że możnaby było zmienić nazwę wątku np na "Polecani lekarze"?
 
hanna, polemizować z Tobą nie mam zamiaru, kłucić się też nie będę. Off. :eek: zresztą, to nie miało by sensu gdyż Ty i tak wiesz lepiej :confused2:.
czarodziejka, dziękuję za dobrą radę. Bedę do Was zaglądała, a na przyszłość jak będę chciała założyć nowy wątek rzeczywiście z Wami ustale.
Spokojnego wieczorku:tak:
 
cześć dziewczyny
chociaż coś się ruszyło,tylko szkoda,że dyskusja nie za miła.wiec prosze o uspokojenie sie:);-)
i w końcu napiszcie co u Was,bo pogoda w kratkę,więc co porabiacie?
a u nas jakoś leci,w sobotę byłam u brata na ogrodzie ale pogoda taka zmienna ,ze nie poopalałam sie:( kurcze niech już będzie z powrotem cieplutko:)

hana
ja też ci zazdroszczę wyjazdu,mi się marzy ale chociaż gdzieś po za moje mury:/ a ja nie wiem kto mógłby być moderatorem hm.. ja odpadam bo sie nie znam na tym,ale może kto ma czas i zagląda tu , niech ktoś sie zadeklaruje może:))

czarodziejka będę próbować we wrześniu ,może się coś zwolni.a jak nie to może znowu popracuję jako niania.

fanta witaj,nick coś kojarzę ,ale napisz nam skąd dokładnie jesteś:) i co porabiasz:)
 
Ostatnia edycja:
Witam poniedziałkowo!
ewon, już kiedyś u Was pisałam. Zakładałam wątek przyjmę, oddam, potrzebuję, który pomógł kilku osobą. Dzięki niemu poznałam też kilka fajnych babeczek :tak:.
Ogólnie pochodzę z Międzyzdrojów, do szczecina przyjechałam w wieku 13 lat. Mieszkałam na niebuszewie, a teraz jestem z żelechowa ale liczę, że już niedługo dostaniemy z T kredyt i będę z drzetowa :-D. Zajmuje się wychowywaniem swojego brzdąca i dorabiam jako copywriter. Więc raz praca jest a raz jej nie ma. Ogólnie przesiaduje na wątku mam będęcych w domu z dziećmi.
 
Witam i ja.
Hana mmm Turcja :) A gdzie byliście? Ja z mężem byliśmy tam w podróży poślubnej. Także miło mi się kojarzy :)
Ewon pogoda brzydka ale ja z moim synkiem i tak siedzimy w domku od jakiegoś czasu. Najpierw mój mąż był chory, później tego wirusa dostał mały a na koniec ja. Małemu już katar przeszedł w gęsty i dzisiejsza nocka była jak za czasów noworodkowych. Co chwilę czuwałam bo dusił się flegmą. Dzisiaj kupie mu jakiś syrop na kaszel aby to rozrzedził.
 
fanta ja też z niebuszewa :) teraz mieszkam z M w podjuchcach, ale wychowałam się na niebuszewie. No i od jakiegoś czasu też jestem mamuśką siedzącą w domu, chociaż jak M ma wolne to ciągle gdzieś w drodze jesteśmy ;)

ewon Ty to ciągle kobieto w biegu jesteś;)

carolaine zdrówka dla Was. Straszny ten kaszel i katar :/ mam nadzieję, że szybko się wykurujecie i jak pogoda przestanie wariować to może spotkamy się na placu zabaw :)

Ja się dzisiaj nudzę- Szymon śpi, wszystko posprzątane... lenistwo ;)
 
reklama
Pranie wyprane, nawet powieszone, podłogi umyte, czorta położyłam spać i znów mam czas by do Was zajrzeć :-). czarodziejka, to jakby sąsiadkami jesteśmy ;-). Ja od wczoraj siedzę i przeglądam info na temat kredytów. Na początku było ok, a teraz im więcej tego to już coraz mniej wiem :-(. Któraś ma może kredyt w WBK?
 
Do góry