reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

witam i ja po świętach:)
spędziliśmy je sami ,w spokoju,tylko jedliśmy i oglądaliśmy tv:D było miło:) i jestem zadowolona,ze tak je spędziliśmy:) a no na godzinkę mój ojciec był.wczoraj miałam bebzon jakbym była w 5mies ciązy hehehe
dzieciaki jak zawsze się kłócą biją,aż boję się co to będzie jak będą starsi.
 
reklama
Hej dziewczyny.
My swieta tez w domu pedzilismy.Pogoda dopisala, wiec i pospacerowac mozna bylo. Zreszta syn i tak cale dni spedza na podworku z kolegami.
ewon, Tobie urosl brzuch, a ja mam wrazenie jakbym podczas tych swiat zgubila 2 kg.

Dziewczyny, ktora sie pisze na jakis spacerek? Pogoda dopisuje, wiec moznaby bylo pomyslec nad czyms.
 
A jakiego roweru szukasz? Takiego plastikowego czy już większego? My mamy taki z melodykami i chętnie odsprzedamy.

Cześć Zycia!
Moja córka ma 16 miesięcy. Szukam dla niej roweru na teraz i nie wiem czy się da jeszcze na przyszły rok. Tak jak pisałam wcześniej mamy rozbiezne zdania z mężm co do wyboru roweka. On uważa, że powinien być do psztykania melodyjek ja, że do jeżdżenia. Tylko nie wiem czy teraz można dostać rowerek do jeżdżenia dla takiego malucha. Widziałam rowerki Smoby - wydają się do jeżdżenia. Tylko te fajniejsze bardzo drogie.
Jeśli masz zdjęcia twojego rowerka, to proszę o nie polnocny_wiatr@wp.pl i cenę jaką chciała byś za niego.

Pozdrawiam Hania
 
Ostatnia edycja:
hej
jestem wściekła,Damian nie dostał się do przedszkola-do żadnego:/ :wściekła/y: a w drugim moim podanym przedszkolu sa jeszcze 4wolne miejsca,dałam im zaświadczenie moje i julka ze pracujemy,normalnie oszaleje.co za poj...y kraj . to jak mam pójść do normalnej pracy z dzieckiem na plecach. jestem tak wściekła,ze nie wiem jak tą złość odreagować.
 
ewon szkoda że się nie dostał, może w tym drugim się dostanie, 3mam kciukasy

moja Małgosia dostała się do tego przedszkola co chciałam, https://nabor.pcss.pl/szczecin/prze.../eduPreschoolInfo:PreschoolDetails&sp=29&sp=X.
chodził do niego Mateo więc znam placówkę od podszewki.

północny wietrze a może zastanowisz się nad kupnem dla Kassi rowerka biegowego KETTLER ROWEREK BIEGOWY SPEEDY 10 OD RĘKI W-WA (1575662490) - Aukcje internetowe Allegro ten jest najmniejszy, lekki i u mnie spisuje się super.
 
matylda niby do żadnego sie nie dostał tak mi napisali na wynikach.:/ a wchodziłam w "wolne miejsca" i był ten drugi,ze sa 4wolne.nie pisałam odwołania
bo mozna od dzis.
 
nie pisałam odwołania bo mozna od dzis.

No to chyba dobrze napisać. A nóż się uda.
Co do rowerka biegowego, to mam wrażenie, że na razie miala bym tylko wybite zęby u Kassi. Za malo sprawna jest według mnie. Na tym Kettlerze pisze od 2 lat, ona ma 16 miesięcy. Może lepiej poczekać z tym biegowym do przyszlej wiosny?
 
reklama
Do góry