reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

napisałam odwołanie.ech już nawet nie chce mi sie o tym pisać za bardzo się :wściekła/y:

Dziewczyny co u Was??
 
reklama
Ewon jak mój Filip miał 3 lata też się nie dostał do żadnego przedszkola choć pisało, że w którymś tam już nie pamiętam którym są wolne miejsca. Poszłam do tego przedszkola i pani dyr. powiedziała mi, że wolne miejsca są ale dla 4 i 5 latków grupy 3 latków są kompletne, a system pokazuje ogólnie wolne miejsca i nie wyszczególnia.
 
czesc dziewczynki


troszke mnie nie było bo byłam na wyjezdzie i jak weszłam na szczecin to troszkę mną szarpnęło tymi wątkami pozakładanymi..... i tak sobie myśle ile można klikać w kapselek albo jakieś jeszcze inne bzdurne rzeczy które są powielane z innych działów........

wypowiedzcie sie czy schować to gdzieś czy chcecie zasmiecony Szczecin.......

pozdrawiam
ps. ewon przykro mi ze mały nie dostal się ---- coś juz więcej wiadomo?
 
hana mi osobiście bardzo przeszkadzają niektóre wątki i miałam do ciebie priv pisać o uprzątnięcie większości z nich.
 
Szkoda, że na forum Szczecin nie można utworzyć podkatalogów. Wtedy by się jakoś to uporządkowało. Np. podkatalog "Lekarze" i wtedy można by osobno pediatrów, okulistów, ortopedów, itp. A tak wszystko wrzucone w jeden worek i nie wiadomo co do czego. Forum było by wtedy bardziej użyteczne.
A co do ruchu na forum, to rzeczywiście ostatnio nic sie nie dzieje i drętwo się zrobilo, więc ludzie pouciekali. No chyba, że wszystkie mamusie na spacerkach.:-)
Mnie tam właściwie nic nie przeszkadza. Jak mnie nie interesuje, to nie czytam.
Jedynie co mnie denerwuje, że pewne wątki przepadają w innych. No chociażby przykład tego "Pediatra z polecenia". Skąd ktoś nowy ma wiedzieć, że i o ortopedach i o okulistach tam było.
 
hejka

hana no nic jesteśmy na liście rezerwowych i trzeba we wrześniu chodzić może coś się zwolni.no możesz posprzątać:d choć mi nie przeszkadza to zbytnio.ale np jak jest pediatra mozna byłoby temat zmienić na lekarze i tam będzie każdy pisać o różnych lekarzach.

a my no spacerujemy ile możemy:) place zabaw odwiedzamy prawie codziennie,ale zaglądam,tylko nie zawsze mam co pisać:D
 
Jedynie co mnie denerwuje, że pewne wątki przepadają w innych. No chociażby przykład tego "Pediatra z polecenia". Skąd ktoś nowy ma wiedzieć, że i o ortopedach i o okulistach tam było.
bo najlepiej jest zadać pytanie na głównym...bo tworzenie nowych związany z każdą aktualną sprawą jest bez sensu
w ten sposób byłyby wątki: zakupki w niemczech, zakupki w czechach, zakupki w polsce, okulista, pediatra, ginekolog, problemy z laktacją itp, itd-nie róbmy z siebie tak mało zorientownych kobiet----szukalam ostatnio allergologa to nie założyłam nowego wątku -tylko wpisałam hasło w googlach i wyskoczyla mi lista i znalazłam super babeczke z dobrymi opiniami
........a wiem ze na pewno masz mi za złe ze wiele Twoich wątków połączyłam bądz wrzuciłam do innych........ stąd ta uwaga

matylda - widzę ze zaniedługo kończysz swoją szkółkę----jakiś egzamin się szykuje?-------- jakie dalsze plany---pracę będziesz mieć-czy coś swojego zakładasz?
ewon- dopiero we wrześniu?

pozdrawiam
również hania ;))
 
bo najlepiej jest zadać pytanie na głównym...

Czyli w tym co teraz jesteśmy?

bo tworzenie nowych związany z każdą aktualną sprawą jest bez sensu
w ten sposób byłyby wątki: zakupki w niemczech, zakupki w czechach,

No tak, bo my szczecinianki w dym do Czech na zakupy dla dzieciaków jeździmy. :-D

zakupki w polsce, okulista, pediatra, ginekolog, problemy z laktacją itp, itd-nie róbmy z siebie tak mało zorientownych kobiet

Jak widać tylko ja jestem niezorientowana i zadaję niefortunne pytania o okulistów, poradnie laktacyjne, porodówki, USG ciążowe, itp.

szukalam ostatnio allergologa to nie założyłam nowego wątku -tylko wpisałam hasło w googlach i wyskoczyla mi lista i znalazłam super babeczke z dobrymi opiniami

Wystarczy wejść na znanylekarz.pl i pewnie coś się znajdzie. A w googlach też się wszystko znajdzie. Ale to chyba nie o to chodzi.

a wiem ze na pewno masz mi za złe ze wiele Twoich wątków połączyłam bądz wrzuciłam do innych........ stąd ta uwaga

Hana, to nie jest odwet za moje wątki. 12 lat temu założyłam listę na temat wystaw psów. Lista jest mailowa. Najpierw było kameralnie, rdzinnie. Potem zrobiło się 300 użytkowników i po 300 maili dziennie. Byli tacy co byli zachwyceni, inni piszczeli z nadmiaru gratulacji i spamu. Wprowadziłam zakazy, nakazy, różne obostrzenia. Lista w końcu "padła" (istnieje ale raz na ruski rok ktoś tam napisze). Powielasz moje błędy sprzed lat. Pamiętaj, że forum jest głównie dla forumowiczów, nie dla administratora. Administrator to funkcja, która powinna służyć innym.
Nie umiałam utrzymać rodzinnej atmosfery, gdy był taki tłum i nawalnica maili. Poza tym listy mailowe poszły w niepamięć. Znacznie lepszym rozwiązaniem są fora. Mój wielki problem to byl brak czasu. Jak zaczęłam pracować w szkole, to jako ten nauczyciel obijacz, co pracuje raptem 18 godzin w tygodniu przestałam mieć czas na cokolwiek, bo trzeba było przygotowywać się do lekcji. Miałam wychowawstwo, a rodzice potrafili zadzwonić i o 7 rano i o północy. Mój mąż szedł na imieniny do cioci beze mnie, bo mi czasu nie starczalo. A ja czasem spalam średnio 3-4 godziny (jak przy małym dziecku).
Na forum nie ma 300 wiadomoci dziennie jednym ciągiem - nie masz aż takich problemów. A różne wątki powinny służyć temu, żeby każdy mógł sobie zaglądać to co go interesuje. Osoby spoza forum również. Nowe wątki mają być jak dobry spis treści w książce. Z podkatalogami było by łatwiej ale wiem, że to nie od Ciebie zależy.
Tu jest świetnie zorganizowane forum na temat psów http://www.dogomania.pl/forum.php
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny przystopujcie z tym pisaniem, bo nie nadrobię ;) A tak poważnie to co tu się dzieje??? W sensie tych wszystkich nowych wątków...
Zgadzam się z hana, że zakładanie nowych wątków z byle powodu jest bez sensu. Jeśli nie można znaleźć informacji jakich się szuka wystarczy zapytać a głównym, przecież nikt nikogo z tego powodu nie zje nawet jak już o tym gdzieś kiedyś było;)

Hana widzę, że już odliczasz dni do wakacji, aż tak uczniowie Ci dają popalić? ;)

ewon mam nadzieję, że uda Ci się coś zorganizować z przedszkolem. Mi koleżanka mówiła, że co do niektórych to nie rozpatrywali podań innych rodziców niż samotnych, bo tych "samotnych" było więcej niż miejsc :/

Ja jakoś nie mam ostatnio weny a BB, ale obiecuję poprawę :) Odkąd jest cieplej i świeci słoneczko mam jakoś więcej energii. Wysprzątałam już prawie całe mieszkanie- została mi jeszcze łazienka (najmniejsza, a najwięcej roboty;)) i później odpoczywam, o ile jeszcze pamiętam jak to się robi ;)
 
reklama
czesc Aniu - ciesze sie ze nie jest to tylko moje zdanie..a odliczam bo sie rozleniwilam...w sr wrocilam z turcji i jak dla mnie wakacje juz by mogly byc.... a co tam u Ciebie--- jak studia? jak Szymonek? - duzy chlopak juz z niego. przyzwyczajona juz do mieszkanka?


jest watek do glosowania na nowego moda---zajrzyjcie i zaglosujcie

pozdrawiam
 
Do góry