reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

fanta dzieki za info. Pogadam z mezem i sie zastanowimy nad Pobierowem.
ewon jesli chodzi o mnie to oczywiscie, ze mozemy sie spotkac tylko mow kiedy, co i jak:-).
Dzis moja mala modnisia wyciagnęla z szafki buty i chodzi w dwoch roznych i nawet nie chce sobie ich sciagnac. Jeden cichutki na a drugi tupiacy i jak chodzi po pokojach, to rozchodzi sie smieszny odglos - jakby kulala na jedna noge:-D.
 
reklama
didi, nie ma sprawy jak coś to pisz na PW, tak jak pisałam, a podam telefon i namiar :tak:. Robię teraz pomidoróweczkę i położyłam małego spać. Znów mam troszkę czasu dla siebie więc idę kawulca sobie zrobić, bo ciśnienie jest makabrycznie niskie :-(.
 
didi my też niestety teraz większość czau w domu siedzimy:/ dzisiaj wybraliśmy się na chwilę po zakupy, ale zaczęło padać i wróciliśmy do domu, chociaż Szymonowi jakoś szczególnie deszcz nie przeszkadzał w bieganiu ;)
Nad morze zazwyczaj jeździłam do Dziwnowa, ale już mi się tam trochę znudziło, w końcu ile można? ;) W tamtym roku na wakacje byliśmy w Łazach koło Mielna, ale teraz chyba tam jeszcze nic ciekawego nie ma ;) Ale w sezonie jak najbardziej polecam- mała miejscowość, ale ludzi sporo, można odpocząć, a jak chcieliśmy się wyszaleć to jechaliśmy do Mielna, bo to dosłownie o rzut beretem ;)

Mój M dzisiaj niespodziewanie został w domu zamiast iść do pracy i jakoś przez to nie mogę się zorganizować ;)
 
no jestem:)
pilnowałam chrześnicy:) na obiadek zrobiłam kopytka z sosem(z mięskiem obowiązkowo)a na pierwsze wczorajsza zupka.teraz małą brat odebrał,więc chłopaki siedzą i zajadają gumiaczki a ja odpoczywam:D jak jeszcze jest jakieś dziecko w domu to taka nerwowa nie jestem:d hehe

fanta
w pobierowie :) mojej dawnej koleżanki mama tam prowadzi ośrodek,tez chyba w tym roku tam się wybierzemy ze znajomymi,kolega tam czesto jeździł do niej i mówi,ze super tam jest.a jak sie nazywa ten ośrodek wasz?

didi
a kiedy twój przyjezdza? to byśmy sie umowily na czwartek badz piątek,jak pogoda dopisze.
 
Ostatnia edycja:
Spoko ewon mi pasuje czw, pt i weekend rowniez.Oby pogoda dopisala.
I standardowe pytanie zadam: Ktora kobitka sie dolaczy do nas ze swoimi szkrabami?
 
czarodziejko, u nas jak maz jest w domu to dopiero jest sajgon:-D. Musialabys to zobaczyc. Na wszystko jest czas... a potem obiad na miescie, w domku balagan itp. Na szczescie, jak na zgodne malzenstwo przystalo, razem doprowadzamy wszystko do ladu:-).
 
didi ja dzisiaj też nie ogarnęłam się z obiadem :) A za sprzątanie to się chyba wezmę jak młodszy spać pójdzie, ale dużo nie mam- kilka naczyń do zmywania i szybkie odkurzanie bo Szymon rozgniatał wafelki:/

Niuunia pamiętamy :) co słychać?
 
czarodziejka uff :p a u mnie leci. brak czasu, bo mała ciągle potrzebuje uwagi jak nie do zabawy to żeby z nią chodzić za rączki. a jak śpi to ogarniam chatkę i tak wkółko ;/ a co u Was?
 
reklama
Niuunia u nas podobnie, jak nie zabawa i spacery to sprzątanie, a jak M ma wolne i moznaby było w domu posiedzieć to my w auto i albo jedziemy do mojej mamy, do teściów albo przed siebie ;)
Pamiętam jak jeszcze w ciąży rozmawialiśmy o szpitalach i porodach, a tu już Amelcia ma prawie 9 miesięcy :)
 
Do góry