reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

U lekarza nic nowego, następna infekcja. Płuca czyste. Niby normalka :confused: Spędziłam w kolejce do lekarza 3 godziny, bo to dzień bez numerków a ludzie spędzali w gabinecie nawet do pół godziny!:szok: Jak wyszłam stamtąd była prawie 13-ta i musiałam iść na zajęcia ;/ więc do Ciebie nie doszłam. Jutro też cały dzień mam z głowy. Obiecuję wpaść po kartki w czwartek ok.17-tej, maks. 18-tej. Odpowiada Ci to? :) od razy też polecę na pocztę je wysłać.
Tran poszedł w ruch, syrop cebulowy i flegamina, oczywiście w odstępach :D
Nie mam na nic czasu, już po prostu mi głupio.:zawstydzona/y:
 
reklama
silke nie przejmuj sie:) czwartek mi pasuje:) normalka u lekarza.a nie pytalas sie o skierowanie do alergologa?

chwilowo,siedze w domu,bo coraz gorzej sie czuje:( ledwo oddycham:( połamana jestem. a maluchom lepiej,ale dalej kaszel maja.
 
hejka

ale piękna pogoda:))
dziś wybieram się na grilla do bratowej,tylko z Damianem o 19 położymy Ole i Damiana spać i we 4 posiedzimy poplotkujemy i wypijemy coś a jutro rano wrócę do domku:) chciałam sama iść i wrócić o 1 w nocy,ale mój stwierdził,ze nie będę się włóczyć po nocy.byłam na chwilę z maluchami na spacerku.teraz czekam na m jak wróci z pracy lecę tylko do sklepu i potem jade:D


dziewczyny a co u was??? gdzie sie ukrywacie??
 
Hej :)
U nas przez ostatnie dni było bardzo źle. Najpierw ja myślałam że się zatrułam (biegunka, mdłości) ale niestety potem przeszło na męża a na koniec na małego. Także pięknie nas ten rotawirus załatwił. Na szczęście obyło się bez szpitala ale było blisko... Pomógł mu lek Floridral baby. Po 2 dniach już była poprawa i co najważniejsze mały chciał to pić. Bo wcześniej wciskaliśmy mu orsalit ale tylko uciekał jak podchodziłam z łyżką. Także ostatnie dwa weekendy do kitu były. Dopiero dzisiaj wyszłam do ludzi i razem z moją przyjaciółką byliśmy na placu Kościuszki przy fontannach i na placu zabaw obok. Na prawdę bardzo ładnie zrobili ten skwer :)
A i w między czasie młodemu wyszły dwa zęby :)
 
Ostatnia edycja:
Na grillku było super,wybawiłam się:) a codzinnie chodzimy na spacery do parku,dzis odpoczynek,bo sprzatac bede.a i Kubie odpoczynek się należy bo troche czerwony jest?:( oby nie alergia bo pochlastam się.
a wy baby wstretne gdzie???????????? wątek umiera nam:(((((((((((


Moc prezentów od zajączka
co kwiatuszka trzyma
w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!

. . . . . . . . . . . .... ... ___
. . . . . . . . . .... . .-.'. . .. . .-.
. . . . . . . . .....-(. . . \. . /. . . )-.
. . . . . . . .... /. . . '..oOOo..'. . .. \
. ,. . . . . . ....\.--.oOOOOOOo.--. '/
.......... . .... (. ..OOOOOOo:. . )
............ .... /''---'oOOOOOOo'---'\
..................\. . . .''oOOo''.. . .. ./
................ ' .-..(. . . /.. \. . . )-'
...._.........,-"--,_....//'
.../..\....../...____\.//. . . .. . /|
...||.\\..../.../`......'((. .. . |\/./_
...||..\\._ |...'.``'-....\\. .| \;. . . - '
...|.\_.\\.`.......6 \....\\| \: . . ' ` --.
....\_........6...._..`\..\\,. . ' . . --'
..... |.._......... \.)... |..))' ._ ,-'`
......\/.....= \......;_ '/.//- '
......|...........`--´__ /
.......`.,____....-'´......`|
........._/........... .._-.__/
... ..,-´..............,-´| ||
...,-/................/....| \\
(´..|.............../_..../.\|
..`-\.................`\--;`.
.....` -.................|....|
........).............../.._/.
......./...........__. '...'--,.
......(.......... )...(........)
 
ewon z jednej strony nie ma sie co dziwic, bo pogoda super, wiec pewnie mamuski z dziecmi calymi dniami na dworzu siedza, bynajmniej ja tak robie. Po zimie i wiecznym walesaniu sie po domu, trzeba sie troche rozruszac:-)
 
My jutro wyjeżdżamy na tydzień w moje strony :)
Ostatni tydzień nie był spokojny, Alicja złapała zapalenie spojówek, to już jest masakra:baffled: ale dzielnie to zniosła, wyrżnął się ostatnio drugi ząbek i zaczęła wstawać samodzielnie. Jestem z niej dumna:tak:
Cały tydzień chodziłam do pracy a później na spacery z Małą i tak to się jakoś kręciło a wątek rzeczywiście coś podupada :)
Fajnie by było się zgadywać na spacerki razem, bo mi osobiście samej chodzenie się przykrzy.

Wesołych Świąt!:-)
 
Życzę Wam szczęśliwych i zdrowych świąt. Jutro obfitego Dyngusa. Oj, coś tu cicho. Wszyscy zajęci świętowaniem. Nam zając dziś przyniósł piękny prezent w postaci klocków POP ONZ Fisher Price. Klocuszki trochę używane przez jakiegoś zająca ale i tak wielka radocha. :-D A tak poza tym obżarstwo u teściów. Ja teraz szukam rowerka dla Kassi na Allegro i szczecińskich serwisach ogłoszeniowych. Nie wiem jaki wybrać. Moja dziewczyna teraz wszędzie się wspina i ciągle ma nadmiary energii. Dlatrgo uważam, że rower powinien być do jeżdżenia - wygodny i bez wodotrysków, które utrudnią jazdę. Mój mąż uważa, że powinnam kupić rower z muzyczkami i bajerami. Wogóle nie wiem jaki kupić i gdzie. Widziałam masę rowerów w hurtowni na Santockiej - okropna chińska tandeta.
 
reklama
Do góry