reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

matylda to szkoda:/ do jutra:)

my po wizycie z mala u pediatry,znowu dzis przechodzimy stopniowo na inne mleko.Mam odstawic herbatke z kopru i kropelki na kolki,dawac tylko rumianek lub ciepla przegotowana wode!!
zobaczymy czy po nowym mleku bedzie jakas poprawa,musimy tez zrobic morfologie malej i po nowym roku znowu wizyta u pediatry.i jednak to co ma na policzku to naczyniak! mamy to jeszcze caly czas obserwowac i po nowym roku jechac na Uni Lubelskiej:/ Ale babeczka Super widac ze zna sie na tym co robi i jest konkretna!
 
reklama
no to ja już się wyleczyłam prawie. gardło nie boli, kaszlu nie ma. tantum verde miałam w aerozolu, ale brałam na szczęście tylko półtora dnia. mam nadzieję, że nie zaszkodzi. katar prawie wyleczony. ale jak to katar wymaga troszke dłuzszego traktowania.
mona, a co to jest ten naczyniak? mam nadzieję, że nic poważnego.
 
A no wlaśnie. Jak to jest z Tantum Verde. Lekarka rodzinna mówila, żeby dawać Kassandrze, jak miała z 8 miesięcy. Znajoma pediatra mojej mamy powiedziala, żeby takim małym dzieciaczkom nie dawać.
 
czesc dziewczyny:)

zycze wam duzo zdrówka.u nas jest ok.jestesmy zdrowi.ja lykam wit c a dzieci pija tran i tez wit c.
kurcze jestem nie wyspana jakis baran albo baranka o 3 w nocy na domofon wydzwaniala:/ i to co tydzien tak ktos w nocy wydzwania.dzis na noc wyłanczam domofon bo kota idzie dostac,a jeszcze po raz kolejny cierpie na bezsennosc:((
 
zylcia ja lekarka nie jestem wiec nie wiem na 100 %... a sprzeczac sie nie bede!
pisze tylko co mi moja lekarka i babeczka w aptece mowila(jak chcialam jeszcze z brzuchem kupic pastylki)! a kazdy zrobi co uwaza za sluszne kupi albo nie -proste!
fifronka jak pojade z mala do szpitala dowiem sie cos wiecej na temat tego naczyniaka to dam znac...duzo zrowka Tobie i malenstwu zycze:)
ewon to nie wesolo,wspolczucia !zawsze jakis baran,ka sie znajdzie!
 
Hej dziewczyny. Dlugo tu nie zaglądałam, bo miałam małe urwanie głowy z przeprowadzka, ale juz po wszystkim. Juz mieszkamy w Szczecinie:-). Mało brakowało a utknęlibysmy na lotnisku ale na szczescie wszystko dobrze sie zakonczylo. Czekam jeszcze az przywioza nasz dobytek, ale przez ta pogode sa opóznienia. No a potem znóbedzie "sajgon" z rozpakowaniem wszystkiego:szok:. Mam nadzieje, ze nie zbiegnie sie to ze świetami. A tak poza tym to glos mi odebralo (chyba zapalenie krtani). Pozdrawiam.
 
mona a to jest duże czy małe- ten naczyniak?
kochanie niezła z ciebie mamuśka i jak na prawie 2 miesiące po porodzie to masz niezłą figurkę:tak:, już wiem po kim Nadia ma taką urodę:-)
słońce mała zmiana planów 22.12 przyjedźcie na 11.30 na zabiegi bo zwolniło się miejsce, będziemy miały więcej czasu dla siebie.

przepraszam że tak krótko z wani rozmawiałam ale po tej feralnej niedzieli nie mam auta i spieszyłam się na autobus, nadrobimy wszystko za 2 tygodnie :-D

didi witaj na szczecińskiej ziemi
 
A no wlaśnie. Jak to jest z Tantum Verde. Lekarka rodzinna mówila, żeby dawać Kassandrze, jak miała z 8 miesięcy. Znajoma pediatra mojej mamy powiedziala, żeby takim małym dzieciaczkom nie dawać.

Nie mam pojęcia jak to jest u takich małych dzieci. Ale słyszałam, że wielu lekarzy właśnie zaleca tantum verde również dzieciom.
 
reklama
didi witamy w naszym zachlapanym dzis miescie:)))) - DUZO zdrowka zycze!!!
matylda nie ma sprawy bedziemy na 11:30 to sobie na spokojnie pogadamy bo bedzie duuuzo na to czasu,w koncu sie zrelaksuje a tatus posiedzi caly dzionek z Nadusia:) nie ma sprawy rozumiem ze sie spieszylas! trzeba bylo mowic to bym Cie podrzucila gdzies na autobus,a dopiero pozniej bym pojechala do sklepu!! :)
wrzuce do mnie na profil do galerii zdjecie tego naczyniaka to zobaczysz,po porodzie byl o polowe mniejszy!!!!
aaaa i przepraszam ze tak pozno przyjechalam- ale bratowa na 14 miala pogrzeb....
 
Do góry