reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
dziś mój Mateo przeszedł sam siebie
sprzątałam wieczorkiem kuchnię, całkiem dobrze mi to szło, nagle zgasło światło i słyszę głos młodego "ojej" pytam "co sie stało, odpowiedź standardowa - nie wiem"
patrzę, wywalony korek, to go załączyłam ale światła dalej brak. mała piszczy bo boi się ciemności, we mnie zaczyna się bulgotanie, pytam jeszcze raz "czemu nie ma światła, co robiłeś?", widzę na jednej dłoni rękawiczkę taką na dwór, młody dalej się upiera że nic nie wie, ponawiam pytanie w końcu pęka, to co usłyszałam ścięło mnie z nóg
"włożyłem obcinaczki do paznokci do gwintu po żarówce w lampce i włączyłem do prądu, mamo ale iskry poszły!!!"- efekt w całym pionie i w klatce obok brak światła:no:
dobrze że szwagier mógł wyrwać się z nocnej zmiany to to naprawił, ale Mateo ma karę na bardzo długo, zakaz zbliżania sie do jakichkolwiek źródeł prądu.
poza tym będzie wracał jutro ze szkoły to ma się przejść po lokatorach i przeprosić za to co zrobił , a ja to potem sprawdzę

sama jestem w szoku że go nie przełożyłam przez kolano i nie użyłam skórzanej profilaktyki....

spokojnej nocy bez niespodzianek :-D
 
cześć dziewczyny
rzadko zaglądam ze względu na mojego kochanego aniołka w "diabelskim" wcieleniu !
Ingunia daje popalić jak się patrzy, byłam u okulisty i okazało się, że ma zeza ale okularki dopiero w 6 m-cu mają jej przepisać, no i jeszcze jakby tego mało to ma AZS !
jakoś dajemy radę a zezik to na pewno się wyleczy- bo to nie ma żadnego podłoża genetycznego: ni stąd ni zowąd się wziął zezik !- taką mamy nadzieję;)
u nas wczoraj -13'C a dzisiaj -9'C ale ja tam hartuję Ingę i latam z wózkiem po osiedlu a ludzie z mijających nas aut patrzą na mnie jak na wariatkę, natomiast Inga śpi jak anioł po powrocie do domu, nawet 3 godziny /to jej rekord ostatnio!/

Mona zaproszenia 1-sza klasa, szkoda, że wcześniej się nie zgadałyśmy
ja chrzczę 25 XII to też bym zamówiła, no ale teraz to po ptokach ;(
mąż na pewno dojedzie cały ale zapewne o wiele dłużej będzie to trwało
Ewon dobrze wiedzieć na przyszłość, że jesteś taka zdolniacha-gratuluję talentu i zjedz czosnek co byś się nie rozłożyła
Matylda Ty pracoholiczko ! ale to dobrze, bo kasa też większa zapewne będzie a na święta jak ta lala się przyda. Twoja córunia super,że się przełamała do tego śniegu- brrr zbytnio jej się nie dziwię, że go nie lubiła, ale synek !!! - to dopiero niezły majsterkowicz Ci się udał- zawał serca gwarantowany w przyszłości !
Butterfy ja Inguni zacznę dawać wszystkie słoiczki dla dzieci od 4 m-ca /oczywiście jak nam na to pozwoli AZS/ a kaszki to chyba te Bobovity z różnymi dodatkami np.malinami, pamiętam że sama je lubiłam szamać ;)
Monika życzę miłej imprezki i mniej śniegu
hana dużo zdrówka Wam życzę i ja również wolę upały od mrozu-brrrr
niuunia biedaczko czy to ten sam ząbek co Cię męczył w ciąży ? jak tam Amelka ?

oczywiście ja również się pisze na piwko w Waszym gronie jak tylko te śniegi i mrozy odpuszczą

Pozdrawiam gorąco
 
Czesc dziewczyny:)
u malej juz w miare ok ale jeszcze codziennie rano i wieczorkiem daje jej do butli Dicoflor tak lekarz kazala.
Wczoraj tylko znowu byl ryk od 22 do 2 ,oszaleje z tymi kolkami:/
pozdrawiam was wszystkie:)
 
matylda jaka paskudna co ty bredzisz.super

my wczoraj bylismy na sankach dzieci bardzo sie cieszyły:) na nk sa focie:)

aniulla przepisałam sie:) ale nie do tej co polecałas bo kurcze tam dopiero wizyte mialabym po nowym roku:( wiec jestem na odziezowej u dr.jastrzebska-Małek. i odrazu zmierzykla mi cisnienie-i mam bardzo niskie.narazie jestem na obserwacji przez tydzien. za tydzien mam przyjsc z wynikami ktore robilam u kowalskiej.jak narazie miła babeczka:)
 
reklama
Hej dziewczynki
dzięki za życzenia udanej imprezki, się sprawdziły:tak::-D było zajefajnie a brzuchy od śmiechu jeszcze w niedzielę bolały
matylda całe szczęście że Tobie nic się nie stało ,o rany jak to trzeba uważać jednak :szok::szok::szok:jak przeczytałam co przeżywasz z pomysłowym synkiem to masakra mam nadzieję że moje dziecię nie będzie takim wynalazcą :tak::-D
evon a jak Cie znaleźć na nk ??
mona super że z małą już lepiej teraz pora by kolki poszły precz :tak:
a tak z innej beczki co tu taka cisza??????????????

li-42354.png

li-42353.png
 
Do góry