reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Mona zaproszenia śliczne :)

To chyba taki pechowy dzień. Auto przed nami się zatrzymało bo to przed nim skręcało w lewo, my już prawie się zatrzymaliśmy, a koleś za nami nie wyhamował i wjechał nam w tył, a w efekcie my jeszcze polecieliśmy na to auto przed nami :/ Na szczęście u nas i u faceta przed nami zero śladów i szkód, za to ten co w nas wjechał ma dwie lampy do wymiany.
 
reklama
ja ostatnio przed pracą pojechałam komuś zderzakiem po tylnych drzwiach, ten ktoś chyba miał to gdzieś bo nawet nie szukał winnego :-)

mona poryczałam się jak dziecko kiedy czytałam wpisy w zaproszeniach, przepiękne aż mi się przypomniały chrzciny mojej kluski.

wczoraj dostałam ostro po zadku w pracy, jak ostatnio wam pisałam że nic nie mam tak teraz przed świętami mam taki kociołek że czasu brak na siku.
zawsze wychodziłam z gabinetu o 19.30 a poprzedniego dnia pobiłam rekord, jak opuszczałam rolety antywłamaniowe to była 20.35.
jutro powtórka maratonu od 11.30 do której nie wiem
 
matylda ja nie dlugo tez Ci roboty doloze :))) z pracy wyjdziesz chyba o 23 hihi
mi od razu spodobaly sie te zaproszenia jak tylko zobaczylam na allegro od razu zamowilam!wierszyki sa super!
 
mona z tobą umówię się na którąś sobotę, o ile zdecydujesz sie na upiększenie całego ciała :-)
hehe nie będzie tak źle, dam radę
kocham to co robię
a wczoraj jedna klientka schodziła następna wskakiwała na fotel, w międzyczasie przyszły 3 panie na naświetlania lampą sollux na zatoki i dlatego był taki kociołek :-D

karou, zylcia kiedy znów wpadniecie mi w łapki?
 
Mona oki to bede czekac na cynk:) a co do spotkania to pewnie juz po nowym roku.zaraz sie zacznie sezon swiateczny i każdy bedzie zaganiany.:/
 
Hej dziewczyny !! ;-)
Powiedzcie mi co proponujecie wprowadzać w dietę 4-miesięcznej kluski ? :-)
wczoraj dostała na obiadek łyżeczkę papki z marchwi (tylko się boję czy dostatecznie roztarta była-jaka powinna być konsystencja?gotować na samej wodzie?)
i kilka razy dostała deser bobovity marchew z jabłkiem- najwyżej łyżeczkę na dzień...
a może tak jakąś kaszkę? ( jaką? )


Mona, Ewon, ja chetnie do Was dołączę na spotkaniu ale fakt po nowym roku i w cieplejszej temperaturze... właśnie patrzyłam na termometr za oknem.... jest MINUS 15 stopni!!! :szok::wściekła/y:
 
Hej
butterfly ja nie mam termometru, ale tak przypuszczałam, że będzie dobrze poniżej -10 :/
Ja Szymonowi dietę rozszerzałam pod okiem naszej pani gastrolog. Na początek kazała dawać po troszku np. marchewki. Ogólnie na początek kazała dawać słoiczki jednoskładnikowe i po wprowadzeniu nowego słoiczka trzeba odczekać ok.2-3 dni żeby sprawdzić czy nie ma alergii. Choziaż ja to robiłam tak na wyczucie ;) ale Szymon np. strasznie zareagował na brokuły :/
Co do kaszek nie bardzo pomogę, bo Szymon nie chce żadnej kaszki, w żadnej postaci. Jedynie co lubił i jadł chętnie ro sinlac.
 
Hej
butterfly ja nie mam termometru, ale tak przypuszczałam, że będzie dobrze poniżej -10 :/
Ja Szymonowi dietę rozszerzałam pod okiem naszej pani gastrolog. Na początek kazała dawać po troszku np. marchewki. Ogólnie na początek kazała dawać słoiczki jednoskładnikowe i po wprowadzeniu nowego słoiczka trzeba odczekać ok.2-3 dni żeby sprawdzić czy nie ma alergii. Choziaż ja to robiłam tak na wyczucie ;) ale Szymon np. strasznie zareagował na brokuły :/
Co do kaszek nie bardzo pomogę, bo Szymon nie chce żadnej kaszki, w żadnej postaci. Jedynie co lubił i jadł chętnie ro sinlac.

Ja mam termometr na kompie i pokazuje mi -13 stopni. Brrr:szok:
 
reklama
Hej dziewczyny
Mona po pierwsze dużo zdrówka dla maleństwa ,strasznie musiałaś to przeżywać ,choroba dziecka i nasza bezsilność przy tym to masakra ślę Wam duże buziole a po drugie Kochana zaproszenia CUDOWNE nie mogłam od nich wzroku oderwać .
Widze że sezon na stłuczki rozpoczęty ;-) całe szczęście że żadnej nic sie nie stało
a ja dziś rano dostałam sms-a że szkoła Kuby zamknięta bo nas dosłownie zasypało :tak: i znowu sypie
angole w szoku nie umieją jeździć totalny paraliż wszystkiego
a ja w sobotę mam babską imprezkę ostatnią ...w tym roku :-) i to u mnie w domku :blink:
Evon dobrze wiedzieć do kogo w razie potrzeby walić po zaproszonka :tak:


li-42354.png

li-42353.png
 
Do góry