reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Mona, wspólczuje Ci, bo wiem jak sie martwisz o mala. Sama kilka lat temu mialam podobna sytuacje z mlodym i mimo, ze robilam wszystko co moglam to maly meczyl sie przez kilka dni. Na szczescie wszystko pomyslnie sie skonczylo czego i Wam zycze.
A swoja droga, to juz zaczynam sie bac tej naszej sluzby zdrowia.
 
reklama
Ale nas zasypalo:) Syn z mezem poszli wczoraj na sanki. Al mieli radoche:-D. A my, dziewczyny w domu, w ciepelku siedzialysmy. Musze malej jakis solidny kombinezon sprawic. bo zapowiada sie niezla zima.
 
My po wizycie w szptalu(kontrola) przebadana niby wszystko jest w porzadku z wagi nie spadla wazy dalej 4900 pije je wiec jest ok,tylko te cholerne kupki dalej luzne strasznie!! lekarz mowi ze to tak od razu nie przejdzie,podaje jej do butli rano i wieczorem Dicoflor ma to jej pomoc.Wszystkie wyniki ma dobre ,robili jej nawet z badania krwi czy to nie rotawirus lub adenowirus ale wynik ujemny,wiec to jakis inny wirus! pokazywalam nawet te niemieckie krople na kolki czy moge dawac powiedziala ze to najlepsze krople jakie sa i bez problemu moge podawac,bo z usg brzuszka wyszlo ze to bardzo mocne kolki!bylismy na bebilonie pepti a teraz kazala dawac bebilon ha,moze miec skaze bialkowa wiec jestesmy umowieni 3 stycznia do szpitala na wizyte u alergologa.Sama juz nie wiem co sie dzieje :/ w srode jade prywatnie do bardzo dobrej pediatry zobacze co ona mi powie... Mam nadzieje ze malej szybko sie poprawi;:/
 
Mona to dobrze,ze nie spadła z wagi i wyniki dobre:) moze rzeczywiście od mleka.oby szybko sie wyjasniło i pomogli kruszynce.buziaki trzymam kciuki,ze bedzie jeszcze lepiej:)))

nervita hejcia co u was??
 
Hej, ostatnio nie mam w ogóle czasu, żeby Wam odpisać. Trochę poczytam i już muszę lecieć.

U nas wszystko po staremu, z ciekawostek to dzisiaj mielismy mała stłuczkę koło domu, ale na szczęście nic się nie stało. Chociaż trochę się wystraszyłam.
 
Czesc dziewczyny:)
Czarodziejka jak tam nic powaznego??? Sniegu nie ma a Ty juz auto kasujesz ojjj kobietko,hihi zartuje oczywiscie bez obrazy:)))
Ewon dzieki:) a Ty jak tam zdrowiutka?
 
Mona no juz tak:) zaproszenia świetne:) jak sie wykurujecie moze sie spotkamy?:) szkoda,ze wczesniej sie nie zgadałysmy bym zrobiła Ci własnoreczne zaproszenia:D

czarodziejka dobrze ,ze nic sie nie stało,ja tez mialam dzis stłuczke z kolezanka ale tez nic sie nie stało nawet auta nie zadrapała hihi .

jakby ktora brała ślub czy cos przyjme zamównienie na kartki:D narazie nie robie mojej pracy chałupniczej bo wszystkie tuby juz zrobilam i teraz w polowie stycznia moge cos dostac.
 
reklama
Ooo Ewon to w przyszlym roku zglosze sie po zaproszenia slubne do Ciebie!!!! ;)
co do spotkania to ok tylko nie teraz,za duzo na glowie...jeszcze sie kochana zgadamy!
to co dzis za dzien stluczek:)) na szczescie ja dzis calo wrocilam z zakupow autko tez:))
 
Do góry