reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
hejcia:)

czarodziejka mi tylko pomaga theraflu wypróbuj:) a byłysmy w rebedebe :) spokojnie miło,tylko muzyka za bardzo usypiająca,ale tak aby pogadac z kolezankami to fajnie:)
 
Hej kobitki
a ja mam mały szpital w domku ,Kuba angina a Kacpero jakiś wirus mam nadzieję że to już końcówka bo szału z nimi dostane :no:
didi a Ty zabierasz sama czy wynajmujesz transport ,nie wiem może przegapiłaś moje pytanie wiesz może gdzie jest sklep swiąteczny wyprzedażowy z zabawkami ??
no i nie wiem co miałam jeszcze napisać
a evon super że wyjście się udało
Mona jak nocki ? troche lepiej czy bez zmian


li-42354.png

li-42353.png
 
Niestety nie mamy busa, wiec musimy komus innemu przekazac paczki. Juz sie w sumie jest zalatwione tylko czekamy na ostatnia chwile, bo nie da rady teraz wszystkiego spakowac. A sklepy z zabawkami? Mysle, ze teraz bedzie troche wyprzedazy. Na pewno w Bootsie, tylko tam trzeba trafic w odppiwiedni dzien ( wtedy mozna kupic za kilka £ naprawde fajne zabawki). Moze w disney-u maja jakies promocje swiateczne.
 
Ostatnia edycja:
Padam.przez pol snia oceiplalam okna,a zmarzłam przy tym,zaraz musze herbatki sie napisc.julo nie dlugo bedzie w domku to pojdzie po wegiel i napalimy:) wtedy chyba od pieca nie odejde hehe

no własnie mona jak nocki??

kurde 4grudnia mam pojsc do babeczki sprzatac cholerka bede musiala kogos zalesc do opieki bo szwagierka bedzie w szkole a z tesciowa sie nie odzywam od ostatniej sprzedczce:/ a,ze ja uparta jestem o do obrażania sie to :D
 
W zasadzie wszystko jest popakowane w kartony a z mebli, to tylko lózeczko malej, no i mój bujany fotelik:-)
Ewon no to masz niezaciekawie. Jak moglas sie sprzeciwic tesciowej;-) W kazdym razie zycze jednak pozytywnego zakonczenia.
 
Ostatnia edycja:
Butterfly88
ja miałam coś podobnego przy starszej córeczce z wózka i wiesz nasz tez ciężko sie prowadził gdy było przodem do kierunku jazdy wiec mysle ze one tak maja juz
i dlatego pozniej jej zakupiłam typowa spacerówkę bo mala chciała patrzec na swiat a nie na nas a nie dalo sie prowadzić go inaczej jak tyłem

evon super ze wyjście sie udało

my dziś zaliczyliśmy mały spacer po 2 tyg w siedzenia jak nie w szpitalu to w domu
mały pospacerował sobie od razu inne dziecko


https://www.babyboom.pl/forum/members/butterfly88-72900.html
 
reklama
Assiia82 no widzisz takie beznadziejne te wielofunkcyjne wózki...

A synuś czemu w szpitalu byl? Pewnie nie doczytalam bo mialam problem z wchodzeniem na forum przez zepsutego kompa.

Jestes z Polic? Znasz stamtąd Wojtka który ma firmę transportową? Tzn karetki:-)
 
Do góry