reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

dzien doberek:D

nie dawno wstalismy hehe,moj pojachal z bratem i kolega na ryby heeh a ja w tygodniu wyciagne szwagierke na kawke badz piwko.

czarodziejka ja te znie wiedzialam moj sprawdzil hehe bo zawsze mialam po weekendzie.

mona oby juz bylo coraz lepiej,i ta paskudna kolka juz nie powróciła. a misio super:) a Nadia słodziutka .taka cudna,ze słów brakuje:))

tralala
kurcze nie pomoge ci:( raczej u mnie jest sasiad ktory prowadzi działalnosc robili u szwagierki nie on tylko jego ekipa i nie przypilnowali bo zle panele polozyli, i nie pamietam ile płacili.ale nie wiem czy poleciłabym go:/
 
reklama
matylda kierunek fajny i bardzo mi się podoba :) Tylko zastanawiam się czy to nie Ty będziesz wiedzie wiecej ode mnie jesli chodzi o dietetykę :/ Ja w większości mam samą technologię. Już się cieszyłam, że w tym semestrze mam "Podstawy żywienia" i się rozczarowałam, bo mówimy o tym samym co było na "Fizjologii żywienia"- aminokwasy, podział białek, węglowodanów, tłuszczy... Ale jak coś to pytaj :)

Silke, ja nie budziłam Szymona tylko karmiłam na śpiocha.

Mona Nadia jak zwykle zachwycająca :)
 
tralalala1 gdyby moj men byl to bym Ci go polecila bo zna sie na takich rzeczach bardzo dobrze!Ale niestety nie ma go w kraju teraz:/ wiec nie pomoge.
Silke Nadia pila HUMANE(byly takie wrzaski) a teraz daje jej ten BEBILON comfort + kropelki sab simplex.Wydaje mi sie ze to bol nie jest zwiazany z kupka,bo robi codziennie bez problemu(no czasami pomagalam jej termometrem przy Humanie).Po tym mleku nie ma wrzaskow ale spi bardzo niespokojnie caly czas sie prezy!!zobaczymy po paru dniach jak to bedzie.Cwiczenia bardzo czesto z nia robimy...
 
dzien doberek z rana:)

a tu co tak pusto? wstawac spioszki:D

ale mnie gardło pobolewa moj wczoraj za bardzo napalił w piecu,ze w nocy nie było czym oddychac:( a spalił mniej niz zawsze.troche sie nameczyłam zanim zasnełam a o 5rano szwagierka smsem mnie obudziła,zamorduje ja jak pojde do niej hehe . miałam jechac na gumience po prad ale zadzwonie do ojca moze bedzie dzis jechał to mi wykupi.bo z dwójka nie chce mi sie jechac.jeszcze pada:/ oby troche przestało a w srode ma snieg padac i -6 w nocy ma byc:9 o cholerka,nie podoba mi sie to.na dodatek butów nie mam zimowych :(
 
Czesc:)
ewon obys sie nie rozchorowala! u nas tez jak sie za duzo napali to spac nie idzie:/ ale w pokoju gdzie spi mala zawsze mam 21-22 stopnie tylko.Ja tak samo butow zimowych nie mam :)))
mala znowu dala koncert i dopiero o 3 zasnela :/ tylko dzis jakby bez kolek juz nie wiem co jest grane:/
milego dzionka kobietki :)))
 
Mona a może masz trochę za ciepło w pokoju do spania ja zawsze na noc miałam 18-19 stopni tak mi zresztą polecił pediatra i śpi się dobrze .Mam nadzieję że unormuję się Wam szybciutko i przestaniecie się męczyć .
A my wczoraj dokupiliśmy troszkę ozdób świątecznych ,starszemu trzeba było bieliznę zmienić a małemu kupiłam zajefajną koszulę na święta ,wygląda po prostu bosko .:tak::tak::tak:
Czyli druga tura wyborów w Szczecinie:dry::dry:,ciekawe kto w końcu usiądzie na stołku ,nie wiem jak Wy ale ja mam odczucie że obecny prezydent nie za wiele zrobił dla miasta :no:
Evon pocieszę Cię że u mnie też zapowiadają opady śniegu za chwilke ,mnie to nie przeraża tyle że znowu szkoły pozamykają ,ale jakie ulice i drogi tu są puste nikt oprócz nas i Rosjan itp,nie jeździ hihihihihihhi
mówię Wam istny cyrk

li-42354.png

li-42353.png
 
wydaje mi sie ze 21 to nie jest za cieplo,przynajmniej mi polozna tak mowila,aby taka temperature miec.Zreszta co dziecko to inaczej :)
co do wyborow to ja nawet nie szlam! dla mnie to banda oszustow obiecujaca bardzo duzo a nic nie robiaca...no poza tym ze biora kase!!!
Nio kobietki zima sie zbliza szykowac sanki :)))))))
 
reklama
No pewnie Monia ze tak :))

Dziewczyny a powiedzcie mi czy to moze byc przyczyna odgrzewania wody w mikrofali???? wiadomo wczesniej wode gotuje i przelewam w dzbanuszek.Ale podgrzewam ja pozniej jak robie mleko w mikrofali.Ciotka mi cos dzis wspomniala ze jakies jony sie wytwazaja i zeby nie podgrzewac w mikrofali...moze tu jest przyczyna placzu????!!!

zamowilam wczoraj malej lezaczek,mam nadzieje ze sie przyda i bedzie lubila w nim lezec :) !!
http://allegro.pl/show_item.php?item=1296491895
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry