reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Na kolki i zaparcia, u naszej Alicji te przypadoci szy w parze. Mleko jest jako inaczej hydrolizowane czy jakies inne madre slowko, chodzi o to, ze lepiej sie je trawi mlodemu czlowiekowi i nie ma tyle gazow powodujacych kolki :) Mozesz sprobowac, ale od razu zaopatrz sie w smoczek z wieksza dziurka, bo tam jest skrobia czy cos i jest gestsze to mleko, zeby dziecko lykalo mniej powietrza.
My przy tym bebilonie zaopatrzylismy sie w butelki szklane z canpolu i smoczki tej firmy, maja chyba najwiekszy asortyment, polecam do tego mleka smoczki trojprzeplywowe i smoczki oznaczone cyferka 2 :) poza tym szklane butelki sa zdrowsze i niezniszczalne :cool2:
 
reklama
Prawo. Teraz po przeniesieniu do Szczecina aklimatyzuje sie powoli. Mysle, ze idzie mi niezle :) To trzeci rok i on jest podobno najgorszy, ale skoro sesje letnia przezylam z miesiecznym Ptysiem, to nic mi nie straszne ;)
 
Wielu moich znajomych z liceum kończy właśnie prawo :) Też kiedyś chciałam skończyć prawo, ale później jakoś z nieznanych przyczyn mi się odmieniło ;)
A jak z programem zajęć? Pokrywa się?
 
Na szczęście tylko 3 różnice programowe. W tym semestrze jedną odrobię. W przyszłym roku drugą a trzecią jak zacznie ktoś prowadzić zajęcia z przedmiotu, który muszę zaliczyć :)
Czarodziejka, nr 87 to rok Twojego urodzenia? Jeśli tak, to miło poznać kogoś w swoim wieku :)
 
Ostatnia edycja:
To fajnie, że możesz sobie odrobić wszystko z rozłożeniem w czasie :) U mnie właśnie zaczęły się koła i momentami nie ogarniam, chociaż 3 z 5 już napisałam. Ciekawe czy wszystko od razu zaliczę, bo na ostatnim mi pytania nie podpasowały- nauczyłam się trudniejszych rzeczy, bo stwierdziłam, że tak łatwych pytań nie będzie ;) No ale jestem dobrej myśli, zwłaszcza, że dwa poprzednie mam do przodu :)

87 to rok urodzenia :)
 
A co studiujesz? Czytałam ten wątek, ale nie zauważyłam, żebyś pisała:) Ja jestem dopiero na trzecim roku, bo wcześniej skończyłam pedagogikę :) Ty już pewnie kończysz studia. U mnie są regularne kolokwia z postępowania administracyjnego a to nuuuudneeee ;) poza tym cisza....więc sama się uczę. Co robisz z Szymonkiem jak jesteś na zajęciach? Alicja chodzi do żłobka prywatnego, taniej niż opiekunka i jakoś bardziej ufam tej formie opieki nad dziećmi :)
 
mona nie dawaj juz sab simplex przy gripe water:-) jak ma twarde stolce to dawaj więcej pić małej, może byc przegotowana woda ale bez żadnego cukru czy glukozy, bo to fermentuje w jelitkach i będzie gorszy efekt.
mojej Małgoni nie pomógł Bebilon Comfort mimo że jest na kolki, dawałam zwykły Bebilon i dużo dopajałam. kładłam też sobie małą brzuszkiem na swoich udach i lekko nimi podskakiwałam, mała się uspokajała i wiele razy mi tak zasnęła.
jak masz w pobliżu domu bruk tzw "kocie łby" to zabieraj małą często na spacery po nim, też pomaga. w nocy to raczej odpada :-D
pomaga też ciepła kąpiel, tak żeby Nadia miała wodą przykryty brzuszek.
jak chcesz to podam ci swoje gadu i w razie wątpliwości zawsze możesz do mnie napisać:-)
 
Studiuję technologię żywności i żywienie człowieka. Teraz jestem dopiero na 4 roku, bo rok temu musiałam wziąć dziekankę.
A jak jestem na uczelni to Szymon jest z moją mamą, a i tak ciężko mi go zostawiać. No ale już niedługo :)
 
reklama
Mi na początku było trudno Małą zostawiać w żłobku, nadal też jest czasem, ale ja nie chciałam brać dziekanki. Z mamą zostawianie to cud, miód, my nie mamy żadnej z babć w Szczecinie i ma to swoje plusy i minusy :)
 
Do góry