reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
czarodziejka dobrze ze My Szczecinianki mamy bliziutko do Niemiec i nie zajmuje to duzo czasu.Jakby nas zatrzymali to przeciez dziecka by nam nie zabrali co:) zreszta moja jakby wydarla japke to szybko by mi ja oddali:)))
fiuufiuu tak jak piszesz kiedys bylo mniej problemow dziecko bylo w dowodzie i po klopocie.Pani mgr :)) jestem pelna podziwu:))))! moja kariera szkolna skonczyla sie na etapie zawodowki....
hana moj za tydzien wyjezdza do rodzicow do pracy do Francji(mieszkal tam ponad 6 lat) wiec kasy bedzie wiecej to na wszystko zaszczepimy mala.
 
mona pomyslcie bo wiesz ze jak juz raz zaszczepicie te platne to juz musicie caly czas platnymi robic. zobacz jak czesto masz te szczepienia.

fiuufiuu
witaj:) Ludwiczek sliczny:))

ale nam sie grono powieksza super:) wkoncu trzeba byloby sie spotkac:))
 
hej

Mona ewon dobrze mówi jak juz raz zaszczepisz płatnymi to nie ma odwrotu

no pięknie jak mieszkałam 2 lata na mierzynie gdzie miałam blisko na os przyjaźni to nikogo cholerka nie było jak mieszkam w Policach to teraz Tyle was jest z okolic przyjaźni

fiuufiuu witaj


ja dla dzieciaczków che wyrobić dowody tymczasowe tylko muszę poczekać az mąż wróci bo musimy isc we dwoje
i chciałam jechać z nimi na wiosnę do zoo do berlina

a do spotkania super pomysł
 
assia ja z centrum i tu tez was nie ma he wszystkie mieszkaja w innych kierunkach.

no spotkanko by sie przydalo,z dziecmi badz bez:D
 
asiia-a czy z tymi dowodasmi tymczasowymi to nie jest tak,ze dziecko musi miec jakis tam określony wiek? czy maluchowi tez to mozna zapodac? hmm
 
fiuufiuu nie dowiadywałam sie i że na wniosek rodziców dowód osobisty może już otrzymać kilku tygodniowe dziecko.ale musi być zgoda obojga rodziców jest ważny 5 lat minus taki ze jedynie kraje Unii możemy spokojnie podróżować
plus taki tańsze i krócej sie czeka
 
a właśnie jest taka sprawa, że moja znajoma organizuje fajne imprezy dla dzieciaków i jakby któaś chciała wpaść,to tu Wam przekleję info z fejsbuka:)

Termin7 listopad · 13:00 - 19:00
LokalizacjaPiwnica KanyStworzone przez:Piwnica Kany
Więcej informacjiDo Kanowej Pajdokracji zapraszamy wszystkich, którym brakuje w tym mieście rodzinnej, kawiarnianej przestrzeni. Pajdokracja - czyli rządy sprawowane przez najmłodszych zapanują w Piwnicy Kany w każdą niedzielę listopada i grudnia. Nasze pociechy opanują stworzoną specjalnie dla nich przestrzeń pełną edukacyjnych zabaw, gier, książeczek, przyborów do rysowania i malowania. Specjalne rodzinne menu, Bajki z Głowy, cykl twórczych wa...rsztatów: m.in. foto-animacje Niebieskiej Małpy, Papierowe Opowieści Psotokąta, czy zabawy"światłoczułe" z pewnością zainteresują najmłodszych. Wyznaczona strefa dziecięcych działań pozwoli w tym czasie rodzicom i opiekunom na krótki oddech - chwilę relaksu przy pysznej kawie, z książką lub z laptopem (w lokalu dostępny jest bezprzewodowy internet), obejrzenie wystawy lub spotkanie z przyjaciółmi. Rodzinna Przestrzeń skrojona jest na miarę potrzeb Małych i Dużych.

Więcej informacji oraz bieżący program na www.petitpompon.com

a to Lulas:

DSC00573.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej ja tez witam:)

fiuufiuu dobrze wiedziec ze cos takiego jest:) tylko nie zawsze jest kasa:( teraz to różnie bywa,choc u nas i tak sie poprawiło. a Ludi cudny i jaki duzy:)
kurcze jak te dzieci szybko rosna.pamietam jak widzialam dwie kreski a tu juz takie duze łobuziaki:D

assia cale szczescie ze kuby ojciec-skur jest pozbawiony praw bo tak to nie wiem gdzie bym go znalazła aby zgodzil sie na paszport.go zanlesc to jak igle w stosie siana.

ale dzis pogoda do kitu,moj ma wolne a tu nawet na spacer nie ma jak wyjsc:/ a ja spałabym i spałabym hihi dzis musze napalic w piecyku bo ziab straszny w domu sie zrobil.
 
Do góry