reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

hej. w zasadzie też mieszkam w szczecinie i chyba czas, żeby i tutaj zacząć pisać, bo to zawsze raźniej jest.To na początek przedstawię się- Iza lat 24, jak widać na suwaczku mama 2,5 mies. Ludwika.

Na forum równo rok już jestem ale póki co cały czas w sierpniówkach '10 więcczas to zmienić.

Mówię więc WITAM :)
 
reklama
fiuufiu witam
mona nic sie nie stalo duzo osob myli moja marte z chlopcem, przyzwyczailam sie:-):-):-):-) bo i charakterek ma typowo chlopiecy, rozrabiaka z niej straszny:tak::tak::tak::tak:
moje dziewczyny a propo rozmiaru butow to chyba w normie , natala 4 lata ma rozmiar 28-29, a marta 2 lata 23, wiec chyba ok, zreszta moj maz tez ma 43 wiec raczej norma:rofl2::rofl2::rofl2:
 
czesc dziewczynki

czarodziejko - aniu - widze- i przepraszam ze przegapilam - Szymus skończyl roczek---WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NIEGO - niech zdrowo sie chowa!!!

fiuufiu- witaj:tak:

my jeszcze tydzien po szpitalu w domku siedzimy

pozdrawiam
 
kiedyś trzeba zacząć. Dziękuję za miłe przywitanie :) co do rozmiaru buta, to ja mam jeszcze czas póki Lulas nie zacznie biegać
 
ewon ja też się śmieje, że ma kajaki hehe

Hania wybaczam ;) I dużo zdrówka dla Mateuszka. Trzymajcie się cieplutko :*

fiuufiuu Witamy :) a z jakiej dzielnicy jesteś? No i jak tam Ludwiczek- daje popalić czy grzeczny z niego chłopiec? ;)
 
fiuufiuu witamy :))))
Ewon
nici nie mam bo po 3 dniach jakims cudem sama ja wyciaglam :/ ale rana ladnie jest zasklepiona wiec dzieki za rade co do "majtoch" :)))

a ja dzis zabralam mala na wycieczke do Niemiec,cale szczescie ze policja nas nie zlapala bo pewnie bysmy problemy mieli ze mala bez zadnego dokumentu! Pojechalismy kupic kropelki na kolki bo nam sie skonczyly i przy okazji kupilam inne ktore sa tylko w Niemieckich aptekach a kolezanka mi je bardzo polecala,tym bardziej ze daje sie ich tylko 2 kropelki a nie 15!a cena taka sama.
 
Mona my byliśmy w wakacje kilka razy w Niemczech na zakupach i przyznam, że dopiero po powrocie zaczęlam się zastanawiac czy Szymon musi mieć jakiś dokument...? hehe
 
kiedys bylo latwiej,bo wpisywało się dziecko do starego dowodu i spokój. Teraz trzeba mieć ze soba akt urodzenia zawsze jak wjeżdza się w strefę schengen. Albo po prostu wyrobić dziecku paszport i problem z glowy znika na 10 lat.

co do mnie to jestem mgr tegorocznym filozofii- w przyszlym roku planuję wybrac się na doktorat- w tym roku nie udało mi się. Od lutego planuje zacząc jakieś podyplomowe- zapewne będzie to coatching.

Lulek jest raz taki raz taki. Duzo się smieje, uwielbia się bawić jak nie śpi- jest bardzo aktywny w dzien, a nocki od urodzenia przesypia cale wiec mam raczej luzy. Mieszkam na przyjaźni :)
 
reklama
hejka


fiuufiu-- ja polowe swojego zycia mieszkalam na santockiej;)) teraz w zasadzie tez niedaleko bo na pogodnie..
mona - i jak zdecydowalas ze szczepieniami?

milego dnia dziewczynki
 
Do góry