reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

A my dopiero wrocilismy od ksiedza,bylismy pogadac co do chrztu...i o dziwo bylam mile zaskoczona,nie robil nam zadnych problemow! Wiec chrzciny mamy zaklepane na 2 dzien swiat:)
 
reklama
dziewczyny jak to jest w Szczecinie z przedszkolami? Dzieko zapisuje się siedem lat do przodu?Czy obowiązuje rejonizacja i meldunki? Wiecie coś na ten temat?
Zyczę spokojnego weekendu mimo niesprzyjającej pogody
 
Hej

fiuufiuu nie wiem wiec nie pomogę z przedszkolem bo moja jest ze mną w domu
do przedszkola idzie od września ale ona obowiązkowo do zerówki jako 5 latek wiec wiem ze przyjąć ja muszą
 
Witam mamuski :)
Czarodziejka dajemy malej tylko jedno imie.
Kurcze taka pogoda ze z domu nie chce sie wychodzic :/ a trzeba do sklepu jechac!
Jutro na moim zadupiu pod kosciolem jest imprezka odpust i dzien Swietego Huberta,bedzie zapiekany dzik w Chlebie ,ognicho :)) i konie od mojego brata ze stadniny :) oby tylko nie padalo!!!!
 
fiuufiuu niestety nie orientuje się jak to jest z przedszkolami i żłobkami, ale ciągle się słyszy, że miejsc brakuje, więc nie zdziwiłabym się, gdyby trzeba było rezerwować miejsce jeszcze przed zajściem w ciąże ;/

Mona podobno jutro ma być ładnie :) Sama bym się na taka imprezkę wybrała :)
 
Hej dziewczyny :-) pogoda fatalna z małą na dworze od 3 dni nie byłam dooopska wywietrzyć :p
O Mona chrzciny zaklepane :-) u mnie też ale na 27 listopada - ks proponował święta ale ja nie chce. I tak powstał problem w co małą ubrać :p Poza tym mała chrapie noskiem i małe smarki po wodzie jej wyciągam - mam nadzieję, że minię, ale to było do przewidzenia, bo wszyscy w domu kichają i prychają ;/
 
reklama
Do góry