reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Ale fajne dzieciaczki :)))) a maly jakby sie bal swinki :) ladne zwierzatko!
Nervita dokladnie tak jak piszesz powinny byc darmowe szczepienia dla wszystkich!
 
reklama
taaaadaaaam wróciłam znów :p
widzę, że temat szczepień na topie :p ja mała szczepiłam płatną a na rota i pneumo nie szczepie, bo nas jakoś nikt nie szczepił i żyjemy.

nervita nadal kolki? u nas chyba odpuszczają tfu tfu, bo póki co przez 2 tyg raz była
ewon współczuję teściowej - najeb*** i puścić na golasa :-D
karou śliczna świnka ale dzieciaki są cudowne :-)
hana duuuuuuużo zdrówka dla Was :-)
 
mona ten mały na zdjęciu to córeczka Marta, ale wszyscy mylą ją z chłopakiem, bo z włoskami u niej nie bardzo:no::no::no::no: ale starsza miała tak samo mało włosów a teraz kitki robimy,:-):-):-):-)
 
dzieki:)

kaoru dziewczynki śliczne:) a włoski wyrosna:) mojej bratowej blizniaki jak byly male to chlopak wlosy mial takie ze kitki mogla robic a dziewczynka lysa i je mylili.a pozniej jak sie jej rzucily to busz:)) swinka fajniutka:)

ja tez wszystkim zycze zdrowka:))

a u nas ok. dzieci zdrowe, matko wczoraj jak szlismy na cmentarz wyjelam adidasy aby sprawdzic czy kuba da rade w nich pojsc(byly za duze) bo w kozakach za goraco a adidasy wczesniejsze pekly,i co buty dobre moj syn ma juz 31 rozmiar buta,kurka a skonczyl 5lat,co to bedzie pozniej:O beda musieli na zamowienie robic.

ja tez sie dobrze czuje przytylam waze spowrotem 56kilo.:D tylko spiaca chodze w nocy bywa roznie raz spie jak niedzwiedz a raz budze sie co chwile:/
 
Ewon dobrze ze juz sie dobrze czujecie!
Dziewczyny a ja mam do was pytanie,moze ktoras z was sie orientuje kiedy po cesarce mozna ubrac takie uciskowe majtki na brzuchala????
Prawie caly brzusio mi sie wchlonol ale na dole(zaraz nad rana po cieciu) oponka mi zostala. :/ nie wiem czy juz moge czy to jeszcze za szybko...
milego dnia wszystkim zycze:))
 
kaoru pociechy super:) a ile radochy teraz będzie ze świnką :)

ewon mi też rośnie wielka stopa ;) Szymon nosi już rozmiar 23. Mam nadzieję, że zatrzyma się na 46 ;) Mój Michał ma rozmiar 49 i jedynie jakie na niego buty pasują to orginałki. Kiedyś chciałam mu kupić jakieś tańsze na Manhattanie bo strasznie szybko niszczy buty, ale mimo, że niby rozmiar był 50 to były za małe.
 
Mona mnie pielegniarka ta co przychodzila do malego obwijala bandazem tydzien po cc. a ci wyjeli przy wypisie nic z zewnatrz czy jeszcze go masz? bo jak masz zdjety to juz mozesz nosic majty, tylko musisz ciecie czesto przemywac gazikiem i woda:) ja do tej pory mam faldke skory i to juz mi nie zniknie:( probuj tez po kapieli wilgotnym recznikiem sie obiazywac i chodzic przez 2godz. mi tak sasiadka radzila ale nie zawsze mi sie udawalo-przy 2 dzieci:/

czarodziejka damian ma juz 27rozm.No Szymek ma duza noge ,ojoj to po tatusiu ten to ma kajak:D sorki(nie obraz sie:) ) . moj chlop ma 42 . a kuby ten tez ma42 wiec nie wiem po kim bedzie mial girke moze po dziadku (ojcu tego debila).
 
reklama
hej

czarodziejka no no mąż ma imponująca stopę
u nas Oliwki chrzestny ma największa w rodzinie bo 47 i tez oryginalne tylko może mieć
Oliwia ma 26 rozmiar a Kacper 23 jak pójdzie za tatusiem to dużej nie będzie miał bo mąż ma 42
 
Do góry