reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Tak w Szczecinie. Najpierw w czwartek na wyzwolenia przy pl.kilińskiego (akurat miałam w ten dzień tam iść, ale z lenistwa nie poszłam), później na oddział przy niemierzyńskiej (mieszkam w bloku nad tym bankiem), a wczoraj na pl.żołnierza. Paranoja jakaś :szok:
eeeeeeeee to ja nawet nic nie słyszłam:sorry: musze sobie doczytać info...

i tak juz środek tygodnia za nami...leci ten czas.......
byle do wiosny:happy:

północny wietrze (haniu) jak córeczka?
i jak nasze bliźniaki?
pozdrawiam
 
Kingusiu trzymaj się dzielnie:)Głasku dla brzusia:)
Czarodziejko ja kupywałam wszystko do chrztu na allegro z firmy krasnal.Razem świecę, szatkę i drobiazgi.Tylko buciki w sklepie dokupiłam.A drugie ubranko dostałam za małe i tak leży.
A o tych napadach też nie słyszałam...jaja
 
hej

kingusiu wytrzymaj jeszcze troszke:) ja to tez od 38tyg juz nie mogłam sie doczekac kiedy malec wyjdzie:) i Damian mnie przetrzymał:D .nie bój sie porodu:)

napady na bank:/ nie słyszłam,bo u mnie częsciej bajki leca.

a u mnie kijowo,dzis sie dowiedziałam,ze u mojej babci wykryli raka:(( moja mama zmarła na raka.powinnam isc sie przebadac ale sie boje:/
 
hej

kingusiu wytrzymaj jeszcze troszke:) ja to tez od 38tyg juz nie mogłam sie doczekac kiedy malec wyjdzie:) i Damian mnie przetrzymał:D .nie bój sie porodu:)

napady na bank:/ nie słyszłam,bo u mnie częsciej bajki leca.

a u mnie kijowo,dzis sie dowiedziałam,ze u mojej babci wykryli raka:(( moja mama zmarła na raka.powinnam isc sie przebadac ale sie boje:/
WIESZ U MOJEJ MAMY DWA LATA TEMU WYKRYLI RAKA PIERSI, WYCIELI JEJ GUZA, NA RAZIE JEST OK ALE CIĄGLE SIĘ BADA, JA TEŻ BYŁAM W PORADNI GENETYCZNEJ ALE DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE RAK MOJEJ MAMY NIE POCHODZI Z GENÓW I ANI JA ANI SIOSTRA IE JESTEŚMY NA RAZIE OBARCZONE GENETYCZNIE RAKIEM, CO OCZYWIŚCIE NIE OZNACZA ŻE NIE MOŻEMY GO MIEĆ:no::-(ALE GRUNT TO BYĆ DOBREJ MYŚLI I NIE PODDAWAĆ SIĘ, NIE MARTW SIĘ PEWNIE BĘDZIE DOBRZE;-)
 
Do jedzonka polecam kotlety mielone na patyku ( jeżeli jesteście w posiadaniu grillowej patelni ) -na ciepło :)
Sałatkę z zupek chińskich - na zimno, dość syta i szybka w przygotowaniu :)
Ja jak zapraszałam gości to serwowałam coś bardzo prostego a wszystkim smakowało ale na chrzciny czy roczek nie wiem czy pasuje ale napisze może któraś kiedyś się skusi i zrobi :)
...z podłuznych bułek wyciągnąć środek, mięso mielone z cebulką i pieczarkami (drobno posiekanymi) podsmażyć z dodatkiem ulubionych przypraw, farsz nakladac do bułek posypac serem i zapiec w piekarniku :)... pychota :D
 
nisiu mój mąż na śniadanie czasem robi takie cuda, tylko zamiast mięska wkłada szynkę, a podłużne bułki zastępuje kajzerkami.
frotka jak będziesz szukała sukienki dla małej do chrztu to mam do sprzedania po swojej cudną od Wójcika:-)
 
Aniulla ja robie roczek w piątek i tez zrobie ze 2 sałatki , torta zamówiłam i jeszcze jakieś ciasto.Moze zrobie sałatke owocową.Nie lubię gotować i nie potrwfię szykować takich imprez:tak:

Ja już po zakupach na roczek , ufff:rofl2: zamowilam tez juz torcika z kubusiem puchatkiem , bo Borysek bardzo go lubi :-) a na stol bedzie sałatlka z kurczaka wedzonego i salatka z tunczykiem, koreczki jedne z oliwkami inne z cebulka taka ze sloiczka , kurczaczek pieczony , mozarella z bazylia , i jakby sie przedluzyla impreza to na cieplo jeszcze te frankfurterki :-) czyli wszystko szybko do zrobienia i mam nadzieje smacznie :tak:a no i jeszcze beda oczywiscie ciasta murzynek i serniczek :-p czuje ze bedzie trzeba przejsc na diete po tym roczku :tak::tak::tak::tak:

kurcze a jutro jade odebrac prace od promotora :eek: juz sie boje i wlasnie na tego nerwa sobie lampeczke winka nalalam , takze zdrowko dziewczeta :-D

ewon moja mama tez zmarla na raka , ja mam guza na tarczycy , ktorego mi biopsje robia co pol roku , na rece tez mialam narosl taka dziwna i mi ja wycinali na golecinie bo bylo podejrzenie raka ale ja jestem dobrej mysli i tobie tez tak radze , psychika ludzka jest w stanie wiele zdzialac :tak::tak::tak: takze glowa do góry:-)
 
,ze u mojej babci wykryli raka:(( moja mama zmarła na raka.powinnam isc sie przebadac ale sie boje:/
moja mama jest po mastektomii--- w ostatnich dniach dostała zaproszenie dla siebie i dla dzieci(dorosłych) na konsultacje--- więc byłyśmy na pomorzanach w poradni genetycznej---- i tak po pierwszej wizycie miałam robione badanie krwi --- dodatkowo dostałam skierowanie na usg piersi i dopochwowe oraz markery----- i tak co roku mam sie badać u nich ---- myśle ze fajna sprawa ---- zorientuj sie czy i TY możesz...

aniulla -menu brzmi smakowicie:-p
 
reklama
Hana a masz nr telefonu do tej poradni na pomorzanach.Moja mama też umarła na raka i ja dostawałam od nich zaproszenie na badania.Ale od 2 lat mi nie przysyłają,muszę zadzwonić i się przypomnieć.Jakbyś miała tel. to nie musiałabym szukać.
 
Do góry