reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Tragedia :-D mój brzuszek z wczoraj...

siedzi mi na kolanach i to nieźle... :-D
szczerze to bym chciała już być PO z jednej strony , ale jak pomyślę o bólu to ja dziękuję hehehe :szok:

śliczne maluchy macie wszystkie! zazdroszczę :-)
 

Załączniki

  • 38tydzien2dzien.jpg
    38tydzien2dzien.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 26
kingusia aż tak strasznie nie boli (nie zawsze)
Ja też się bałam porodu, bólu... a jeszcze bardziej tego co będzie po... ale wszystko da się przeżyć:tak:
 
ja police znam bo kiedys mieszkałam nie daleko wiec w Policach robiłam zakupy mojemu mezowi bardzo sie podobały Police zawsze chcial mieszkac wlasnie tam no w sobote juz ostateczna przepowadzka teraz takie drobiazgi woze i sprzatam sobie no na spacerek napewno sie umowimy
Trzymam Cie za slowo ale prosze po sesji lub miedzy bo niedlugo chyba mi sie znowu szykuje cos mowila profesor ze do kwietnia bo chce wyjechac czyli 4 przedmioty do zalicznie dosc trudne ale po mam niecly miesiac wolny bo nastepne chyba beda tak w polowie maja mysle.
ticker.php
 
Tragedia :-D mój brzuszek z wczoraj...

siedzi mi na kolanach i to nieźle... :-D
szczerze to bym chciała już być PO z jednej strony , ale jak pomyślę o bólu to ja dziękuję hehehe :szok:

śliczne maluchy macie wszystkie! zazdroszczę :-)
Kiedy ja mialam taki brzuszek jakie to bylo przyjemnie raptem mam kilka tylko zdjec.
Ile przytylas bo ja ponat 25 kg a dziecko 3770g taki sobie w sam raz
ticker.php
 
kingusia aż tak strasznie nie boli (nie zawsze)
Ja też się bałam porodu, bólu... a jeszcze bardziej tego co będzie po... ale wszystko da się przeżyć:tak:

Dzięki za pocieszenie hehe ... mam nadzieję, że będzie wszystko OK
coo.gif
36_3_13.gif

oj Kiniu obsunął ci się dość mocno brzuszek, to dobry znak:tak:

u nas szpital w domu:-(

oby...
usmiech.gif


Kiedy ja mialam taki brzuszek jakie to bylo przyjemnie raptem mam kilka tylko zdjec.
Ile przytylas bo ja ponat 25 kg a dziecko 3770g taki sobie w sam raz

No ja też gdzieś na plusie z 20 coś kg mam niestety :crazy::angry:
ocochodzi.gif
zmartwiony.gif
 
reklama
Tak w Szczecinie. Najpierw w czwartek na wyzwolenia przy pl.kilińskiego (akurat miałam w ten dzień tam iść, ale z lenistwa nie poszłam), później na oddział przy niemierzyńskiej (mieszkam w bloku nad tym bankiem), a wczoraj na pl.żołnierza. Paranoja jakaś :szok:
 
Do góry