reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

czesc dziewczynki

czarodziejko ja swojego ubierałam w nic wymyślnego - miał kremowe spodnie, białą koszulę i muchę-a miał wtedy 4 miechy - tylko inna pora roku - a wy kiedy macie chrzciny?

aniulla a weź zapodaj pałki kurczaka w tym rękawie - zero szykowania - tylko wrzucić i wymieszać z przyprawami i upiec:tak:

pozdrawiam resztę
 
reklama
hana chrzciny mamy 28lutego:-)
ja też nie chcę nic wymyślnego, chcesz poszukać jakiś ciepłych spodenek i kurteczki na wierzch, pod spód body, śpiochy, jakiś sweterek... no i buciki... te buciki mnie najbardziej przerażają, bo nie wiem gdzie kupić;-) i jeszcze żeby pasowały na moją "małą wielką stopę" :-D

te całe chrzciny mnie przerażają- nigdy mały nie był tak długo poza domem, a chrzcimy na majowym, wiec musimy tam dojechać, chrzest, imprezka...:baffled: no i żeby ciepło było...

hej dziewczyny

co tam u Was??
u mnie tragedia... już bym chciała , żeby mała wyszła, ale łatwo tak nie ma...

pozdrawiam

już niedługo wyjdzie i jeszcze będzie tak, że będziesz chciała żeby weszła do brzuszka chociaż na chwilę ;-):-D:-)
 
aniulla a weź zapodaj pałki kurczaka w tym rękawie - zero szykowania - tylko wrzucić i wymieszać z przyprawami i upiec:tak:
wiesz hana , ze nie glupi ten twoj pomysl :tak: bedzie szybko a to mi chodzi , bo mezus na wyjezdzie wiec sama bede przygotowywala wszystko, mialam zamawiac catering ale doszlam do wniosku, ze szkoda kasy no i nie ma to jak samemu cos upichcic :-)

kingusia1991
dasz rade :tak::tak::tak::tak: nie moze byc inaczej :-)

czarodziejka87

troche przechlapane z chrzcinami w taka pogode , ja to chyba wolalabym poczekac do wiosny :happy: i jak bede miala drugie ( a mam taki zamiar ) tez bede chrzcila jak bedzie cieplo :happy:bo pamietam jaka na naszym chrzcie byla bombowa pogoda ,po restauracji w plener pojechalismy i bylo zajefajnie :-) nie trzeba sie martwic o cieple ubranie i wogole jakos tak milo bylo z tym sloneczkiem :sorry:a twoj dzidz jeszcze taki maluni :tak: moj to juz stary byku byl jak go chrzcilismy mial cale 7 miesiecy ;-) no ale co musicie dac rade i na pewno tez bedziecie milo wspominac :tak::tak::tak:
 
Aniulla ja robie roczek w piątek i tez zrobie ze 2 sałatki , torta zamówiłam i jeszcze jakieś ciasto.Moze zrobie sałatke owocową.Nie lubię gotować i nie potrwfię szykować takich imprez:tak:
 
Opcja żeby poczekać aż będzie trochę cieplej też była- myśleliśmy o Wielkanocy, ale też nie chcieliśmy za długo czekac ze chrztem. No i w Wielkanoc kuzynka mojego M wychodzi za mąż... I ten ślub to mnie dopiero przeraża, bo nie wiem co z młodym...
 
Ja dwoje maluchów chrzciłam w wakacje Oliwa ze sie urodziła latem to miała równy miesiąc jak była chrzczona a kacper urodził sie w kwietniu i chrzest mial w lipcu i nam tez pogoda dopisała maly mial tylko garniturek fotografa zaliczyliśmy spacerkiem i nie trzeba bylo myslec o ciepłych ubrankach :tak::tak:

aniulla no hana ma racje pomysł na i kurczaczek gotowy
u mnie parapetówa chyba sie przesunie az mąż wróci i mnie tez pasuje bo jak pomyśle o tych wszystkich rzeczach do układania i jeszcze stać przy garach to mi się nie chce chce sobie w niedziele odpocząć

kingusia jeszcze troszkę zobaczysz zatęsknisz za brzuszkiem jeszcze ;-);-)
 
Ja dwoje maluchów chrzciłam w wakacje Oliwa ze sie urodziła latem to miała równy miesiąc jak była chrzczona a kacper urodził sie w kwietniu i chrzest mial w lipcu i nam tez pogoda dopisała maly mial tylko garniturek fotografa zaliczyliśmy spacerkiem i nie trzeba bylo myslec o ciepłych ubrankach :tak::tak:

aniulla no hana ma racje pomysł na i kurczaczek gotowy
u mnie parapetówa chyba sie przesunie az mąż wróci i mnie tez pasuje bo jak pomyśle o tych wszystkich rzeczach do układania i jeszcze stać przy garach to mi się nie chce chce sobie w niedziele odpocząć

kingusia jeszcze troszkę zobaczysz zatęsknisz za brzuszkiem jeszcze ;-);-)
O widze ze zmienilas juz na Police i jak Ci sie miasto podoba???
Jeszcz troszke to umowimy sie na spcerki???
ticker.php
 
O widze ze zmienilas juz na Police i jak Ci sie miasto podoba???
Jeszcz troszke to umowimy sie na spacerki???
ja police znam bo kiedys mieszkałam nie daleko wiec w Policach robiłam zakupy mojemu mezowi bardzo sie podobały Police zawsze chcial mieszkac wlasnie tam no w sobote juz ostateczna przepowadzka teraz takie drobiazgi woze i sprzatam sobie no na spacerek napewno sie umowimy
 
reklama
Tez mam dwa garniturki do sprzedania do chrztu ale takie na ciepłe dni. Trzymałam bo mi szkoda było się pozbywać skoro planowaliśmy drugie dziecko:) Ale mamy córcię więc sprzedam może na allegro i będzie na strój dla Milenki:)
 
Do góry