reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

u mnie starsza core ubrała moja mama a Kacperka chrzestna właśnie w ramach prezentu ja tez ubierałam cala moja trojkę chrześniaków

czarodziejka spory twój synuś my nosimy 80-86
 
reklama
U mnie w rodzinie też jest tak, że chrzestna ubiera maluszka. Ale niby u mojego M czegoś takiego nie ma, a chrzestna jest z jego strony i kupuje tylko białą szatkę
 
Mieszkam w Zdrojach ale nieługo (mam nadzieje) w Kijewie.Ale Marysia pewnie będzie chodziła do szkoły gdzieś w centrum miasta tak jak moje starsze córki.
 
hehe czyli wszystko mozliwe ;-) ale to jeszcze troche czasu , chociaz patrzac jak ten rok zlecial to pewnie zanim sie obejrze Borys juz bedzie do podstawowki smigal:rofl2:
kurcze dziewczyny mam problem z tym roczkiem, nie wiem jakie menu zafundowac rodzince, nie chce robic obiadu bo nie mam na to czasu zeby przy garach stac, ale jakies przekaski bym chciala podac tylko, ze oprocz koreczkow nic mi do glowy nie przychodzi:-( ogolnie chce zrobic 2 sałatki , koreczki , torta oczywiscie zamowic , myslicie , ze to wystarczy?? czy malizna smierdzi ;-) ??
 
to zalezy na ile osob

ja w niedziele parapetowe robi i sama nie mam pomysłu myślałam tez o 2 sałatkach o pałkach z kurczaka na ciepło zeby cos było jakieś ciasto i nie wiem co jeszcze


troche problemow mi sie zwaliło o na głowe na raz i jeszcze myslec o imprezce
 
na ok 10 osob , tez myslalam cos na cieplo , i wlasnie albo kurczaczka pieczonego albo frankfurterki tak na szybko podgrzac:confused2:
Dobre pomysly macie ja bym zrobila salatke z kurczaka wedzonego z ananasem i zwyklom warzywna, paleczki kurczaka, i barszczyk z pasztecikami i tyle wiadomo ciasto
ticker.php
 
reklama
Kurcze dziewczyny Wy już roczki szykujecie, a u nas dopiero chrzciny...
Ale pewnie szybko nam zleci czas... jeszcze niedawno (12lutego 2009) robiłam test, a tu już mam takiego słodkiego szkraba:-)
 
Do góry