reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

frotka gratuluje:)

czarodziejka śliczniusi:)

a u mnie po staremu,siedze i robie kartki i pilnuje Maciusia. moj łobuziaki daja mi popalic,juz nie moge sie doczekac wiosny kiedy zaczniemy wychodzic na spacerki:)

w piatek bylismy z moim na Avatarze w kinie-polecam wszystkim:)) super filmik:))
Ja polecam MULTIKINO szczgolnie o 12 dla mamy z dzieckiem.
Dzis mialam strasznie meczacy dzien tak jak wczoraj szkola i szkola znacie jakis dobry relaks bo jutro na 9 do pracy mam
024013950.png

ticker.php
 
reklama
ANAAA jak klikniesz na odpowiedź to niżej masz "Zarządzaj załącznikami" i tam ładujesz zdjęcia z kompa i wysylasz, a później normalnie zatwierdzasz odpowiedź:-)
mam nadzieję, że wytłumaczyłam w miarę przystępnie ;-)

A my byliśmy dzisiaj w Auchanie na takich większych zakupach:-) Oczywiście chociaż cokolwiek musieliśmy kupić Szymkowi, a że ciuszków nie było fajnych to dostał chociaż smoka i kilka książeczek, które właśnie namiętnie ogląda:-)

Mam nadzieję, że w środę będzie ładna pogoda to podjedziemy do Bobolandu po jakieś nowe ciuchy i zabawki. Może znajdziemy też jakieś ubranko do chrztu, bo termin się zbliża, a my nic nie mamy:sorry:

Ależ się znowu rozpisałam... zaraz lecę zrobić ciasto :-) a później obejrzę sobie "Gotowe na wszystko" :-)
 
Oj spory, a tak marzyłam, że długo będzie taki malutki...:-D niby wagę ma w granicach normy, ale jest dość długi:-) A jak się urodził to był taki malusi... hehe...:-p
 
nio rosną nam dzidziule :tak: ja pamietam jeszcze słodki ciezar brzuszka a tu juz torta na roczek trzeba szykowac :-) chodzi, gada , kloci sie :-)
nie wiem kiedy to zlecialo ...
 
reklama
czarodziejka moje dzieci do chrztu ubierały chrzestne od bodziaka po buciki. to jest całkiem fajny pomysł bo można się skupić na czymś innym, a ubranko maleństwo dostaje w ramach prezentu:-)
 
Do góry