reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczecinianki w ciąży :)

Oj tam i pomorzany i centrum bliziutko :)
Bedziemy mogly sie z dzidziusiami spotykać :)

Ja zapisałam się już do szkoły rodzenia, a co Wy na to? Też będziecie chciały chodzić? :)
 
reklama
To moja 2 ciąża, pierwszą poroniłam w lato w 8tc. Teraz jestem w połowie 9 tygodnia i jak na razie wszystko jest ok. Chodzę do dr Kariny Engel. Następna wizyta w Walentynki. Rodzicie wiedzą ale wstrzymujemy się z mówieniem znajomym do 12 tygodnia, ostatnio mieliśmy falstart... Siedzę sobie już na zwolnieniu i palmy dostaję przy każdej wizycie w toalecie a jest ich 116 dziennie... sikam jak nienormalna!
Pamiętam te początki, ale pocieszę Cię, że później jest tak samo z siusianiem a może nawet częściej:-D.Odpoczywaj jak najwięcej, to bardzo ważne.Ja na zwolnieniu byłam od 6 tyg.I maleństwo jak będzie grzecznie, niedługo już będzie z Nami:)

Oj tam i pomorzany i centrum bliziutko :)
Bedziemy mogly sie z dzidziusiami spotykać :)

Ja zapisałam się już do szkoły rodzenia, a co Wy na to? Też będziecie chciały chodzić? :)
Ja też chodziłam do szkoły, a Ty gdzie się zapisałaś?
 
Dziewczyny zapraszamy na wspaniałe zajęcia dla mam z dziećmi i samych maluszków

einstein.pngimages.jpg
 
ja przy NFZ na staromłyńskiej :)
Myślisz, że szkoła była pomocna?

pozdrowionka
Ja zaczęłam troszkę za późno, bo gdzieś w 30tyg.Ale dziewczyny były w 23 i to podobno najlepiej:).Zajęcia fajne, oddychanie, joga dla ciężarnych,masaż podczas porodu, teoria z porodu, jego fazy (jak poznać że poród się zbliża itp.),połóg, opieka nad noworodkiem.I jeszcze chyba coś, ale na resztę zajęć i tak już nie dam rady:-D.
Ja polecam:)
 
hehe a jak się czujesz przed porodem? :)
gdzie będziesz rodzić :)?
Czuję się dobrze, już mi się ciężko chodzi, śpi i w ogóle:-), ale samopoczucie oki:). A z racji tego, że od urodzenia mieszkałam w Policach i tutaj mieszkają moi rodzice to POLICE:). Poza tym w szpitalu pracuje mój lekarz prowadzący. I co najważniejsze:-D,moja mamuś jest salową na porodówce i będzie ze mną podczas porodu. Mój A. nie czuje się chyba na siłach;-), a ja Go nie będę zmuszać.

A jak Ty się czujesz?Mdłości,nudności itp.Cię nawiedziły?jakieś zachcianki:)??
 
uu no to zazdroszczę obstawy :) ja też w Policach chciałabym rodzić, także będę czekać na Twoją opinie :) chociaż w sumie na pewno będziesz miała łatwiej :)).
A wiesz jak tam jest z ZZO?

Co do mnie, to na szczęście żadne dolegliwości ciążowe mnie jeszcze nie dotknęły ;). Żadnych mdłości, wymiotów, tylko plecki zaczynają czasem boleć, ale też nie jest to straszne :) aaaa i jak czuję jajka albo papierosy to mdło tylko wtedy mi jest :)

Wczoraj chyba poczułam pierwsze ruchy :)
 
uu no to zazdroszczę obstawy :) ja też w Policach chciałabym rodzić, także będę czekać na Twoją opinie :) chociaż w sumie na pewno będziesz miała łatwiej :)).
A wiesz jak tam jest z ZZO?

Co do mnie, to na szczęście żadne dolegliwości ciążowe mnie jeszcze nie dotknęły ;). Żadnych mdłości, wymiotów, tylko plecki zaczynają czasem boleć, ale też nie jest to straszne :) aaaa i jak czuję jajka albo papierosy to mdło tylko wtedy mi jest :)

Wczoraj chyba poczułam pierwsze ruchy :)
Gratuluję pierwszych ruchów:)
Pewnie masz rację, że będzie łatwiej, ale z drugiej strony mamie wstydu przynieść nie mogę:-D. Byłam już oglądać porodówkę i podobało mi się. Ale podejrzewam, że jak zacznę rodzić to będzie mi wszystko jedno jak wygląda sala i co w niej jest;-).
Z tego co wiem, to w Policach nie ma zzo.Więc się nawet nie nastawiam, że dostanę znieczulenie.Będę na "żywca"rodzić;-). Słyszałam, że w Zdrojach jest gaz rozweselający, ale jakoś akurat ta metoda mnie nie przekonuje.
Mnie też na szczęście ominęły wymioty, mdłości niestety miałam.A gdzieś od 3 miesiąca nie mogłam znieść zapachu żeli pod prysznic- ile się naszukałam takiego w 100% bezzapachowego:tak:. No i mleczko po goleniu z Gillette mojego lubego-fuj.A po kilku tygodniach jakoś samo przeszło.
A plecki to mnie przez jakiś czas bolały,później już mniej i dopiero niedawno znowu zaczęły.Ale przy końcówce to normalne.
Pozdrawiam:)
 
reklama
Ja wlasnie mam zamiar zapisac sie do szkoly rodzenia.Zaczelismy 21 tydz wiec czas nagli:)Rowniez sprobuje na Staromlynskiej i na Kadlubka:) Rodzic zamierzam w szpit wojskowym. W szpit na pomorzanach ostatnio bylo 8 rodzacych i 1 lekarz !! Wiadomosc z pierwszej reki od znajomej pielegniarki.
Co do szkoly rodzenia to slyszalam, ze jak dochodzi do porodu to te wszystkie wyklady na niewiele sie przydaja.Natura sama kieruje a dobra polozna pomaga w przyjsciu na swiat:)
Jakie sa Wasze opinie na ten temat?
milego weekendu
 
Do góry